Ronaldinjo?

Jaca&Chea

Početnik
Poruka
4
E ljudi ovako da vas pitam nesto:Jel zna neko mozda koje vrste MELEZA(ukrstene rase) je Ronaldinjo?A da znamo da postoje cetiri vrste:
1.MULATI(bela rasa+crna rasa)
2.MESTICI(mesanci bele+zute rase)
3.ZAMBOSI(mesanci crne+zute)
4.MALAJSKA(mesanci okeanske+zute rase)??P.s.Ali da je neko 100% siguran.....
 
Jaca&Chea:
E ljudi ovako da vas pitam nesto:Jel zna neko mozda koje vrste MELEZA(ukrstene rase) je Ronaldinjo?A da znamo da postoje cetiri vrste:
1.MULATI(bela rasa+crna rasa)
2.MESTICI(mesanci bele+zute rase)
3.ZAMBOSI(mesanci crne+zute)
4.MALAJSKA(mesanci okeanske+zute rase)??P.s.Ali da je neko 100% siguran.....

U ovakvim situacijama preporucujem............Google........:lol:
 
Jaca&Chea:
E ljudi ovako da vas pitam nesto:Jel zna neko mozda koje vrste MELEZA(ukrstene rase) je Ronaldinjo?A da znamo da postoje cetiri vrste:
1.MULATI(bela rasa+crna rasa)
2.MESTICI(mesanci bele+zute rase)
3.ZAMBOSI(mesanci crne+zute)
4.MALAJSKA(mesanci okeanske+zute rase)??P.s.Ali da je neko 100% siguran.....

Шта милсиш да испробаш све горе наведене верзије па види шта ће испасти, мада мајмуни се паре само међу собом али испробај још коју верзију...
 
Ronaldinjo je iz porodice Bekema,odnosno pozer....a sve vishe ima tendenciju i ka padavichrima jer malo,malo pa kad mu neko pridje na pola metra pred protivnchkim shesnetrecem pada ko pokoshen.
 
BUBIVII:
Znaci ti bi se udala za njega iz ljubavi???

To bi bila samo veza bez previse emocija, ne bih mogla da ga zavolim sve dok ne bi naucili da govorimo istim jezikom, a to se ne bi moglo dogoditi da naucimo. Dosta bismo putovali zajedno a mozda bi se i kresnuli ako se rasplamte strasti bez ljubavi, to mi je jos nepoznato pa ne znam da li bi to moglo da se desi ako se dovoljno opustim, ako ubedim sebe da zelim seks bez prave velike ljubavi.
 
luckastalutkica:
To bi bila samo veza bez previse emocija, ne bih mogla da ga zavolim sve dok ne bi naucili da govorimo istim jezikom, a to se ne bi moglo dogoditi da naucimo. Dosta bismo putovali zajedno a mozda bi se i kresnuli ako se rasplamte strasti bez ljubavi, to mi je jos nepoznato pa ne znam da li bi to moglo da se desi ako se dovoljno opustim, ako ubedim sebe da zelim seks bez prave velike ljubavi.
Ne razumem sto bi se onda udavala za njega,samo zbog putovanja??
 

Back
Top