Ženski znaci (iliti signali)

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Evo jednog interesantnog pitanja i za muški i za ženski deo foruma. Koji su to znaci, signali ili već nešto treće, koje žene šalju muškarcima ako su zainteresovane za nešto više od gledanja?
Rcimo, situacija je sledeća - diskoteka, gužva, ona gleda, on gleda, započinje se neki razgovor i...?
Hajde, odajte neke trikove, gestove, sitne znake, izraze i sve što upućuje da ne treba previše pričati... Ili da treba odyebati u poskocima...
 
Ja kada odem na žurku i vidim devojku da me snima... ja apsolutno ništa ne uradim... jer nisam sposoban... i nikad neću biti...
Ne znam, meni je totalno glupo i neizvodljivo da vodim razgovor sa devojkom u diskoteci. Mislim, piči muzika, a ja njoj treba da se derem na uvo... Ako bih pošao sa standardnom pričom ("Ćao, kako se zoveš, koje si godište, koja škola/faks, gde izlaziš"...) verovatno bi me odmah stavila u grupu mediokriteta, a ako bih pustio neku inteligentnu priču, sigurno me ne bi sve čula od silne muzike, samim tim ne bi me razumela, i samo bi se zbunjeno kezila, a ja bih se osećao kao totalni moron. Zbog toga muvam devojke samo u opuštenim situacijiama... ;)
 
Hajde da postavimo to ovako - ne mora da bude bučna diskoteka, neka je neko drugo javno mesto gde može da se razgovetno priča, nebitno - primetio te je, primetila si ga i... On ne prilazi, jbg... Razmenjujete poglede, ti si u svom društvu, on u svom... Ne mora da bude potpuni neznanac, tu ste negde, krećete se po istim mestima, ali nikad ništa konkretno. Možda ste se i javili neki put jedno drugom, onako u prolazu. Vidiš po njemu da bi ti prišao (veoma blizu), ali eto - to se ne dešava. I? Jel mu nekako daješ do znanja da je put slobodan?
 

Back
Top