shta s brojem kad ti maznu mob???

fungirly

Obećava
Poruka
98
ukrali su mi mobilni, i sad bih volela da vratim stari br, i naravno otkazem ukradenu karticu(mada nije frka jer sam prepaid)...da li neko zna koliko treba da platim i da li je potrebno da nosim ono shto sam dobila kad sam kupila karticu-pin i puk kodove???
unapred hvala!!!!!
 
Mislim da prvo odradis kako ti je lord rekao...znaci pravac telekom ponesi one papire za ugovor ili sta god imas u vezi kartice...reci im da blokiraju broj..pitaj da li mogu da ti daju karticu sa istim brojem i takodje imas foru da preko IMEI-a to ti je jedinstveni broj telefona kao i preko kartice udjes u trag telefonu - samo moras da odes do najblizeg MUP-a...ako ti nije cim...jedan moj ortak je uspeo da udje u trag telefonu tako.Poz
 
ako je na tvoje ime onda ce ti je ugasiti bez ikakvih papira...samo l.k, meni je tako bilo...
onda mozes da izvadis novu karticu sa istim brojem ali imenik ti se naravno nece vratiti, ako je uopste bio na kartici...
ne secam se cene ali mislim da je nesto oko 900 dinara, dobijas 50 dinara kredita plus onoliko kredita koliko je bilo na staroj kartici u momentu kada je ugasena.
 
Evo detaljne procedure od pre mesec dana,kad je mojoj devojci marnuta 6630 i 063 kartica...
Prvo je bio problem sto je pre-paid,a broj je uzet na trafici pa nije registrovan na njenu licnu kartu,zato je morala da posalje faksom podatke o 5 brojeva koje je najcesce zvala sa tog broja u zadnjih nekoliko meseci,pa onda da ode u korisnicki servis sa fotokopijom licne karte i negde oko 350 dinara,gde je dobila drugu SIM karticu koja je sad registrovana na nju!!
Ako je SIM vec registrovana na tvoje ime,licna karta (verovatno i njena fotokopija) ce ti biti dovoljni i naravno put do korisnickog servisa po drugu SIM a naravno da ona kosta,nista nije dzabe ali srecom nije skupa!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top