ssta je stvarno preljuba

Mislim da je moguće osetiti da partner nije više zainteresovan kao nekad za nas, ali to ne mora biti pouzdan znak da nas vara. Inače, za mene je prevara sve što si na početku navela, ali me najviše plaši ono što se zbiva u njegovoj glavi. Za fizički čin prevare, mogu da se ljutim i da kažem da me je izneverio, ali ako se to desava samo u mislima, ne može mu se zameriti jer to ne može sprečiti, a smeta.
 
(da li je preljuba moralni, fiziccki ili psiholosski ccin jedne dusse)...
Znash kako preljuba je fizichki,psiholoshki i emocionalni chin jednog bica....Moralni ne moze biti nikako...jer chim je to preljuba i chim se tako neshto deshava tu nema morala....lagano se gubi....U vecini sluchajeva preljuba je fizichka jer je chovek pun zivotinjskih nagona i tu psiha nema nekog znachajnog uticaja....Najgori spoj jedne preljube je psihichki i emocionalni....Tu sve patnje pochinju....Lako je boriti se protiv telesnog praznjenja....ali protiv novonastalih emocija....Teshko....
 
Vrlo je bitno da shvatimo da se preljuba ne desava iz cista mira. Mora nesto da ti fali u vezi kad ti se javi zelja za prevarom. Kod muskaraca to moze da bude i sporta radi, ali kod zene je mnogo ozbiljnije. Ja kada sam osetila potrebu da varam ja sam svog decka ostavila jer sam shvatila da mnogo stvari tu ne funkcionise i da se odatle i stvorila moja zelja da budem s nekim drugim.
 
Moze i zena da prevari "iz sporta", zasto ne bi mogla? Ako si sa nekim 10-15 godina, dosadi ti uvek isti seks, pa zasto onda ne bi probala nesto drugacije sa strane. A to sigurno nije razlog zbog kojeg se treba rastajati od nekoga sa kim je sve ostalo idealno, samo je seks malo zapao u monotoniju.
 
preljuba je kada prevaris samoga sebe i zaljubis se u nekog kretena ili kretenku.ljudi u sustini vole samo sebe i zato svaki put cine preljubu prema sebi.zato prestani da volis samo sebe jer na svetu nas ima puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunoooooooooooooo!!!
 
PAMETNICA:
ZNATE STA ?NE CINI DRUGOM ONO STO NE ZELIS I TEBI DA SE DOGODI!!!TI BUDI CIST A DRUGE KO *?
Ja sam svom decku otvoreno rekla:"Dok se zabavljamo-radi sta hoces,ali hocu da mi ti kazes, jer ne zelim da budem poslednja koja je saznala.Ako drugoj napravis dete-gotovo je. Ali, ako se vencamo-otici cu onog casa kad saznam da si bio neveran."
Bio je iznenadjen, ali je kao pristao.
Iako "ima dozvolu" mislim da je nikad nije iskoristio.Ali mu prija da moze da se okrene na ulici za svakom zgodnom cicom.Oci su za gledanje, zar ne?
Sve je stvar poverenja.
A da, rekla sam mu i da moze da se kre`e sa strane tek kad "odradi" kod mene...
To mu je valjda bilo dovoljno :)
 

Back
Top