Problem sa MV2 playerom i titlovima?

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Pozdrav ljudi...
Snimao sam nesta sa satelitske televizije (SkyStar2) i sad hoću tome da dodam titl i narezem na dvd... titl dodajem programom VSO X to DVD, i automatski to prebacujem u DVD (IFO i BUP fajlovi)

Medjutim, pre nego sto dodjem do xtodvd, moram da nastelujem titlove da idu sa tim snimljenim materijalom... Odem u mv2 player i pustim film i titl, zatim u podesavanje titla podesim koliko kasni ili rani i kad vidim da je ok, zapamtim broj (broj delay frame) a zatim programom subtitle workshop ispravim ceo subtitle... Ali mi problem pravi MV2 player... Kad otvorim snimak radi nekih desetak sekundi i stane... ne mrda uopste... Ili kad recimo kliknem da premotam film, ono se ukoci, a titl radi i ton ide...

Pretpostavljam da je problem u kodecima, ali ne znam kako to da rešim (inače, radi se o Mpeg2 fajlu (nekompresovan)). Jedini program s kojim odlično mogu otvoriti fajl je Power DVD, ali u njemu ne mogu podesiti titlove...

Imate li neko rešenje, ili ideju kojom bi mogao da rešim ovaj problem?


Hvala!
 
Ja sam imao problem recimo sa zvukom un-instalirao sam AC3 Filter i FF i normalno mi radi.Na kompu znaci sada imam instaliran Divx6,Xvid (poslednja verzija),Indeo,mislim da je instalirano i nesto od Nera (moguce da i on uz sebe ima neke codec-e cini mi se i te mpeg2).Meni radi svaki fajl extra ... e a probaj i da skines bas neki codec znaci otkucaj u google-u mpeg2 codec pa skini i probaj.Poz
 

Back
Top