Mesoviti brak

killing_loneliness:
Sta mislite o vezi (braku) izmedju osoba islamske veroispovesti i pravoslavne?
Licno - ja to nikad ne bi... a mogao sam (doduse da budem u vezi, a ne u braku...), a ako ti mislis da je za tebe to najbolje - samo napred... u ostalom, na kraju svi smo ljudi... zar ne? Follow your heart... ;-)
 
Silent Bob:
Licno - ja to nikad ne bi... a mogao sam (doduse da budem u vezi, a ne u braku...), a ako ti mislis da je za tebe to najbolje - samo napred... u ostalom, na kraju svi smo ljudi... zar ne? Follow your heart... ;-)
Thanks...I neka se zna da hocu.Nego citam na forumu sve i svasta.Mislila sam da cu biti napadnuta ovde...Dobro je da jos ima normalnih ljudi.
 
killing_loneliness:
Sta mislite o vezi (braku) izmedju osoba islamske veroispovesti i pravoslavne?

ukoliko je muska osoba muslimanske veroispovesti mislim da ce neminovno doci do nagovarnja bracnog druga da prihvati islam, a ukoliko to ne uspe onda ce deca 100% biti muslimanske veroispovesti , sto se tice obrnute pozicije tada je vec sve neizvesno - to jest mozda ce biti pokusaja a mozda i ne , blaga pravoslavna vera vecinom placa ceh.
u vecini slucajeva koje poznajem je tako, iako ja licno mislim da je ipak najbitnija ljubav, koju mozemo maltene poistovetiti s´postovanjem partnera - ako te voli postovace tebe i tvoju veroispovest...
 
Pa ako je on musliman! Ovo govorim iz ocigledne nastave...ja mislim da je velika verovatnoca da ima zastarele neke poglede na to gde zena treba da bude, ali jbg. Sto rece boby (a nisam znala da je toliki emotivac ;) ) sta ces kad ga volis. Pa sa srecom! :) Na kraju krajeva mozda je on savremeni covek koji je prevazisao te stari sto da ne! SVE je moguce!
 
;) Drago mi da se slazemo.:) Ja se jedino cuvam (iako ne volim predrasude) tih kombinacija jer znaju da budu jaaako slatkorecivi....ma necu da gadim pricu nije bitno! SVE je moguce jel tako?
 
Evo jednog primera.Dugo sam čatovala sa jednim momkom uz Kuvajta koji je naravno musliman.Cilj mu je da se oženi Srpkinjom.I tako pomalo moja drugarica je počela da čatuje sa njim.Razmenili su i brojeve telefona.Čuju se odnosno zove je skoro svaki dan.Inače uskoro dolazi i svašta bi moglo da se desi.Iz ovog primera se vidi da je sve moguće.
 
Goddess of the far east:
Evo jednog primera.Dugo sam čatovala sa jednim momkom uz Kuvajta koji je naravno musliman.Cilj mu je da se oženi Srpkinjom.I tako pomalo moja drugarica je počela da čatuje sa njim.Razmenili su i brojeve telefona.Čuju se odnosno zove je skoro svaki dan.Inače uskoro dolazi i svašta bi moglo da se desi.Iz ovog primera se vidi da je sve moguće.
Nisu bas toliko razliciti... zajednicki im je dinar... 8) 8) 8)
 
NevenaBGD:
Pa ako je on musliman! Ovo govorim iz ocigledne nastave...ja mislim da je velika verovatnoca da ima zastarele neke poglede na to gde zena treba da bude, ali jbg. Sto rece boby (a nisam znala da je toliki emotivac ;) ) sta ces kad ga volis. Pa sa srecom! :) Na kraju krajeva mozda je on savremeni covek koji je prevazisao te stari sto da ne! SVE je moguce!
Ja sam umetnicka dusa... 8) 8) 8)
 
NevenaBGD:
jos mi reci da se zoves nikola i slika ce biti upotpunjena! :lol: ;) 8-)
baletan8su.jpg


Evo, dopunio sam sliku... 8) 8)
 
killing_loneliness:
Sta mislite o vezi (braku) izmedju osoba islamske veroispovesti i pravoslavne?
kao ljubav ne zna za granice tra la la, u pochetku nema problema, ali u vecini sluchajeva koliko god osobe bile nevezane za veru, koja za sobom hteli ne hteli povlachi i neke navike, vaspitanje itd. izadju na povrshinu kad tad... mada veze i brakovi pucaju i kad su ljudi iz skoro istih miljea, tako da u svakom sluchaju vredi pokushati, ali i biti spreman i otvoren i sposoban prepoznati eventualne konflikte iza kojih stoje kulturoloshke razlike
 
Goddess of the far east:
Evo jednog primera.Dugo sam čatovala sa jednim momkom uz Kuvajta koji je naravno musliman.Cilj mu je da se oženi Srpkinjom.I tako pomalo moja drugarica je počela da čatuje sa njim.Razmenili su i brojeve telefona.Čuju se odnosno zove je skoro svaki dan.Inače uskoro dolazi i svašta bi moglo da se desi.Iz ovog primera se vidi da je sve moguće.

PA cilj mu je da bi bilo vise muslimana!

Sta ces kada su fanatici...
 

Back
Top