"Kosovo ide ka nezavisnosti"

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Govoreći o pregovorima o budućem statusu Kosova, Masimo d'Alema je rekao da se u međunarodnoj zajednici stiče utisak da Kosovo ide ka nezavisnosti.
"Izgleda da je to neizbežno, jer je želja većine stanovništva na Kosovu. To će biti veliki udarac za Srbiju, a mi, mislim na celu Evropsku uniju, moramo maksimalno da pomognemo Srbiji da izdrži taj kontraudarac", rekao je D'Alema.
 
Da'l niste mozda vise verovali Kostunici i Tomi? Nego jedini nacin da Srbija izvuce bilo kakvu korist od ove otimacine je surova trgovina i insistiranje na podelu po etnickim linijama i te kako. Multietnicnost Kosova je izgovor Albancima da bi zadrzali celu teritoriju dok nikad nisu bili kooperativni da funkcionise multietnicka Srbija s Kosovom.
 
Aha i po tebi Sorosevac mi treba da prihvatimo i priznamo tu otimacinu? Jel to hoces da kazes?

Sta bi ti uradio da ti ja upadnem u kucu i okupiram jedan sprat i nakon toga par godina zahtevam od tebe da priznas "novo cinjenicno stanje" i da prihvatis da je taj sprat sada moj?
 
Lost In Space:
Aha i po tebi Sorosevac mi treba da prihvatimo i priznamo tu otimacinu? Jel to hoces da kazes?

Sta bi ti uradio da ti ja upadnem u kucu i okupiram jedan sprat i nakon toga par godina zahtevam od tebe da priznas "novo cinjenicno stanje" i da prihvatis da je taj sprat sada moj?
Ne bi mogao, branio bi i rukama i nogama, s cim sve ne, ali,tujde neka okupiraju :roll:
 
Lost In Space:
Aha i po tebi Sorosevac mi treba da prihvatimo i priznamo tu otimacinu? Jel to hoces da kazes?

Sta bi ti uradio da ti ja upadnem u kucu i okupiram jedan sprat i nakon toga par godina zahtevam od tebe da priznas "novo cinjenicno stanje" i da prihvatis da je taj sprat sada moj?

priznali mi ne priznali, isto na se 'vata...
a ovaj sprat ti i nije neko poredjenje....
 
Losti in Space i Biljo ko je rekao da ti treba da prihvatiti bilo sta i ne radi se ovde o tome dal se ja slazem sa tim ili ne i da li je meni drago zbog toga ili nije nego jednostvano ako se to desi ne moze neko pricati da se nije desilo ako postoji na Merdaru drzavna granica i ako nam bude trebao pasos da odemo na Kosovo onda je idiotizam pricati da granice nema i kako je to deo drzave ,moze se proglasiti okupacija ili nato slicno ali je glupo negirati realnost.A kada si vec krenuo sa metaforma kada je NATO nama u Novom Sadu srusio kamenicki most meni nije bilo drago naravno ali mi nije palo na pamet da kazem to se nije desilo ,ja to ne priznajem most jos stoji i onda da idem i dalje preko u Srem kolima preko njega i zavrsim u Dunavu.
 
al bundy:
Losti in Space i Biljo ko je rekao da ti treba da prihvatiti bilo sta i ne radi se ovde o tome dal se ja slazem sa tim ili ne i da li je meni drago zbog toga ili nije nego jednostvano ako se to desi ne moze neko pricati da se nije desilo ako postoji na Merdaru drzavna granica i ako nam bude trebao pasos da odemo na Kosovo onda je idiotizam pricati da granice nema i kako je to deo drzave ,moze se proglasiti okupacija ili nato slicno ali je glupo negirati realnost.A kada si vec krenuo sa metaforma kada je NATO nama u Novom Sadu srusio kamenicki most meni nije bilo drago naravno ali mi nije palo na pamet da kazem to se nije desilo ,ja to ne priznajem most jos stoji i onda da idem i dalje preko u Srem kolima preko njega i zavrsim u Dunavu.
Sta bi bilo kad bi bilo.....
 
Obersturmfuehrer:
priznali mi ne priznali, isto na se 'vata...
a ovaj sprat ti i nije neko poredjenje....

Ovo je NEISTINA. Ako ti priznas da je okupirani sprat moj odustajes od prava da ga ikada u buducnosti opet povratis. Tj i ako pokusas da ga povratis onda ces ti biti uzurpator jer si prethodno priznao da je taj sprat sada moj. Ovako ako ne priznas ostaje ti pravo da kada se okolnosti promene ti mene proteras i povratis svoju imovinu.

Druga stvar. Da li vi znate da imovina drzave Srbije na Kosmetu vredi stotine milijardi dolara??? Da li vi to znate? Da li znate da samo Trepca vredi preko 10 milijardi dolara i da je ta Trepca 1998. godine bila najveci izvoznik u Srbiji sa izvezenim proizvodima u vrednosti od preko 2 milijarde dolara? Da li vi znate da su tu nasu imovinu okupirali zapadni nacisti i da je ovih dana prodaju sami sebi za "cenu" od tricavih 200 miliona dolara? Znaci ono sto smo mi gradjani Srbije godinama gradili i ulagali, oni su to nama oteli i prodaju sami sebi!!!

I vi podrzavate taj fasizam prema sopstvenom narodu i drzavi! SRAM VAS BILO
 
al bundy:
Losti in Space i Biljo ko je rekao da ti treba da prihvatiti bilo sta i ne radi se ovde o tome dal se ja slazem sa tim ili ne i da li je meni drago zbog toga ili nije nego jednostvano ako se to desi ne moze neko pricati da se nije desilo ako postoji na Merdaru drzavna granica i ako nam bude trebao pasos da odemo na Kosovo onda je idiotizam pricati da granice nema i kako je to deo drzave ,moze se proglasiti okupacija ili nato slicno ali je glupo negirati realnost.A kada si vec krenuo sa metaforma kada je NATO nama u Novom Sadu srusio kamenicki most meni nije bilo drago naravno ali mi nije palo na pamet da kazem to se nije desilo ,ja to ne priznajem most jos stoji i onda da idem i dalje preko u Srem kolima preko njega i zavrsim u Dunavu.


Ti opet pricas nebuloze. Niko od nas ne prica da je Kosovo u Srbiji sada. Ja prvi kazem da nije, i kazem da je ono OKUPIRANO od strane Siptarskih terorista i zapadnih nacista. Stvar je u tome sto vi "demokrate" hocete da priznate to nasilje sprovedeno nad nasim narodom i drzavom a mi patriote koji volimo ovu zemlju i svoj narod to nikada necemo priznati . Hehe vi demokrate , kakav je to oksimoron. Pa pravi demokrata nikada ne bi priznao nista sto je ostvareno nasiljem pogotovo nasiljem nad sopstvenim narodom . Ispada da smo mi patriote daleko vece demokrate od vas "samozvanih demokrata".
 
Mae:
Zato je između "ali"!!!! :lol:

Опет ти је био филмић на ц каналу,како ти не досади?
А да тешко је навикнути се на сурову реалност да је прави стршљенбг ћелав,дебео и ружан,лакше га је гледати као глумца младог и лепог.
Љубав је понекад слепа зар не,или је љубав према нечему другом у питању!?
Код њега између нема много тога за твоје између,више је то ствар за пинцету!
 
Obersturmfuehrer:
alo..porediti sprat i drzavu je smesno...
sto se tice drugog pasusa, u pravu si, ali pomoci nema...
i nemoj da si glup, i da lupetas kako to neko podrzava...

Uopste nije smesno. Drzava i kuca su jedna te ista stvar. Kuca je u vlasnistvu jedne porodice a drzava je u vlasnistvu jednog naroda koji je u stvari jedna velika porodica.

Okupirati deo kuce ili okupirati deo drzave ista je stvar. Opljackati deo kuce i opljackati deo drzave ista je stvar stim sto je ovo drugo daleko veci zlocin od ovog prvog.

Meni Kosmet , srpski manastiri i crkve vrede 10000 puta vise od 100.000 ulazaka u EU i NATO. Jednostavno ja nisam kao ti spreman da prodam dusu djavolu i da se odreknem onoga za sta su moji preci vekovima prolivali svoju krv, za sta su ziveli, borili se i umirali.

Ja cu se za njega boriti dok sam ziv sa svom svojom preostalom bracom koji misle i zele isto kao i ja. Ako u tome ne uspem , ostavicu to u amanet svojoj deci ,a ona svojoj deci. Isto kao sto su radili nasi preci za 500 godina okupacije protiv Turaka.

Nisu hteli da priznaju "novo realno stanje" nego su se borili . Gubili su hiljade bitaka ali su na kraju dobili rat. Ja sam sve ono sto su oni nekada bili a ti sta si - zapitaj se sam.
 
ala ti lupas...pazi - prodavanje duse djavolu :):)
a i dobili su rat protiv turaka...a postoji i nesto sto se zove Pirova pobeda...
sem toga, da se ti stvarno boris za kosovo, ti ne bi sedeo na ovom forumu svaki dan nego bi nosio pusku i vezbao za neke buduce ratove ili sta ja znam...
inace, bas lepo sto si i svoju decu osudio na smrt...
 
Smrt je svakome od nas jedina zagarantovana stvar ali postoji nesto sto se zove izbor. Ti si izabrao da zivis kao crv ja biram radije zivot dostojan coveka. Biram da se borim za one stvari koje su meni svete a to su moja porodica, vera, narod i zemlja. Sto se tice oruzane obuke, obucen sam i spreman za svaki buduci rat za Srpstvo i Srbiju . Nema lepse smrti nego od smrti za svoj narod i otadzbinu. Takvih se ljudi secaju pokoljenja dok se ljudi kao sto si ti ne secaju ni sopstvena deca.
 
Obersturmfuehrer:
ala ti lupas...pazi - prodavanje duse djavolu :):)
a i dobili su rat protiv turaka...a postoji i nesto sto se zove Pirova pobeda...
sem toga, da se ti stvarno boris za kosovo, ti ne bi sedeo na ovom forumu svaki dan nego bi nosio pusku i vezbao za neke buduce ratove ili sta ja znam...
inace, bas lepo sto si i svoju decu osudio na smrt...

Недобијају се сви ратови пушкама,нарочито ови нови модерни
па ти то знаш најбоље,као саучесник у медиском рату против Србије!
Свако има своју улогу ко носи шта и чиме ратује немој да му ограничаваш грађанска права и слободе,демократо наш вољени,или Аус ленде раус!
 
Lost In Space:
Ovo je NEISTINA. Ako ti priznas da je okupirani sprat moj odustajes od prava da ga ikada u buducnosti opet povratis. Tj i ako pokusas da ga povratis onda ces ti biti uzurpator jer si prethodno priznao da je taj sprat sada moj. Ovako ako ne priznas ostaje ti pravo da kada se okolnosti promene ti mene proteras i povratis svoju imovinu.

Druga stvar. Da li vi znate da imovina drzave Srbije na Kosmetu vredi stotine milijardi dolara??? Da li vi to znate? Da li znate da samo Trepca vredi preko 10 milijardi dolara i da je ta Trepca 1998. godine bila najveci izvoznik u Srbiji sa izvezenim proizvodima u vrednosti od preko 2 milijarde dolara? Da li vi znate da su tu nasu imovinu okupirali zapadni nacisti i da je ovih dana prodaju sami sebi za "cenu" od tricavih 200 miliona dolara? Znaci ono sto smo mi gradjani Srbije godinama gradili i ulagali, oni su to nama oteli i prodaju sami sebi!!!

I vi podrzavate taj fasizam prema sopstvenom narodu i drzavi! SRAM VAS BILO

Потпуна је истина ово што си написао и само да додам још једну чињеницу:

Jedna od tačaka neslaganja, koja je mogla da bude tema današnjeg sastanka Štefana Lenea i Slobodana Samardžića i Leona Kojena, prema saznanjima B92, jeste stav međunarodnih predstavnika da sva imovina u Pokrajini bude definisana kao kosovska.

8-)

Дакле, крајње је време да "навијачи" са овог подфорума престану да се залажу за ШТО ГОРЕ ПО СРБИЈУ ТО БОЉЕ ЗА МОЈУ ГУЗИЦУ... стварно је СРАМОТА !!!
 
MAXIMUS !:
Недобијају се сви ратови пушкама,нарочито ови нови модерни
па ти то знаш најбоље,као саучесник у медиском рату против Србије!
Свако има своју улогу ко носи шта и чиме ратује немој да му ограничаваш грађанска права и слободе,демократо наш вољени,или Аус ленде раус!

mislis medijskom...a svima nama su jasne 2 stvari...prva je da su ove prve - ne nasilne metode iscrpljenje, i druga, da djeri upravo misli na puske i na bombe...tako da....

Biram da se borim za one stvari koje su meni svete a to su moja porodica, vera, narod i zemlja. Sto se tice oruzane obuke, obucen sam i spreman za svaki buduci rat za Srpstvo i Srbiju.

jel tako?
pa eno ti, trk na kosovo pa brani veru narod i zemlju...lako je tebi da sedis ovde i caprazdivanis po forumu....

a sto se tice oruzane obuke...HA HA!!! dal racunas obican vojni rok u to? budi musko, prijavi se u specijalne jedinice, izuci zanat, i doprinesi DESETOSTRUKO....
 
Ne znam da li si ti cuo za to fireru, al postoji nesto sto se zove vojna komisija koja prilikom regrutacije mladica procenjuje njihove fizicko-intelektualne sposobnosti i shodno tome odredjuje ko na osnovu svojih kvaliteta treba da ide u koji rod vojske. Znaci to su ljudi profesionalci koji su placeni da rade tu stvar. Tako to funkcionise u praksi. No ko zna, mozda si ti trazio an regrutaciji da budes general a oni kad su videli kakav si pacer dali ti brdsku pesadiju :D
 
Obersturmfuehrer:
mislis medijskom...a svima nama su jasne 2 stvari...prva je da su ove prve - ne nasilne metode iscrpljenje, i druga, da djeri upravo misli na puske i na bombe...tako da....
jel tako?
pa eno ti, trk na kosovo pa brani veru narod i zemlju...lako je tebi da sedis ovde i caprazdivanis po forumu....

a sto se tice oruzane obuke...HA HA!!! dal racunas obican vojni rok u to? budi musko, prijavi se u specijalne jedinice, izuci zanat, i doprinesi DESETOSTRUKO....

Па Обер сигурно ће се многи пријавити добровољно ако дође до било какве оружане побуне, у то буди сигуран. Нису сви скинули гаће !

А теби саветујем да се исто тако пријавиш У ОДРЕДЕ КОЈЕ ТОЛИКО БРАНИШ у својим постовима - и они једва чекају БОРЦЕ ЗА "ДЕМОКРАТИЈУ"...који су велики само на речима - дакле, пријави се и правац ИРАК....... :razz:
 

Back
Top