ŽENA I EXTREMNI SPORTOVI

Keky

Početnik
Poruka
7
Živimo u Srbiji, polna diskriminacija ovde još nije prevaziđena. I dalje postoje neke stvari koje su pogodne za žene i one koje nisu. Imam 21 godinu i obožavan extremne spotove, sakala sam Bangee :grin: , skijala na vodi, :-o splavarila Tarom i kad sam saopštila to svojoj okolini polovina me je gledala kao da sam pala sa Marsa. Planiram da se se spuštam padobranom i da paraglajdujem, da naučim da vozim bord, a volela bih i da naučim da pilotiram :!: :razz: :?: , zamišljam samo kakvi bi komentari na to bili...
Nadam se da ima još neka devojka koja osećaj skakanja adrenalina ne bi menja ni za šta.....
Šta ti misliš o tome? :arrow:
 
Keky:
Živimo u Srbiji, polna diskriminacija ovde još nije prevaziđena. I dalje postoje neke stvari koje su pogodne za žene i one koje nisu. Imam 21 godinu i obožavan extremne spotove, sakala sam Bangee :grin: , skijala na vodi, :-o splavarila Tarom i kad sam saopštila to svojoj okolini polovina me je gledala kao da sam pala sa Marsa. Planiram da se se spuštam padobranom i da paraglajdujem, da naučim da vozim bord, a volela bih i da naučim da pilotiram :!: :razz: :?: , zamišljam samo kakvi bi komentari na to bili...
Nadam se da ima još neka devojka koja osećaj skakanja adrenalina ne bi menja ni za šta.....
Šta ti misliš o tome? :arrow:

Koja crna diskriminacija. Da mi skaces po mozgu, ne bih te registrovao.
Ako hoces, klizaj se i po ziletu.
 
nekoliko godina sam se bavila paraglajdingom.
jednom sam u paru letela deltom.
milion puta sam išla na parasailing.
skijala po neutabanim stazama, nekoliko puta skočila sa bandzija.
vozim jako brzo, i slušam jako muziku;)
skijam na vodi, naučili me i da vozim gliser.
ali od kad sam dobila decu....
od svega mi je ostala samo brza vožnja uz glasnu muziku:lol:
 
da, nekoliko puta, ne samo extreme sports, vec i neke druge extremne situacije....
jes da sam otkidala od straha , al ipak sam se odvazila i napravila te korake :p 8)


btw keky,
zena u srbiji u 21 veku se ne obazire na takve komentare okoline ;)
 
Breaking:
Mesto jedne zene je u kuhinji!
Kakvo skakanje kakve planine, ko ce meni da pravi pomfrit!
krompir se ne ljushti sam znate....
eto kojim bi ekstremnim poslom zena mogla da se bavi, ekstremnim kulinarstvom!
'Make me a sandwich woman' - Fox Mulder rece Dani Scully...

Ekstremno dobar sendvič koji ćete pojesti zajedno na nekom ekstremnom skakanju ili planinarenju... :)
 
ej ja to max podrzavam...ima drugaricu koja je luda za extremnim sportovima...kad god se skupimo, njene price su uvek aktuelne i zanimljive...i ona je, kao pajamaca dobila decu al fura i dalje...malo redje, al ispunjava sebe sa tim.
 
Kao manja sam sanjarila o tome da sa snowboard-om letim sa planine, takodje sam obozavala voznju rolera i smisljala kako su da budem profi vozac rolera, i da ucestvujem na onim takmicenjima na rampama i sl. Medjutim novac me je sprecio u svemu tome, tako da nista od toga nisam realizovala, a sad vise nemam ni zelju, postala sam najgora kukavica ne smem ni na ringispil da odem. :( Visine se plasim tako da nisam za bandzi ali bih volela da to probam (mada sumnjam da ce se to ikad desiti).
Ne vidim nista cudno u tome da se zena bavi extremnim sportovima, jer nigde ne pise da je to namenjeno muskarcima. Prema tome - samo napred! :D
 
Tuzni_patak:
Nije diskriminacija, jer otvorio sam u prošlosti sličnu temu i ovde prisutne forumašice su se sve izjasnile da ih takvi vidovi sportova ne interesuju i da ne osećaju diskriminaciju , već da je nepopularnost takvih sportova NJIHOV IZBOR.

Cekaj, iste forumasice su tako rekle ili neke druge, neke g(h)ost-ovane?

* g(h)ost - korisnik koji je zatrazio unistenje/unistio svoj profil i nacinio ga gostom
 
Ја се једном (сад, под старе дане) возила на хали-галију....и једва преживела! :-( Једва сам се суздржала да не исповраћам окупљену масу доле.....тако да - што се тиче адреналина и тих фазона...то би било све! :lol:

Планинарење и није неки екстремни спорт...наравно, не мислим на верање по вертикалним литицама, него на освајање планинских врхова....овде, код нас...не Хималаји!
Волела сам планинарење, и планинарила и у трудноћи.....:)

А сад сам више за опасно сплаварење Тисом, или за равничарење....:lol:
 
:x
Breaking:
Mesto jedne zene je u kuhinji!
Kakvo skakanje kakve planine, ko ce meni da pravi pomfrit!
krompir se ne ljushti sam znate....
eto kojim bi ekstremnim poslom zena mogla da se bavi, ekstremnim kulinarstvom!
'Make me a sandwich woman' - Fox Mulder rece Dani Scully...


Izvini ali razmišljanje ti je krajnje glupo, ako tako razmišljaš bojim se da se malo ne uklapaš u vreme u kome živiš. Jel to znači da žena treba da ti bude isključivo domaćica i da sedi kući i da ti pravi ručak, da se ti slučajno ne bi pomučio? Nisam ja govorila o profesionalnom bavljenju nekim sportom, npr skok sa bangija traje sve u svemu, pola sata, spuštanje padobranom 1 dan, splavarenje isto toliko... Verujem da bi se za toliko snašao da napraviš neki sendvič, u krajnjem slučaju tu je fast food...

PS: Preporučila bih ti da naučiš da ljuštiš krompir, neće ti škoditi.... ;-)
 
Hmmm.. previse pricas, a ja nigde ne vidim svoj pomfrit
:)

Sporty zena je fina zena, svako treba neku fizicku aktivnost, radi sebe, ne pricam o poslu, ko spoji/spaja posao i zabavu njemu skidam kapu i ljubomoran sam na njega potajno,
pricam o necemu radi sebe, nekom hobiju i necemu sto te smiruje i usrecuje.
Treba ti nesto fizicko bilo da si zena, muskarac, eskim, polarni medved, pripadnik sekte, delfin, premijer koshtunitza,
nije to vazno, vazno je da mrdash ruchicama.

E hteo sam jednom da napravim pomfrit sam, poceo da ljustim krompir i tata mi kaze 'ma to je posao za zene, zenski petko' , moja mama onda kaze 'kako ga to ucis, sram te bilo' .
Malo kasnije, vremenski, pocnem ponovo da pravim pomfrit, da ljustim krompir i zahutkam se i eto moje mame, ona kaze 'ma sta ces ti to da pravis, ti nemas pojma, jesi ti neki zenski petko?'
Tako da sada necu iz inata. :p
 
Pffffff....ma ja qad vidim rechenicu sa :"ovo je Balkan,bla,bla,bla,...."sve mi odma jasno.Skochila s neqe stenchuge pa se razocharala shto je odma nisu proglasili za narodnog heroja i zato smo svi mi zatucani.....
Missim super(podignut palac nagore u znaq odobravanja),ali meni od toga shto se ti bavsh extremnim sportovima niqaqo ne moze da bude bolje.
Ja npr.igram NBA live 2000 pa ne smatram da su zene loshe jer me sve qritiquju da sam detinjast zbog toga.
I gde je stvarno vishe taj sendvich!!!!!
 
Breaking:
Hmmm.. previse pricas, a ja nigde ne vidim svoj pomfrit
:)

Sporty zena je fina zena, svako treba neku fizicku aktivnost, radi sebe, ne pricam o poslu, ko spoji/spaja posao i zabavu njemu skidam kapu i ljubomoran sam na njega potajno,
pricam o necemu radi sebe, nekom hobiju i necemu sto te smiruje i usrecuje.
Treba ti nesto fizicko bilo da si zena, muskarac, eskim, polarni medved, pripadnik sekte, delfin, premijer koshtunitza,
nije to vazno, vazno je da mrdash ruchicama.

E hteo sam jednom da napravim pomfrit sam, poceo da ljustim krompir i tata mi kaze 'ma to je posao za zene, zenski petko' , moja mama onda kaze 'kako ga to ucis, sram te bilo' .
Malo kasnije, vremenski, pocnem ponovo da pravim pomfrit, da ljustim krompir i zahutkam se i eto moje mame, ona kaze 'ma sta ces ti to da pravis, ti nemas pojma, jesi ti neki zenski petko?'
Tako da sada necu iz inata
. :p


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hahahahaahahaah.....izbacise te iz kuhinje, jadnog, eto ti bi sam da kuvas ali ti ne dadose. :lol: :lol: :lol: Trebalo bi malo da navratis kod mene, mozes da ljustis krompir i u 2 nocu ako ti se svidja. :lol: :lol:
 
Mackic:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hahahahaahahaah.....izbacise te iz kuhinje, jadnog, eto ti bi sam da kuvas ali ti ne dadose. :lol: :lol: :lol: Trebalo bi malo da navratis kod mene, mozes da ljustis krompir i u 2 nocu ako ti se svidja. :lol: :lol:
Opa bato, prva prava ponuda, pa.... ne verujem u virtualno ljustenje krompira :p (ovo je igra recima)
Enfroz2891.:
Meni mama niqad nije davala da peglam.:(
O tuge... O nesrece... pa ti bi do sada bio i ruska balerina da ti je mama dozvoljavala.... hajde, you will peglash once more.. i promise!

Ali patak mi nije dao odgovor, da li su to zene foruma promenile misljenje (iste zene) , ili se dogodila smena forumasica koje su dosle sa svezim razmisljanjima.
U svakom slucaju, posto pucam na polozaj moda, kako bih vas sve zlostaljao tokom kasnih vecernjih sati i lokovao vam teme samo zato sto me nesto u njima iznerviralo i nadjoh licnim, a i kako bih lecio svoje frustracije, ja cu sada kao napraviti nekoliko recenica vezanih za temu, u stilu prosecnog korisnika foruma koji je dobar sa svim modovima, i najgori kazu za njega 'ma to je pozitivan lik', a vi se kao pravite da me niste provalili ;)

____________________________________________

E da, tema je super haha lol lol, :D :arrow: :lol: :arrow: 8-)
uber kul je, haha, ja vas sve podrzavam, sa svima se slazem i sa svima sam dobar, haha, i ja cu da se penjem na planinu i da skacem sa svemirske stanice na zemlju. Pozzz
lol lol
 

Back
Top