Tv karta
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Tv karta

Početnik
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Cool Tv karta

Imam problem sa tv karticom Intex Tv Capture card.Nakon instalacije drivera,instalirao sam sam program.Međutim,program se ne pokreće nego izbacuje poruku Initial H/W fail.
    Probao sam i sa drugim programima za TV kartice ali se kod ostalih samo pojavljuje izvještaj o grešci.Ako je neko imao slična iskustva i zna kako da riješi ovaj problem,molim da mi odgovori.Unapred hvala!

Neproveren član MasterYoda (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tv karta

Da li si potpuno ispoštovao proceduru instalacije. Moja TV karta zahtijeva da se neke stvari instaliraju PRIJE nego što se ona postavi u komp. Zatim moram ubaciti karticu i završiti instalaciju i nakon toga ugasiti komp (nije dovoljan reset) i upaliti ga ponovo. Tek tada radi kako treba. Ako se zeznem (pogotovo ako ubacim karticu prije pocetne instalacije) stvar ne radi i ne može se riješiti bez reinstalacije Win-a. Zato i pitam jesi li pročitao uputstva i postupio po njima.

Početnik
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Tv karta

Tv karta mi je već ugrađena u kompjuter.Nakon prve instalacije je radila.Kasnije sam ponovo podigao sistem i tu je nastao problem oko kartice...O čemu sam već pisao.
    Šta znači Initial H/W fail?

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.01.2006., 21:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •