" Izrael mora biti izbisan sa mape sveta"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Јаојјјјјјј, Давиде, зашто призиваш "браваре" - сад ће да дотрче, већ ми је доста ланаца и катанаца.

п.с. Е, сад одговор на питање - а јавља ми се: Израл ће моћи да опстане једино уз употребу СИЛЕ АТОМСКОГ НАОРУЖАЊА, али онда ће и њих да стигну речи њиховог Ајнштајна у вези 3.светског рата.
 
Могу да им пљуну под прозор.Ускоро ће цео свет бити на страни Израела.Неће бити судара Ислама и јудаизма већ Ислама и католичанства.То је основни сукоб који ће генерисати будуће ратове.
 
King David:
Juce se opet oglasio iranski Predsednik. Parafraziracu: Izrael mora nestati, biti izbrisan sa mape sveta. Ta Drzava, nema buducnosti i nece opstati na duze staze.

Sta mislite, moze li Izrael opstati, sto na duze, sto na krace staze?
Opstace do daljnjeg,taj iranski predsednik,ne zanima me ni kako se lik zove je malo cuo sam psycho.Izrael ima nuklearno oruzje,sravnice Teheran sa zemljom ako bude zaista poptuno ugrozen,da se radi o samom opstanku jevrejske drzave.
 
PredatorBG11:
Opstace do daljnjeg,taj iranski predsednik,ne zanima me ni kako se lik zove je malo cuo sam psycho.Izrael ima nuklearno oruzje,sravnice Teheran sa zemljom ako bude zaista poptuno ugrozen,da se radi o samom opstanku jevrejske drzave.
Nuklearno oružije u ovom trenutku ni jedna sila ne sme upotrebiti, zarad svoje bezbednosti i, štaviše, opstanka.
 
Predsednik Islamske Republike Irana Mahmud Ahmadinežad poručio je Zapadu i Evropi da odustanu od dosadašnjeg pravca i pruže ruku prijateljstva iranskoj naciji.

Obraćajući se stotinama hiljada učesnika demonstracija povodom Međunarodnog dana Kodsa (Jerusalima), koji se obeležava poslednjeg petka ramazana, predsednik je rekao: "Zapadnim zemljama je u interesu da se dobro slažu s moćnim i slobodoljubivim Iranom. Vaš prestiž biće rezultat prijatljstva a ne konfrontacije s iranskom nacijom."
"Islamska Republika Iran dostavila je Zapadu svoje predloge i pojasnila mogućnosti saradnje. Iranska nacija zauzela se za pregovore i mir, ali nikad neće popustiti pod pritiskom", dodao je Ahmadinežad.
 
King David:
@kreativac

Jesi bas siguran?

Види,Израел је озбиљна држава и има веома озбиљне алате у рукама да би их неко тек тако уништио.И онако Израел плаћа и Палестинце а Пакистан је "бест френд" Америци.Дакле,више се Арапи плаше Израела него свет Ал Каиде.
 
@savin

Eto, i posle ga ljudi prozivaju za ovo i ono. U sustini, covek je trazio javnu debatu o broju zrtava holokausta. Zasto nema takvih debata, zasto se po automatizmu odbija pomisao da se o tome moze polemisati? Ko ima bolje argumente, njegovo ce misljenje biti prihvaceno. Ako je neko spreman da debatuje, a drugi to odbijaju, to nas navodi na pomisao da taj drugi, mozda i nema argumente.
 
King David:
Juce se opet oglasio iranski Predsednik. Parafraziracu: Izrael mora nestati, biti izbrisan sa mape sveta. Ta Drzava, nema buducnosti i nece opstati na duze staze.

Sta mislite, moze li Izrael opstati, sto na duze, sto na krace staze?

Izrael ima 380 nuklearki...Bude li Izrael nestajao nestace i sve Muslimanske drzave u tom regionu. Trava nece rasti sledecih 1000 godina od Afganistana do Egipta...Nije da bas nesto pretjerano raste i sada... :lol:
 
kreativac:
Види,Израел је озбиљна држава и има веома озбиљне алате у рукама да би их неко тек тако уништио.И онако Израел плаћа и Палестинце а Пакистан је "бест френд" Америци.Дакле,више се Арапи плаше Израела него свет Ал Каиде.

Ma znam da je Pakistan "best frend", trenutno, ali nikada ne mozemo znati u kom ce se pravcu situacija kretati,u nekom tamo futuru, to ti govorim.
 
UofC:
Izrael ima 380 nuklearki...Bude li Izrael nestajao nestace i sve Muslimanske drzave u tom regionu. Trava nece rasti sledecih 1000 godina od Afganistana do Egipta...Nije da bas nesto pretjerano raste i sada... :lol:

Znaci, Izrael je potencijalna opasnost po svet u celini? A, da li ce stici da upotrebi bas svih 380 ako krene jedna dooooooobra pakistanka ( ne mislim na gandzu )
 
King David:
Znaci, Izrael je potencijalna opasnost po svet u celini? A, da li ce stici da upotrebi bas svih 380 ako krene jedna dooooooobra pakistanka ( ne mislim na gandzu )

Naravno. Nisam 100% siguran, al' pretpostavljam da su Americki sateliti dostupni i Izraelcima tako da bi u slucaju neceg takvog Izrael znao da ce biti napadnut prije nego se i ispali raketa a siguran sam da bi mogli brzo na to odgovoriti. Svi su toga svjesni pa prema tome niko nije toliko lud da napadne Izrael.
 
King David:
Ma znam da je Pakistan "best frend", trenutno, ali nikada ne mozemo znati u kom ce se pravcu situacija kretati,u nekom tamo futuru, to ti govorim.

Верујем да Израел има довољно моћи и снаге да се одупре том изазову.Сигуран сам да МОСАД може предупредити напад на Израел.Чак и у том случају сигурно имају неки резервни план.Нападом на Израел би муслимани нестали са лица Земље.Претње Израелу трају 6 деценија,константно и трајаће,међутим геополитика је озбиљна наука која свакако може да трпи претње па и нуклеарним оружјем.Израел је и тактички и технички далеко надмоћнији од муслиманских земаља.
 
UofC:
Naravno. Nisam 100% siguran, al' pretpostavljam da su Americki sateliti dostupni i Izraelcima tako da bi u slucaju neceg takvog Izrael znao da ce biti napadnut prije nego se i ispali raketa a siguran sam da bi mogli brzo na to odgovoriti. Svi su toga svjesni pa prema tome niko nije toliko lud da napadne Izrael.

Naravno da su dostupni. Ali, satelite imaju i drugi, a svet danas je veoma dinamican...naravno, ovo je sve hipoteticki...a, kopnena invazija na Izrael? Bi li se ovaj mogao odbraniti u slucaju nekih velikih turbulencija u muslimanskom svetu? Obzirom na brojnost muslimana? Druga hipoteza, naravno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top