" Izrael mora biti izbisan sa mape sveta"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nece jer je muslimana mnogo vise,znam da zadnjih 50godina svaki dan ubijaju muslimane ali nemogu da sudim jer neznam 100% sve,kao kada bi se mi za 50 godina vratili na kosovo a neko ko je danas rodjen kaze pa to nije u redu.

Ционизам је прављен по узору на српски покрет за ослобођење и уједињење. Теодор Херцл отац Ционизма био је Мађарски Јевреј рођен у Земуну, своју филозофију Ционизма засновао је на учењу рабина Србије Алкалаја.

Тако да је Косово исто као Израел- Наша жеља да се вратимо на Косово је иста као Јеврејска да се врате у Јерусалим.

Уствари они су се угледали на нас-
 
Sravnili su ih tada jer mudze nisu ocekivale da ce izraelu usa i uk toliko pomoci,mudze se spreaju od tada,muslimanske zemlje su hiljadama puta vece a muslimana koliko ima?pola milijarde a izraelaca?5 miliona nema tu ni r od rata kakav crni izrael,ali dok ameri stite izrael niko nikoga nece dirati,ali sta ako se ameri sjebu na nekoliko lokacija-losi sa rusima,kinezima,mi na balkanu,svi muslimani,cela juzna amerika...kada krenu nacije da se bune protiv usa tiranije,ili cak iskoriste za neki rat sto po usa politici 100% dolazi,i nebudu mogli da brane izrael....muslimani ce samo tuda proci i izraela se niko nece ni secati da je postojao,mada sam ja da se tamo stvori mir da malo ovima malo onima i gotovo...ali izgleda da neko to sve sjebava namerno

Sto bi vi rekli.... ovako mali Perica zamislja svetsku politiku.....:lol:
 
Znaci, Izrael je potencijalna opasnost po svet u celini? A, da li ce stici da upotrebi bas svih 380 ako krene jedna dooooooobra pakistanka ( ne mislim na gandzu )

E vidis to je bolest izraele , (dali ce stici da ispale svih 380) posle prve ode svet u ))))DOM(((( kakve veze ima koliko je ko ispalio kad pobiju milione ljudi , kad zagade planetu , itd. to je karta u jednom pravcu:thumbdown:.
 
Sravnili su ih tada jer mudze nisu ocekivale da ce izraelu usa i uk toliko pomoci,mudze se spreaju od tada,muslimanske zemlje su hiljadama puta vece a muslimana koliko ima?pola milijarde a izraelaca?5 miliona nema tu ni r od rata kakav crni izrael,ali dok ameri stite izrael niko nikoga nece dirati,ali sta ako se ameri sjebu na nekoliko lokacija-losi sa rusima,kinezima,mi na balkanu,svi muslimani,cela juzna amerika...kada krenu nacije da se bune protiv usa tiranije,ili cak iskoriste za neki rat sto po usa politici 100% dolazi,i nebudu mogli da brane izrael....muslimani ce samo tuda proci i izraela se niko nece ni secati da je postojao,mada sam ja da se tamo stvori mir da malo ovima malo onima i gotovo...ali izgleda da neko to sve sjebava namerno[/

Mali na čemu si?
 
aa shta mislite da li jeshe prate ove nashe mudrolije...moje mishljenje je da takva organizacija kao shto je njihova ne mozhe biti unishtena..ljudi imaju cilj i imaju sredstva i znanje..mogli bi da nauchimo puno od njih..i mislim da je bolje imati ih kao prijatelje..poshto imamo zajednicke neprijatelje..ameri ih podrrzavaju iz istog razloga kao albance u evropi,kao zhariste sukoba..nekog ko unosi nestabilnost u region..zavadi pa vladaj..
 
Izraelski narod, kao jedan od najstarijih, zaslužuje da ima svoju državu.

Upravu si moj deda ima 104 godine treba da dobije stan :rotf: kako si dosao do tog zakljucka. Pa svi narodi koji spore Izrael su stariji od njega (sto bi rekli u CG i to komad :lol:) mnogo stariji. Starost nije argument za dobijanje drzave a posebno ne na ustrb drugog naroda (jos starijeg).
 
Arapi (takodje i doticni) su zaboravili kako su prolazili u arapsko-izraelskim ratovima i svaki put kada su pokusali da uniste Izrael. Da se samo podsete Kaira u obrucu i Atanjahua na tenku sa tompusom. Takodje i 65.000 mrtvih Arapa. Izraelska kontraobavestajna sluzba je najjaca na svetu, i specijalne jedinice takodje. Dakle doticni moze samo da lupeta... Jer je Izrael previse mocan i organizovan...
 
aa shta mislite da li jeshe prate ove nashe mudrolije...moje mishljenje je da takva organizacija kao shto je njihova ne mozhe biti unishtena..ljudi imaju cilj i imaju sredstva i znanje..mogli bi da nauchimo puno od njih..i mislim da je bolje imati ih kao prijatelje..poshto imamo zajednicke neprijatelje..ameri ih podrrzavaju iz istog razloga kao albance u evropi,kao zhariste sukoba..nekog ko unosi nestabilnost u region..zavadi pa vladaj..

Ko je njima prijatelj?
Jedino imaju Jenkije, a i to samo dok su im potrebni, posle će i njih da izrade samo tako...:lol:
Osim toga i Izrael i Kosovo su američke tvorevine i međusobno su zavisni...
 
Ko je njima prijatelj?
Jedino imaju Jenkije, a i to samo dok su im potrebni, posle će i njih da izrade samo tako...:lol:
Osim toga i Izrael i Kosovo su američke tvorevine i međusobno su zavisni...

Samo Amere? To je tebi samo? Ako cemo realno kada su bili arapsko-izraelski ratovi Izrael nije dobijao vojnu pomoc od Amera, nego su ih sami razvaljivali. Sam Izrael je razbio vojske Egipta, Sirije i Palestine... Njihove specijalne jedinice su najbolje na svetu, sto govori i cinjenica kada su oteti neki Izraelci u Ugandi. Komandant tih spec. jed. je pitao premijera Izraela: Hocete li da oslobodimo taoce ili da zauzmemo celu Ugandu?
 
Upravu si moj deda ima 104 godine treba da dobije stan :rotf: kako si dosao do tog zakljucka. Pa svi narodi koji spore Izrael su stariji od njega (sto bi rekli u CG i to komad :lol:) mnogo stariji. Starost nije argument za dobijanje drzave a posebno ne na ustrb drugog naroda (jos starijeg).

Па види, ситуација је тамо као у Босни.

Уједињена Нације су 1946 донеле одлуку да се подрочје палестине подели на два дела, по пола- Јеврејима и Палестинцима за њихове две државе.
То су Јевреји прихватили али Арапи нису хтели да дају Јеврејима да имају своју државу, па тако су све околне арапске земље напале Израел 1947.

Проблем није у Израелу већ у томе што ни једна арапска земља не дозвољава Изреалу право на постојање.

Када се Завршио тај рат 1947-48, Израелци су потукли Арапе, али нису окупирали Палестинске територије. палестинске територије од којих је требала да настане држава Палестина, окупирали су- Арапи и припојили их својим државама. западну обалу узео Јордан, Газу Египат.

Тако смо дошли до ситуације да палестинци буду под окупацијом Арапске браће. Чак су игли и устанак у Јордану који је познат као "Црни септембар" где су јорданци побили хиљаде палестинаца.

Израел долази у посед Палестинских територија тек након 6-дневног рата 1967 године.

Иначе данас у самом Израелу, дакле не на окупираним територијама, него у самом Израелу има милион арапа, муслимана држављана Израела.


Ситуација иста као у Босни где Срби имају 49% територије али Балије би да узму целу Босну и униште Републику Српску као што Арапи хоће Израел.
 
Ko je njima prijatelj?
Jedino imaju Jenkije, a i to samo dok su im potrebni, posle će i njih da izrade samo tako...:lol:
Osim toga i Izrael i Kosovo su američke tvorevine i međusobno su zavisni...

Не. Американци су нужно зло, наиме у 6-дневном рату Израел је изненадио и САД, јер јевреји нису веровали американцима и чували су тајне и од њих, У том рату кориштено је углавном Француско оружје против Арапа.
 
Samo Amere? To je tebi samo? Ako cemo realno kada su bili arapsko-izraelski ratovi Izrael nije dobijao vojnu pomoc od Amera, nego su ih sami razvaljivali. Sam Izrael je razbio vojske Egipta, Sirije i Palestine... Njihove specijalne jedinice su najbolje na svetu, sto govori i cinjenica kada su oteti neki Izraelci u Ugandi. Komandant tih spec. jed. je pitao premijera Izraela: Hocete li da oslobodimo taoce ili da zauzmemo celu Ugandu?
Nisam tražio da pričaš viceve...:roll:
Amerika i američki Jevreji su finansirali Izrael od početka, kako bi inače ta država opstala?
Inače, neverujem da će biti nekih novih ratova u skorije vreme, voleo bih, ali teško, već su počeli da se navikavaju jedni na druge... Daj Bože da grešim, jer nestabilnost tamo bi nam svakako pogodovala...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top