Pretnja"miru"u svetu

Najvetja pretnja miru u svetu je od:

  • SAD

  • Kina

  • Rusija

  • Severna Koreja

  • Neka druga iz Arapskog sveta

  • Neko van navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
cam11er1.gif


I naravno.......

gv0620cfx7.jpg
 
sledeci globalni rat se nece vodti zbog kapitala kao neki prethodni jer napital vise nema naconalnost izmesan je i za to nece postojati interes.
Slecedi rat moze biti samo protiv islamista (kojima ce treati zivoti prostor i voda) i hriscana ali SAD nece u dogledno vreme nece dozvoliti islamistima da ojacaju tako da rata nece biti tako skoro.
 
_Milanche_:
sledeci globalni rat se nece vodti zbog kapitala kao neki prethodni jer napital vise nema naconalnost izmesan je i za to nece postojati interes.
Slecedi rat moze biti samo protiv islamista (kojima ce treati zivoti prostor i voda) i hriscana ali SAD nece u dogledno vreme nece dozvoliti islamistima da ojacaju tako da rata nece biti tako skoro.
Na takvoj funkciji SAD kao svetskog policajca ja ih podržavam. Ne treba muslimanima dati odrešene ruke.
Mada isto tako mislim da je rat globalnih razmera nemoguć. Sve i da se sve islamske zemlje dignu na noge ostatak sveta je neizmerno jači i sve bi se veoma brzo završilo.
 
DeteSunca:
Na takvoj funkciji SAD kao svetskog policajca ja ih podržavam. Ne treba muslimanima dati odrešene ruke.
Mada isto tako mislim da je rat globalnih razmera nemoguć. Sve i da se sve islamske zemlje dignu na noge ostatak sveta je neizmerno jači i sve bi se veoma brzo završilo.


Nista se ne zavrsava brzo i jednostavno, narocito ne rat, i narocito ne verski rat, svetskih razmera................

Ostatak sveta jeste jaci, ali , to nije tuca dece na poljancetu iza skole........
Bolje da ne vidimo kako bi to izgledalo........iako mislim da je neizbezno, pre ili posle
 
Borba protiv islama u onako radikalnom, da ne kažem fanatičnom, obliku je neophodna. Ne zbog toga što su oni (jao kako mrzim ovu reč) primitivni, savršeno me zabole treća noga što mu žena nisi ćebe na glavi. Poenta je što oni zaista ugrožavaju ostatak sveta.
Mada isto tako mislim da njima SAD nedaju oka otvoriti i da je neko veće organizovanje muslimana zarad zajedničke borbe nemoguće. Između ostalog što se međusobno mrze više no što mrze neprijatelje.
 
DeteSunca:
Na takvoj funkciji SAD kao svetskog policajca ja ih podržavam. Ne treba muslimanima dati odrešene ruke.
Mada isto tako mislim da je rat globalnih razmera nemoguć. Sve i da se sve islamske zemlje dignu na noge ostatak sveta je neizmerno jači i sve bi se veoma brzo završilo.
pa sada ne bi imali sanse a zamisli za 30 godina da ih pustis i da razviju tehnologiju,nuklearke biolosko oruzje?
Zamisli tada a bice ih 50% vise nego danas...da se najezis....zato i ja podrzavam SAD.
 
_Milanche_:
pa sada ne bi imali sanse a zamisli za 30 godina da ih pustis i da razviju tehnologiju,nuklearke biolosko oruzje?
Zamisli tada a bice ih 50% vise nego danas...da se najezis....zato i ja podrzavam SAD.
Opet, sa druge strane, kada bi ih pustili da se razvijaju možda bi se posvatili pametnijem poslu i svojim životima. Germani su počeli oba svetska rata, pa su sad mirni kao bube,a sve zbog standarda.
 
DeteSunca:
Opet, sa druge strane, kada bi ih pustili da se razvijaju možda bi se posvatili pametnijem poslu i svojim životima. Germani su počeli oba svetska rata, pa su sad mirni kao bube,a sve zbog standarda.

i sve zbog kompleksa krivice ili tacnije - kompleksa razbucanog dzaka... nije pitanje kada ce se oni smiriti, nego ko ce da igra ulogu svinje.
 
Није Америка претња светском миру а и ниједна од ових земаља. Свет је устројен тако да ако живи у благостању ту онда нешто није у реду. Историја нас томе учи. Увек ће бити ратова и сукоба. САД су интелигентне и то користе играјући улогу потпаљивача и полицајца истовремено, те из свега извлаче корист и профит за своју увек ослабљену економију.
 
Она држава чији председник каже да му је "Бог" рекао да нападне Ирак,
и она држава која гађа складишта пшенице у Либану.

САД и Ционистички ентитет ("Израел"), тим редоследом.
Против њих свим средствима, нарочито оружјем за масовно уништење
 

Back
Top