Jesteli se vec zapitali...

Kad_LupimLupim:
...zasto se na podforumu Politika, massovno srece ћирилица, vise cak nego na svim ostalim podforumima zajedno? :shock:

(Molio bih ekipu s doticnog podforuma, da se ne prima ko mlad majmun na ovaj moj post, jer nije nikakva prozivka, nego pitanje koje trazi smislen odgovor, hvala.)

Nisam se zapitala, jer taj podforum ne posecujem :arrow: politika me nervira uzasno :arrow: cudi me da jos ima onih koji imalo veruju politicarima i zamlacuju se time, kad ima lepsih stvari u zivotu ;)
 
Kad_LupimLupim:
...zasto se na podforumu Politika, massovno srece ћирилица, vise cak nego na svim ostalim podforumima zajedno? :shock:

(Molio bih ekipu s doticnog podforuma, da se ne prima ko mlad majmun na ovaj moj post, jer nije nikakva prozivka, nego pitanje koje trazi smislen odgovor, hvala.)

zato sto pogresno misle da ce biti veci srbi ako pisu cirilicnom i negiraju sva ostala pisma :roll:
 
I treba, da se pise cirilicom...to su nasa slova... :lol: i ja bi..al ne umem..e*iga kad nisam nikad ucila...dobro je, da znam, da citam... :? :lol: :-P

Ok lazem...znam, da pisem pomalo, al je sve to traljavo... :oops: Moram, da naucim..cirilica je jako lepa i jos ko ima lep rukopis...Wauuuu
 

Back
Top