Ima li Srbija vojsku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fagypont

Primećen član
Banovan
Poruka
511
Koje su boje srpski avioni? Oba su zelena..
Šalu na stranu,u svetlu aktuelnih dešavanja u Paraćinu/Ćupriji,misteriozinih ubistava vojnika,afera sa nabavkom i drugih devijantnih pojava u organizaciji koja sebe naziva vojskom,mislite li da Srbija još ima neku sllu na koju može da se osloni?
 
Ma kako. Može se osloniti u snovima. Nama nisu potrebni Amerikanci, dovoljni smo sami sebi.
Vojska je izgleda definitivno i bukvalno PUKLA sa ovim u Paraćinu. Još su mi slike "pečurki" pred očima, samo 2 km od centra grada.
Mislite o tome!
 
Fagypont:
Koje su boje srpski avioni? Oba su zelena..
Šalu na stranu,u svetlu aktuelnih dešavanja u Paraćinu/Ćupriji,misteriozinih ubistava vojnika,afera sa nabavkom i drugih devijantnih pojava u organizaciji koja sebe naziva vojskom,mislite li da Srbija još ima neku sllu na koju može da se osloni?
nema i nece imati dok se vojska totalo ne reformise,profesionalizuje i udje u program Partnerstva za mir i NATO pakt.
 
Наравно да СРБИЈА има војску, тенкове и мине, муниција нам погорила јуче, али има код нас у ЗАПАДНОЈ СРБИЈИ, ако коме треба. Мислим да ће сада када се иде на служење војног рока писати у позиву:

Поред гаћа понеси и муницију :)
 
Sta ce nam vojska kad imamo tako dobro opremljenu, profesionalnu i vrhunski motivisanu policiju, na koju odlazi mnogo vise drzavnih resursa nego na vojsku. Ja kazem ukinimo vojsku totalno, ali uvedimo obavezno sluzenje policijskog roka! Cisto kao dodatne rezerve ljudstva u slucaju da se ovi premore zbog svih ovih silnih hapsenja "nacista" po Srbiji (jbt verovatno je Hitler preziveo rat pa sad zivi kao penzioner na Banjici). Naravno nikako ne treba zaboraviti kontinuiranu i vrlo uspesnu borbu protiv organizovanog i neorganizovanog kriminala (i ostalih 'slozenih' reci) koju nasa policija tako marljivo sprovodi.
ZIVELA NARODNA MILICIJA (hm, policija)
 
serb_pagan:
a istina je? ako ne mozes da ih pobedis,pridruzi im se..davno je to dushko dugoushko pricao,samo ga izgleda ovde niko nije shvatao za ozbiljno..

Da je to tako jednostavno, ni po jada...samo, misljenja sam da ce oni pobediti sebe same, ali ce prethodno svima nama da se krvi napiju. Sa njima ima izvesnosti, i jedina izvesnost je totalni kolaps.
 
Михајло:
Наравно да СРБИЈА има војску, тенкове и мине, муниција нам погорила јуче, али има код нас у ЗАПАДНОЈ СРБИЈИ, ако коме треба. Мислим да ће сада када се иде на служење војног рока писати у позиву:

Поред гаћа понеси и муницију :)

bogami Mihajlo,ja kad sam sluzio i gace smo dobijali !!! :D:D
 
Fagypont:
Koje su boje srpski avioni? Oba su zelena..
Šalu na stranu,u svetlu aktuelnih dešavanja u Paraćinu/Ćupriji,misteriozinih ubistava vojnika,afera sa nabavkom i drugih devijantnih pojava u organizaciji koja sebe naziva vojskom,mislite li da Srbija još ima neku sllu na koju može da se osloni?


Srbija trenutno ima neku umetnu vojsku jer ju je DOS razbio i ostavio samo nesposobne oficire u njoj. To pokazuje kako to izgleda kad drzava nema vojsku. Da bi vojska funkcionisala trebaju pre svega pare a DS i DSS pare vojsci ne daju i onda se dese stvari kao sto je ova u Paracinu.
 
Jerry Ropero:
Srbija trenutno ima neku umetnu vojsku jer ju je DOS razbio i ostavio samo nesposobne oficire u njoj. To pokazuje kako to izgleda kad drzava nema vojsku. Da bi vojska funkcionisala trebaju pre svega pare a DS i DSS pare vojsci ne daju i onda se dese stvari kao sto je ova u Paracinu.

Moram da ti kazem da se ne slazem ni sa jednim tvojim stavom (postom) ,ali mnogo mi se svidja tvoj avatar.
 
A i da imamo vojsku, cemu?
Ako Ameri kazu da nam treba uzeti delove teritorije, uzece nam. Ako neko slucajno i bude pozvao na otpor, bice proglasen za ratnog husckaca, za pretnju svetkom miru i slicno...
A ako Ameri kazu da nema drpanja od Srbije, onda niki nece smeti da nam drpa.

I sta ce nama u toj situaciji vojska?
 
Koja crna vojska.Gledam na tv-u pre neki dan i vidim da su srpski frajeri i momcine prosirile dijapazon mesta gde sluze vojsku.Sada ce i u obdanistima da sluze.Mada i tu postoji problem posto deca imaju one igrackice (pistolje i smajsere) a ti smekeri imaju prigovor savesti od oruzja.Ipak je to nezgodno,morace iz obdanista da odstrane sve igracke koje podsecaju na oruzje da se vojnici ne poplase.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top