Nasilje u skolama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PrOgRaM

Početnik
Poruka
42
Zar ne mislite da je mnogo nasilja u skolama?????U nishu u mojoj skoli prosle godine 8. razred je proglasen za najgoru generaciju u Nishu.Neznam kako je u ostalim gradovima ali u Nishu ima preterano mnogo nasilja u skolama.Sta vi kazete o tome??
 
Nemoj tako dajsone nije lepo.....a i ti programe ocekujes ozbiljno da pricas na forumu ...ok ovo je najozbiljniji predlog koji ces da dobijes...dugo sam se bavila politikom(pri strankama u crnoj gori) i radom u parlamentu(djackom doduse)...moj predlog ti je da sakupis potpise za peticiju da se pokrene program protiv nasilja u tvojoj skoli treba ti najmanje polovina potpisa da bi ti se bilo kakvi organi vlasti ili uprava skole odazvali ..tako ces pokrenuti neki od programa protiv nasilja u skolama makar u svojoj skoli za pocetak...a kasnije videces proceduru i moci da pokrenes isti program i u drugim skolama....au da i moze i program za uvodjenje 4.5.6. i 7. padeza u recnik Nislija....(sala) :wink:
 
HAhahahahhah..... Lol... Uvodjenje padezha...
Ovako... ISKRENO:
Ovo je tema za zatvaranje... Niko nije lud da pricha o tome... Dodushe mi u XIII nemamo problema sa tim... Ipak je to ''elitna shkola'' hAHAHHA...
Ne stwarno.... Tema je (bez uvrede) tupawa... Nikome nije zanimljivo da o tome pricha, a sama swrha foruma je da se zabavimo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top