Rapidshare za analfabete

no.idea

Početnik
Poruka
2
Eto, sramota me je, ali ja pojma nemam kako da daunloudujem muziku sa Rapidsharea.
Pa ako bi neko imao nekoliko minuta da mi objasni, korak po korak, na jeziku razumljivom potpunom laiku, kako se koristi Rapidshare, bio bih neizmerno zahvalan.
no.idea
 
Otvoris link gde je ta muzika, skrolujes malo na dole i u desnom donjem delu ekrana videces dugme na kome je ispisano "Free".Kliknes tu i posle toga uneses brojeve i slova koje vidis na slici.Nakon toga udaris mu enter i sacekas 60 sec.Nakon toga samo download
 
To je premium, ili premijum.
To je kad se plati mesecna ili godisnja clanarina....onda mozes min 4 paralelno , a kod nekih provajdera moze i 20tak....
Download je za nasu zemlju ulaznim linkom ogranicen na 12Mb/s za rapidshare, ali ti je obicno ogranicen tvojim propusnim opsegom....adsl 768 je oko 81kB/s...

S vremena na vreme se desava da mozes da zeznes zastitu od multiple pristupa fajlovima , ali obicno dobro radi....
Listing fajlova moze da se vidi , ali samo trikovima, ranije je moglo i prostim google -site rapidshare.....

Ali nije problem za mp3 fajlove, jer oni su po nekoliko MB , sto znaci da treba vrlo malo da se ceka na ponovnu pozivnicu/ticket.....
 

Back
Top