No phone??!!??

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Subota vece... lokal... guzva... naslonjeni cvrckamo pice i smekamo tetrebice...
Smekanje... Prilazi copor jarebica... uglavljuju se ispred nas... klasika... 8-) Najlepsa vice drugarici... "Nemam ja sanse kod njega... oni vole neke iskusne a ne ovakve kao mi..."
Ja se smeskam u sebi... :D joj kakva joj je to logika... Al nista cooliram...
Ubrzo pocinje medjusobna spikica... vise par ubacenih fora i zezova... ja vise sa nekom njenom drugaricom... guska nije stala direk pored mene... kukavica... pa jel svi smo pomalo... :roll:

Pakiramo se... Izlazim... al iza vrata neko me vuce za rukav... ej ej... Ona i drugarica... Sprdnja, smeh... :wink: Direkt me za kucu pitaju... da se mi drzimo teme tvoja kuca... :twisted: Cujemo pravis zurku sutra.... :idea: Ja kao tvrdim pazar... ne mogu sutra... al prekosutra ok...
Ja cisto malo usputno razradim temu... da ne bude sutra ni ime joj ne znam... Sprdasmo se jos malo i ja pre kretanja trazim telefon da se cujemo i potvrdimo... Ja ne dajem broj... !!!!????!!!!???? :shock:

Kako ona misli da to ide bez telefona... mislim meni je to osnovna stvar... cuti se sa nekim i izbrbljati malo izdogovarati eventualno...


Koliko ste vi slucajeva imali u zivotu da ste nesto uradili a da niste imali neciji broj telefona, da se niste prethodno culi... i da li mislite da je cuti se fonom potrebno i nepotrebno? A za devojke pitanje jel vi dajete il ne dajete... broj telefona? :wink:
 
dajem.
ionako mi je uvek iskljuceno zvono pa ako neko smara necu se jednostavno javiti...
a i na mobilnim postoji ignore :lol: i gotovo...mislim da bi mi veci bedak bio da dam onaj stalni e-mail ili tako nesto...

samo da dodam...znam dosta zena koje nece da daju telefon...kriju ga ko zmija noge...kada pitam zasto ne znaju...i naravno nisam mislila na bilo koga,nego ako mi se neko dopada,deluje intereasantno itd...
 
ah,potrebno, nego sta...onomad, dok sam jos muvao devojke 8-) uvek sam trazio br phona...pa onda ono klinacki, ne zoves dva tri dana, kao udaras neku ceznju..e bese sipma bas :)
 
Ja dajem broj svakome, sta ima od broja, ne moze u telefon da me kresne.A napravice se sigurno neki dzumbus ako dajem svoj broj i ako to svi znaju kome sam sve dala, a ja dzumbus obozavam, ljudi mnogo polazu na broj, odmah se lako prime, ako znam da cu nekog da primim tako sto cu da mu dam broj, zasto da im ne delim broj?
 
luckastalutkica:
Ja dajem broj svakome, sta ima od broja, ne moze u telefon da me kresne.A napravice se sigurno neki dzumbus ako dajem svoj broj i ako to svi znaju kome sam sve dala, a ja dzumbus obozavam, ljudi mnogo polazu na broj, odmah se lako prime, ako znam da cu nekog da primim tako sto cu da mu dam broj, zasto da im ne delim broj?

ma ja vishe ne mogu ni da se nadovezhem na tebe.... da, da, da.... devojka apsolutno zna o chemu pricha :D
 
NevenaBGD:
@ petar a tebi se to stvarno desilo ili si poeta! :) pa snadji se nekako i bez telefona! Ha ha! Napisi joj pismo! :)
Stvarno se desio opisani slucaj... ali ima veze i sa nekim neopisanim... :wink: Phone je ipak jedan korak blizi od pisma... a fora je priblizavati se...
Pogotovo ono kad se dogovorite da se nadjete a ti recimo kasnis... guzva u saobracaju a ne moz da javis... ili tako nesto...
 
Dirk:
ah,potrebno, nego sta...onomad, dok sam jos muvao devojke 8-) uvek sam trazio br phona...pa onda ono klinacki, ne zoves dva tri dana, kao udaras neku ceznju..e bese sipma bas :)
A bilo je u ta dobra stara vremena i da uzmes x brojeva za vece pa pola ni ne nazoves nikad... :lol: (jedan moj drug to tako uzo jel :lol: ) Those were the days... :wink:
 
NevenaBGD:
@ petar a tebi se to stvarno desilo ili si poeta! :) pa snadji se nekako i bez telefona! Ha ha! Napisi joj pismo! :)

uf pismo...u ovo vreme e-mailova i sms-a, da li ste upste pisali rukom nekom pismo...pa ubacili u postansko sanduce...bas je to, onako...ups, ovo je za novu temu...sorry petre :)
 
Petar_Pan:
Pakiramo se... Izlazim... al iza vrata neko me vuce za rukav... ej ej... Ona i drugarica... Sprdnja, smeh... :wink: Direkt me za kucu pitaju... da se mi drzimo teme tvoja kuca... :twisted: Cujemo pravis zurku sutra....


I to je nesto, nisu pitale za stanove!
 

Back
Top