problem sa icq-om

U

user

Gost
Danas dok sam nesto radio na netu,otvorio sam ICQ(pojavio mi se zuti cvet u donjem desnom uglu na kojem pise na kom pise TRYING TO CONNECT)!Kako da se ponovo connectisem?Probao sam da ga ponovo re-instaliram(nista se nije promenulo i dalje mi dalje informaciju da nisam povezan na ICQ Network)!Do sada je sve besprekorno radilo!Pokusao sam sa icq help i nisam uspeo da pronadjem ono sto mi treba! Da li se to vama desavalo!?Molim te pomagajte,ne znam sta da uradim!?
 
meni se to uvek desava jer postoji,najcesce,vremenski razmak od trenutka kad se konektujes na web,do momenta kad cvetic zazeleni.Ponekad prodje i desetak minuta,ako ne ide prekini vezu pa probaj da se konektujes ponovo.
 
PONOVO MOLIM DA MI NEKO ODGOVORI O CEMU SE RADI,U TOKU BORAVKA NA ICQ POJAVI MI SE SLEDECE OBAVESTENJE:
YOUR ICQ # IS BEIGN USED ON ANOTHER COMPUTER.Cvetic pocrveni i vise ne mogu da se dopisujem.HVALA
 
ICQ:
PONOVO MOLIM DA MI NEKO ODGOVORI O CEMU SE RADI,U TOKU BORAVKA NA ICQ POJAVI MI SE SLEDECE OBAVESTENJE:
YOUR ICQ # IS BEIGN USED ON ANOTHER COMPUTER.Cvetic pocrveni i vise ne mogu da se dopisujem.HVALA

Neko ti je mazno ICQ pass, pa se konektuje :D.. Preporuka registruj se opet, i prebaci sve kontakte na taj novi ICQ broj :D
 
E pa ovako Neznalice:ICQ je program,znaci da bi ga koristio moras da ga instaliras na svoj kompijuter.Zatim se prikacis na internet i prijavis.Po prijavi dobijes ICQ broj.Verovatno se neko od tvojih prijatelja takodje registrovao na ICQ i isto tako dobio broj.E onda,ako ste vas dvojca istovremeno on line vi mozete da chatujete(razgovarate)preko neta.Jednostavno ti upises njegov (njen) broj i posaljes mu poruku koju on odma procita(a ako nije on line procita je kad bude)i onda on posalje poruku tebi i tako dok se obojca ne smorite.
Eto to je ukretko ICQ a ako hoces da provalis i ostale njegove funkcije poseti web.icq.com ,tamo mozes da skines novu verziju i da ga probas.
ps. mIRC je bolji.
 

Back
Top