* КУДА НА ЗИМОВАЊЕ? - 2007./2008. *

storm cloud

Poznat
Poruka
9.024
Да чујем, шта се планира за ову зиму?

icedripoo6.gif
 
Мени је остало пар дана, али их љубоморно чувам до следећег лета, осим ако не искрсне нека понуда која се не одбија. А пошто сам ове године имала јааааако пуно трошкова, то би морало да буде нешто баш јефтино. :?

Мада остављам отворену опцију неког дочека НГ ван НС-а, што још никад нисам пробала.
 
Docek NG na Bledskom jezeru u Sloveniji je nekih 800-900 eura za 5-6 dana...pa ako je i to nekome jeftino...nek izvoli :roll:
Meni se inace sakupilo vec 4 meseca neiskoristenog godisnjeg.....ali za to nikoga briga nije...nikad to necu ni moci iskoristiti :x:x
A najbolji doceci NG su ili u malom odabranom drustvu kod kuce ili na trgu(ako bas nije -25 ;) )......barem meni :D
 
//Овде мистериозно нестају постови. :)

Ја свој обрисала грешком, јер сам хтела да га изменим, кад нестаде и Жаков. :shock: ;)

Дакле, идемо поново://

Пошто сам од претходног поста успела да потрошим 300 евра, изгледа да ћу на овој теми само воајерисати. :(
 
nesons:
...briga me za zimu, briga me za sve...krzno mi je toplo - ja sam pravi medved !:) :D 8-)

( ko bre jos ima LOVE za zimovanje ? MF:? - ...ja sam socijala i klosar do bola ...:lol: )


:D:D:D

nemam brate para a nemam ni kola...

Ja imam onu drugu:

"Nisam socijala ja sam brzuj do bola
Pun sam brate para i vozim dobra kola (parodija na Shaila ako je)
Sa najboljim ribama ja imam kres sheme,
Sa izdravackim kucama ja nemam probleme (Marcelo)"

I tako dalje...
 
kupiti 51% lade je jako bilo jeftino tokom 90tih a donosilo je kontorlu dobrog dela trzista, nekakvu zaradu, mogucnost eventualnog monopola i nesmetanog plasiranja tehnologije kao i nacin da se rusima pljune medju oci sa tim sto ce njihova najpopularnija fabrika automobila da nosi "bow tie" znak.... a ovo poslednje je neprocenjivo! :wink:
 

Back
Top