gde izlaze normalne devojke?

Sta je danas normalno?
Imati auto - tesko
Imati dovoljno novca - tesko
Imati svoj stan - tesko
Sve su to normalne stvari koje traze danasnje normalne devojke.
Ako se pronadjes u svemu ovome mozda i nadjes nesto normalno , ako je to normalno !
Srecno!!!!!!!!!!!!
p.s imam puno godina i nisam uspeo u istoj nameri
 
alzo:
Sta je danas normalno?
Imati auto - tesko
Imati dovoljno novca - tesko
Imati svoj stan - tesko
Sve su to normalne stvari koje traze danasnje normalne devojke.
Ako se pronadjes u svemu ovome mozda i nadjes nesto normalno , ako je to normalno !
Srecno!!!!!!!!!!!!
p.s imam puno godina i nisam uspeo u istoj nameri
Smekeru; imam sve to. I gledam gomilu idijota oko sebe. Imao sam jako gadno iskustvo i radije bih da izbegnem skotove ako moze. Pretpostavljam da ne moze. Iskreno, otud eto mene na net-u. Sve druge metode sam isprobao i kako vreme prolazi kapiram da su majke prestale jos davno da vaspitavaju zensku decu. Cast izuzecima. Trazim nemoguce ali vredi pokusati. *******. Nisam skotina i svodi se na to da sam u stvari budala. Bedak.
 
S_K_V_O:
zasto bi "normalnoj" devojci, pogotovo ako je mlada, bilo bitno da njen partner ima lovu, kola i stan? i to kao traze... ooooo svasta...

U tome i jeste problem.Doziveo sam da mi kazu `da bar imas stan` i onda cemu iskrenost, nekakve emocije, vernost do groba .........onda sve to gubi smisao, pogotovo ako si po prirodi emotivac, onda ti sleduje pucanje po savovima!
Nije ljubav gledati jedno u drugo, ljubav je gledati u istom pravcu.........
 
.................ako postoji SUDBINA, zasto su nam dati VOLJA I RAZUM....??
Ti nemas ono sto imaju drugi, a drugi nemaju ono sto imas Ti....( vrline)....Iz te nepotpunosti rdja se drustvenost ....
p.s. ispada da te stalno jurim na netu....slucajnost i zanimljive poruke......opusteno.

:-)
 
11080:
Smekeru; imam sve to. I gledam gomilu idijota oko sebe. Imao sam jako gadno iskustvo i radije bih da izbegnem skotove ako moze. Pretpostavljam da ne moze. Iskreno, otud eto mene na net-u. Sve druge metode sam isprobao i kako vreme prolazi kapiram da su majke prestale jos davno da vaspitavaju zensku decu. Cast izuzecima. Trazim nemoguce ali vredi pokusati. *******. Nisam skotina i svodi se na to da sam u stvari budala. Bedak.
Ajde stvarno ne preteruj! I ne bedaci se, kakve si to metode probao?
 
phenomenon:
Ajde stvarno ne preteruj! I ne bedaci se, kakve si to metode probao?
Uuu. Ne smam da ti kazem tacno, moze neko da prepozna budalu. Vrlo specificna situacija. Otisao sam par hiljada km u pravcu ***** materine samo da porazgovaram sa cicom a onda se ispostavilo da nema vremena da dodje na kafu. I to posle mnogo godina,zajednickog zivota, mnogo obecanja i ljubavi do groba. Cica je nasla novog baju i nije je briga hocu li nastaviti dalje ili cu ostati zakopopan sa svojim lepim uspomenama i iluzijama o savrsenoj vezi, ljubavi itd.itd. Nema ljubavi; ima interesa. Iskreni to priznaju, neiskreni lazu. Opet kazem, cast izuzecima. Jeste, bedacim se ali zivot je surov. Tek nedavno sam naucio sustinu.
 
E prijatelju, izgleda da je ostalo samo da cekamo i da se nadamo da ce se u nasim zivotima pojaviti prava osoba.Skoro sam upoznao neku devojku u nekom drustvu, i sve je bilo ok.u drustvu, izmenjamo telefone i kad sam je pozvao na jednu najobicniju kafu reagovala je kao da cu da je silujem,iskasapim i zakopam u Kosutnjaku.Cudni su se strahovi uvukli u ljude.Valjda ljudi kad udju u neke godine imaju strah i da nesto promene.Kao cuti dobro je, ovako nista ne boli ! Emotivne upale srca se jako dugo i tesko lece, a i kad zarastu, oziljak obavezno ostaje!
 

Back
Top