Mnogo su mi velike SISE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

grudata

Gost
Imam ogroman problem stvarno su ogromne,i ne znam sta da radim.Nikad nisam sigurna da li je neki decko samnom zbog mene ili zbog njih.I strasno sam tuzna zbog toga jer nikada necu saznati istinu.U ocajanju pomisljam i na plasticnu hirurgiju. UPOMOCCCCCC
 
grudata:
Imam ogroman problem stvarno su ogromne,i ne znam sta da radim.Nikad nisam sigurna da li je neki decko samnom zbog mene ili zbog njih.I strasno sam tuzna zbog toga jer nikada necu saznati istinu.U ocajanju pomisljam i na plasticnu hirurgiju. UPOMOCCCCCC
Jaoj bre ista si k'o moja sestra. Ona se stalno uvlaci u nesto siroko i lezerno da se nejne grudi ne bi isticale. Velika vecina devojaka toliko prizeljkuju velike grudi ali sta ces nisu sve tako obdarene a ti bi da ih smanjujes. Ljubav se lako da prepoznati. Kad te neko voli, volece te zbog onoga sto ti jesi ustvari, zbog onoga sto dolazi iz tebe a ne zbog spoljasnosti. Nemoj ih smanjivati. Nemoj kvariti prirodu.
I ja sam htela na sebi nesto da menjam hirurskim putem ali predomislila sam se iz prostog razloga jer volim sebe ovakvu kakva sam. Voli i ti sebe, ok? Volece te i drugi
 
grudata:
Imam ogroman problem stvarno su ogromne,i ne znam sta da radim.Nikad nisam sigurna da li je neki decko samnom zbog mene ili zbog njih.I strasno sam tuzna zbog toga jer nikada necu saznati istinu.U ocajanju pomisljam i na plasticnu hirurgiju. UPOMOCCCCCC

pa ako je zbog sisa s tobom josh bolje nece da te smara glupostima
 
Tesko je provaliti da li je neko sa tobom zbog tebe ili zbog sisa.....mada,jel ti znas da bi neke devojke ubile da imaju velike....neke cak nisu nikad imale ni decka zbog toga sto su daske....uzivaj u sisama...makar su tvoje a ne silikoni...
 
:D za mene su velike sise pojam privlacnosti.nemoj stvarati sebi neki kompleks jer ja naprotiv mnogo volim velike sise.volim da ih dojim.a najvise me stimulise kada u toku seksa stanu da se njisu u ritmu pomeranja. :wink:
 
Savetnica:
grudata:
Imam ogroman problem stvarno su ogromne,i ne znam sta da radim.Nikad nisam sigurna da li je neki decko samnom zbog mene ili zbog njih.I strasno sam tuzna zbog toga jer nikada necu saznati istinu.U ocajanju pomisljam i na plasticnu hirurgiju. UPOMOCCCCCC
Jaoj bre ista si k'o moja sestra. Ona se stalno uvlaci u nesto siroko i lezerno da se nejne grudi ne bi isticale. Velika vecina devojaka toliko prizeljkuju velike grudi ali sta ces nisu sve tako obdarene a ti bi da ih smanjujes. Ljubav se lako da prepoznati. Kad te neko voli, volece te zbog onoga sto ti jesi ustvari, zbog onoga sto dolazi iz tebe a ne zbog spoljasnosti. Nemoj ih smanjivati. Nemoj kvariti prirodu.
I ja sam htela na sebi nesto da menjam hirurskim putem ali predomislila sam se iz prostog razloga jer volim sebe ovakvu kakva sam. Voli i ti sebe, ok? Volece te i drugi

To je to. Poštuj sebe da bi te i drugi poštovali.
 
grudata:
Imam ogroman problem stvarno su ogromne,i ne znam sta da radim.Nikad nisam sigurna da li je neki decko samnom zbog mene ili zbog njih.I strasno sam tuzna zbog toga jer nikada necu saznati istinu.U ocajanju pomisljam i na plasticnu hirurgiju. UPOMOCCCCCC

Tvoja nedoumica je ista kao kad bi se, hipoteticki, elokventna i bistra devojka pitala da li je decko sa njom zbog njene visprenosti ili zato sto je lepa ?
Evo ti moj savet. Gledaj na svoje grudi kao na svoj kvalitet. Dakle, one su deo tebe i NE POSTOJE ODVOJENO od tebe. One ti mogu biti samo prednost jer se muskarci lepe na njih,a na tebi je da ih ( muskarce) selektujes prema svojim potrebama. Znaci, grudi koristi kao atribut, sredstvo da dodjes do nekog cilja, a ne da se pitas da li su one neciji cilj. Svakako da jesu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top