Uhapšeno 152 navijača zbog skandiranja "muslimani napolje!"
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: Uhapšeno 152 navijača zbog skandiranja "muslimani napolje!"

Iskusan Alekasandar2 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2006.
    BS "Galactica", on the way to Earth....I hope
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Uhapšeno 152 navijača zbog skandiranja "muslimani napolje!"

na utakmici rad-novi pazar navijači rada su skandirali uvrfedljive nacionalne poruke, "Muslimani napolje" a policija je uhapsila čak 152 navijača.

Primećen član Fagypont (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Uhapšeno 152 navijača zbog skandiranja "muslimani napolje!"

Odlično,sad svakom 10 komunističkih pendreka po praznoj glavi pa na vadjenje krompira mesec dana...

Ističe se Korner zastavica (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Taman da ima ko da vadi onaj krompir!!!
    Za radove navijace mi nije zao ni u gasnu komoru da ih strapaju odmah. To je navijacki (mislim "navijacki") sljam.Oni koje nisu hteli ni Cigani,ni Grobari.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Alekasandar2
    na utakmici rad-novi pazar navijači rada su skandirali uvrfedljive nacionalne poruke, "Muslimani napolje" a policija je uhapsila čak 152 navijača.
    Posto su to navijaci Rada, dokazani neo-Nacisti, onda mi ih i nije zao, medjutim hapsiti nekoga samo zato sto kaze "Muslimani napolje" je krsenje ljudskih prava, posto koncept ljudskih prava podrazumjeva pravo da kazes sta god hoces bez obzira na politicku korektnost onog sto kazes. U Americi na primjer mozes reci sta god hoces bez obzira sta govoris (izuzetak je ako kazes da ces ubiti Predsjednika). Tako na primjer neo-Nacisti drze parade u crnackim djelovima grada, ili u jevrejskim djelovima grada uz policijsku zastitu.

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Što bre policija nije pretukla one naciste što su vredjali zimbabveanca? trebala je da uleti i objasni uzročnoposledičnu vezu izmedju pendreka i glave.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Što bre policija nije pretukla one naciste što su vredjali zimbabveanca? trebala je da uleti i objasni uzročnoposledičnu vezu izmedju pendreka i glave.
    Ne bi skodilo ni kad bi onu bagru u Novom Pazaru porazbijali! :wink:

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Vidis,ti si svesno (verujem da si svesno to uradio) ispustio jos neke parole koje su uzvikivane.
    Jer samo po sebi vikati "Muslimani napolje" ...generalno, nije uvredljivo.
    Ali Radovci su potrpani u bajbok jer su jos uzvikivali i "Noz,zica,Srebrenica"...i tako,jos ponesto.
    Tako da sledeci put nemoj da zapstavljas neke kljucne delove.

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Noz-Zica-Srebrenica hahaaa!
    To su valjda vikali.Bogami pocece da hapse i kada budes zvizdao fudbaleru zbog lose igre i kada mu doviknes "majmune" ili sl.I to je vredjanje po nekoj osnovi.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio UofC
    Ne bi skodilo ni kad bi onu bagru u Novom Pazaru porazbijali! :wink:
    E,da...i dole treba da pohapse gomilu njih. Zbog slicnih ispada. Ali Novi Pazar ima suspenziju terena od pitaj **** koliko utakmica (maltene pola sezone) ,tako da za sada od toga nema nista.

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Korner zastavica
    Vidis,ti si svesno (verujem da si svesno to uradio) ispustio jos neke parole koje su uzvikivane.
    Ali Radovci su potrpani u bajbok jer su jos uzvikivali i "Noz,zica,Srebrenica"...i tako,jos ponesto.

Te nije objavio International herald tribune.

Nije mi toliko do Mulsimana, koje ne podnosim, ali mi je krivo za onog čoveka crnca. Šta je on Skrivio. pazi ako su nas Muslimani klali i ubijali, šta je taj jadni čovek skrivio?
    Ako se sa muslimanima sa razlogom mrzimo, odakle majmunima sa tribina zapadnjački naci simboli? Odakle i zašto oni prenose mržnju zapada prema crncima kos nas?

po meni skinsi, KKK su išto što i plaćenici soroša i Čerda Jovanović:
    - Unose najgore sa Zapada u Srbiju!

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Korner zastavica
    To mi lici na one zakone iz vremena SFRJ kada si isao u zatvor za psovanje Tita. Ako je protiv zakona reci "Noz, zica, Srebrenica" onda bi trebalo uhapsiti stotine hiljada ljudi u Srbiji.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Torrente-BG
    Noz-Zica-Srebrenica hahaaa!
    To su valjda vikali.Bogami pocece da hapse i kada budes zvizdao fudbaleru zbog lose igre i kada mu doviknes "majmune" ili sl.I to je vredjanje po nekoj osnovi.
    To si upravu. To je vredjanje licnosti.
    Ja sam (pisao sam vec) citao pre par godina u novinama da je gradonacelnik Gvadalahare (Mexiko) odredio stroge kazne za psovanje na stadionu.
    Kako je to izgledalo NEMAM POJMA!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

po meni skinsi, KKK su išto što i plaćenici soroša i Čerda Jovanović:
    - Unose najgore sa Zapada u Srbiju!

Obe te grupe lesinara se hrane na raspadu drustva u Srbiji i ogromnom broju mladih koji nemaju nikakve perspektive u zivotu. Nista im drugo i ne preostaje nego da sljepo uzvikuju Crncuge, crncuge, prave nacisticki pozdrav ili pricaju bajke o Srbocetnickoj agresiji, genocidu, jadnim srebrenicanima i slicno.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

To mi lici na one zakone iz vremena SFRJ kada si isao u zatvor za psovanje Tita. Ako je protiv zakona reci "Noz, zica, Srebrenica" onda bi trebalo uhapsiti stotine hiljada ljudi u Srbiji.
    Pa manje vise...samo sto si nda za psovanje Tita ili nekog drugog funkcionera islo cini mi se 15 dana u bajbok.
    A sada su neke stvari poprimile ozbiljne razmere.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Reputaciona moć
    65

Te nije objavio International herald tribune.

Nije mi toliko do Mulsimana, koje ne podnosim, ali mi je krivo za onog čoveka crnca. Šta je on Skrivio. pazi ako su nas Muslimani klali i ubijali, šta je taj jadni čovek skrivio?
    Ako se sa muslimanima sa razlogom mrzimo, odakle majmunima sa tribina zapadnjački naci simboli? Odakle i zašto oni prenose mržnju zapada prema crncima kos nas?

Unose najgore sa Zapada u Srbiju!
    Uglavnom se slazem,ono sa cim se ne slazem sa obrisao.
    A posebno se slazem da sa ZApada uzimamo samo ono najgore. Nikako da pocnemo da radimo kao ovi na zapadu.
    Inace,Radovci su toliko debilni...da necu da pricam o njima. Ljudi koji u grupama od po 10ak sacekuju 2-3 momka koji se vracaju ili idu na utakmice i buse ih nozevima ili ubjaju,sebe nazivaju navijacima.
    Da su bili pametni,mogli su da pevaju srpske nacionalne pesme za sve vreme utakmice. Ali su mnogo glupi. Ne znaju ni jednu pesmu. Pa onda kad ne znaju,onda mogu da vredjaju ili kolju po ulicama.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Obe te grupe lesinara se hrane na raspadu drustva u Srbiji i ogromnom broju mladih koji nemaju nikakve perspektive u zivotu. Nista im drugo i ne preostaje nego da sljepo uzvikuju Crncuge, crncuge, prave nacisticki pozdrav ili pricaju bajke o Srbocetnickoj agresiji, genocidu, jadnim srebrenicanima i slicno.
    pa da, onaj ko spomene neki zlocin i trazi da se za njega odgovara i onaj koji poziva na zlocin je jedno isto ,ja upadnem kod tvoje komsinice u kucu i pobijem joj familiju ja sam zlocinac a ti ako me vidis da sam to uradio i prijavis me policiji ti si isto drustvo sacuvaj me boze vase bolesne logike .

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio al bundy
    pa da, onaj ko spomene neki zlocin i trazi da se za njega odgovara i onaj koji poziva na zlocin je jedno isto ,ja upadnem kod tvoje komsinice u kucu i pobijem joj familiju ja sam zlocinac a ti ako me vidis da sam to uradio i prijavis me policiji ti si isto drustvo sacuvaj me boze vase bolesne logike .
    И када ће Исламофашисти да одговарају за злодела над Хришћанима у Сребреници?
    Или ће да добију 3 године з аратни злочин и бити одмах пуштени?

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Jbg a na zalost takvih koji buducnost vise nemaju u ovoj zemlji je koliko hoces.

Aktivan član
    Učlanjen
    12.07.2006.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio Torrente-BG
    Jbg a na zalost takvih koji buducnost vise nemaju u ovoj zemlji je koliko hoces.
    Da imamo malo vise politicara veceg kalibra koji nadju vremena da birnu i o narodu mjesto samo o svojoj fotelji mozda bi i uradili nesto povodom toga. Skolovanje uvjek pomaze a o ekonomiji da i ne govorim. Mislim da na mjesto premijera treba staviti nekoga ko ima Doktorat iz ekonomije sa Zapada a na mjesto Predsjednika pravnika koji moze pricati u beskonacnost. Na mjesto Ministra Spoljnih poslova nekog ko ima doktorat iz Internacionalnih Relacija, po mogucnosti sa nekog fakulteta u Americi, i onda bi stvari mozda i krenule na bolje. Sa ovim trnutnim neznalicama necemo daleko dogurati.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Policija treba da radi svoj posao.
    Vredjanje nacionalnih manjina je možda poželjna stvar?
    Smetaju nam i tri crnca...

ZAŠTO NEIŽIVLJENI MALOUMNICI SAMO U HORDAMA IZAZIVAJU INCIDENTE PO KOJIMA ĆE NAS GENERALNO KARAKTERISATI KAO PRIMITIVCE?

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Ma нема злочин везе са бесперктивном омладином! Муслимани и Хрвати су кренули у планирање злочина за време СФРЈ док смо сви одлично живели и фалила перушка да полетимо! Шта им ј фалило? Имали су одличне плате, социјално, здравствено а правили планове за рат? наоружавали се док ми у Србији нисмо ни знали да смо Срби, сви мислили да смо Југословени а они куповали калашњикове. глупости!

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Bolidi.

Učlanjen
    25.01.2006.
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio Iron Lord
    Policija treba da radi svoj posao.
    Vredjanje nacionalnih manjina je možda poželjna stvar?
    Smetaju nam i tri crnca...

ZAŠTO NEIŽIVLJENI MALOUMNICI SAMO U HORDAMA IZAZIVAJU INCIDENTE PO KOJIMA ĆE NAS GENERALNO KARAKTERISATI KAO PRIMITIVCE?
    То и ја кажем има мој коментар у даљем тексту теме, читај.

А најглупље што као немамо довољно Балканске мржње па увозимо ККК!
    Мислим...
    Пендрек је из раја изашао!

Ако је комунистичка полиција имала нешто у праву било је да батина без милости. Сећам се једног милиционера из мог краја који је за време комунизма обожавао да млати децу функционера. Када га треска пендреком, виче "Ти треба за пример да добијеш да твој отац, члан комитета не мора да те се стиди! трас, Траас!"

Domaćin lily-sid (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Hmmmm...vikalo se nekad i "Srbe na vrbe" ..pa vikali i Srbi njima...
    ...za dela se odgovara... i kaznjava...a uvrede, pa to je verbalna stvar, jednostavno se uzvrati...

Domaćin lily-sid (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Мислим...
    Пендрек је из раја изашао!

...da je valjao u raju bi i ostao...

Slične teme

1. Muslimani "bošnjaci" hoće na silu džamiju u Neumu
    Autor Teodosije u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 02.04.2009., 00:29
  2. NACIONALNI STROJ-"napolje sa Romima"
    Autor čedina_zebra u forumu Politika
    Odgovora: 560