Najbolja borilacka vestina

Koja je vama naj omiljenija?


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
Dobro je poznavati vise borilackih vestina-sportova! Svaka ima neke elemente koje se mogu upotrebiti u realnim situacijama. Jedan se vise bazira na tehniku, druga na snagu,treca na taktiku... I kad sve to skolpis u jedno...BUM! Ode napadac u zaborav! Ja sam sebe nasao u ITF taekwondo-u i planiram da ga usavrsim! Ali to ne znaci da mozda necu probati i nesto drugo...recimo Krav maga. I mislim da bi tada imao opaku kombinaciju...
 
ljudi,od navedenih,borilacka vestina je samo Aikido,sve ostalo su sportovi,izuzev nekih karate stilova u koje ne spada shoto kan.

Pozdrav!

Ne bih slozio sa tobom jer Ju Jutsu je takodje vestina i sport,i Judo i Karate je takodje.
E sad da ne bih davio cinjenicama o povezanosti Akido-a sa Ju Jutsu-om nabjbolje da potrazis na sajtu i trebao bi da naidjes na cinjenicu da su Judo,Karate i AIKIDO nastali od koryu ju jutsu tehnika i samim tim napravili svoje vestine i sportove.

Sa postovanjem sempai Slobodan Tomic :bye:
 
Svako trenira onu borilacku vestinu koja najvise odgovara njegovom karakteru,tj.onu vestinu za koju on licno smatra da mu najbolje lezi.Ne nosi vestina tebe,nego ti vestinu.Moze se vremenom i promeniti vestina,ali se uvek vracamo pocetku.Kao i u samoj borbi.
 
MMA-vrh
udjes brate u oktagon i pokazes sta znas

Tol'ko:super:


Kad bi svi ulazili u oktagon i dokazivali da je bas njihova vestina najbolja BRZO BI SE VIDELO KOJA JE ZAPRAVO NAJBOLJA I NAJVISE KORISTI...


Ali cela poenta price je da vecina NEMA MOODA da udje u oktagon ali su zato tu forumi za filozofiranje i hvaljenje tipa "Ma bas je moj tata najjaci"
Pa se sad tu nesto svadjaju pa vredjaju pa ubedjuju pa iznose kvazi cinjenice pa citiraju autoritete (Kurta Murta ovaj onaj majsto,prvak sampion) presipaju iz supljeg u prazno...

A sve sto treba je da udju u oktagon....

Onda ovakva tema ne bi ni imala smisla....


SADA MOZE DA SE ZAKLJUCA OVA TEMA JER JE SAMA PO SEBI APSURDNA DOK SVI KOJI OVDE PISU I TVRDE NESTO NE UDJU U OKTAGON
 
Poslednja izmena:
Nije nijedna borilacka vestina najbolja.SVE ZAVISI KAKAV JE BORAC!ja sad treniram ITF Taekwondo i sad bi rekao:Ma daj najbolji je tekvondo. Rekao bih to zato sto ga ja treniram.

Svako bi tako rekao za ono sto on trenira.

JER ZATO SU SVE ONE ISTE!

SAMO ZAVISI KAKAV JE BORAC:)
 

Back
Top