Centavia- ponuda za 9 evra (da li verujete)

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.577
Od juce na raznim vestima pricaju o tome da Centavia pocinje sa radom i da ce avio prevoz za Podgoricu naprimer, ako ga rezervisete mesec dana ranije, kostati samo 9 evra.
Zanima me da li neko zna koje su cene aerodromskih taksi posto one nisu uracunate tu. I jos me silno zanima kakvim se tu avionima konkretno leti.
Na jednoj od tema se pisalo o slicnim letovima ali mene interesuje bas ova kompanija jer je ona jedina koja to radi kod nas.
 
Ma ne ,mislim tu onda nema nikakvog popusta ustvari ...ako je samo taksa 38 e + karta....znaci dodje te maltene ko pre popusta...
To me jako nervira...i kod kupovine racunara ili bilo cega...daju ti jednu cenu...i ti se kao obradujes....mislis lako ces to na rate....kad ono....oni posle dodaju jos 30%
Pre neki dan ja otisla da uzmem jedan komp.....lepo videla cenu....i izracunala da ce me rata doci 25-30 E,i to je ok....odem ja tamo a ona prodavacica kaze......97e...ja kazem MOLIMMMMMMMMM?????? Ona kaze pa PDV pa ovo pa ono...uglavnom rata ispadne umesto 25 97 E...
E tako isto i sa ovim kartama...9 e karta a ustvari ne da nije 9 nego.....
Uzas bre...
 
fibs:
Bile su 8e do pre mesec dana a sada su 16 e
ovo bi trebalo da su svi dodatni troskovi koje aerodrom nikola tesla zaracunava na cenu karte:
25.09 EUR Passenger Service Charge
6.00 EUR Fuel
6.95 EUR Surcharge
sve skupa 38.04

proverio sam i za jat, do podgorice lete za nekih 49 eur + takodje 38 eur taksi, u jednom pravcu, tako da centavia ipak jeste veliki korak u dobrom pravcu. pogotovo sto pokrivaju i destinacije koje jat zaobilazi.
 

Back
Top