Da li ce radikali poceti da obelezavaju i 25.maj?

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Obzirom na to da se radikali sve češće sastaju sa predstavnicima nesvrstanih zemalja, pre svega onim akreditovanim u našoj zemlji zanimljivo je do kakvog je obrta doslo u politici radikala.On ih je naime 1990. nazvao nesvrstane majmunima.
Posle ovakvog obrta u politici radikala prema nesvrstanima, ali i Rusiji, koju je Nikolić takođe kritikovao 90-ih, ne bi čudilo da počnu i da obeležavaju 25. maj - Dan mladosti.
 
serb_pagan:
skojevci su potpuno relaksirani pred izbore...vidim da se gospodin grobar propisno ukakio od mogucnosti odmeravanja snaga sa aktuelnim predsednikom...ccc,pa jos ga proziva preko tv-a da mu izadje na crtu,ako je musko,a toma cuti i krije se...sramota
Gde si video, ako ti nije tesko da malo podrobnije opises taj prizor?!
Sinoc na RTS-u, gde je bio odmeren, kulturan, razlozan, za raliku od onog nesrecnog Petrovica koji je pravi sharlatan, od kojeg se ne moze dobiti rec, koji upada u rec, krevelji se, i upotrebljava reci poput one "sljiviti"?
 
*BILJA*:
Gde si video, ako ti nije tesko da malo podrobnije opises taj prizor?!
Sinoc na RTS-u, gde je bio odmeren, kulturan, razlozan, za raliku od onog nesrecnog Petrovica koji je pravi sharlatan, od kojeg se ne moze dobiti rec, koji upada u rec, krevelji se, i upotrebljava reci poput one "sljiviti"?
nemam pojma,ne gledam koshtunicin javni servis iz principa...
 
serb_pagan:
mogu da ti kazem da je tadic bio sasvim solidan i u ulichnom fajtu dok je bio mladji...pricali mi caletovi ortaci da je president znao da se poshiba i sa trojicom...jes da je maneken,ali ima muda...

Како да не, колики је фрајер Форест Гамп могли су да виде посетиоци Гуче пре две године кад је окружен телохранитељима насрнуо на човека који му је нешто добацио. :roll:
 
El Comandante:
Како да не, колики је фрајер Форест Гамп могли су да виде посетиоци Гуче пре две године кад је окружен телохранитељима насрнуо на човека који му је нешто добацио. :roll:
pa sta je bilo tada? neka pijana seljachina je tadicu psovao porodicu,tadic je rekao telohraniteljima da se sklone i dosao kulturno da raspravi s njim..kladim se da bi ga president razbio ko cuskiju...i kakav je to prostakluk,psovati predsednika koji je dosao medju narod? sto se mene tice,ja ne bih psovao ni milorada vucelica da je kojom nesrecom predsednik.
 
serb_pagan:
pa sta je bilo tada? neka pijana seljachina je tadicu psovao porodicu,tadic je rekao telohraniteljima da se sklone i dosao kulturno da raspravi s njim..kladim se da bi ga president razbio ko cuskiju...i kakav je to prostakluk,psovati predsednika koji je dosao medju narod? sto se mene tice,ja ne bih psovao ni milorada vucelica da je kojom nesrecom predsednik.
Naravoucenije:
Ako ti neka seljacina psuje majku, a ti svojim telohraniteljima ne das da ga razbucaju, ti si faca i obavezno se kandiduj na predsednickim izborima jer ces pocistiti ostale.
 
a i ti si to licno video?
bas me cudi da su posetioci Guce videli ono sto su hteli, jer im toliko zarko treba da potkrepe svoje predrasude...

nego...o temi...

dobro je i da radikali trzisno razmisljaju, pa su sa malobrojne podrske ekstremnih nacionalista, presli na najvecu populaciju Srbije...one koji pricaju kako je u Titovo vreme bilo najbolje...
 
Nexus 6:
dobro je i da radikali trzisno razmisljaju, pa su sa malobrojne podrske ekstremnih nacionalista, presli na najvecu populaciju Srbije...one koji pricaju kako je u Titovo vreme bilo najbolje...

Интересантно је посматрати телетабисе како једноставно нису способни да скрену да партијске линије већ се такмиче између себе ко ће већи идиотлук одвалити.
 
serb_pagan:
idemo, pesma:

"drugarska se pesma ori,
pesma koja slavi rad,
srce gromko nek nam zbori,
da nam zivi,zivi rad..
podignimo uvis cela,
mi junaci rada svog,
nasa bice zemlja cela,
da nam zivi,zivi rad"

Фино, лепо да лепше не може бити.....па када је већ тако да те мало допуним и
потсетим шта сте све певали (ово није измишљотина - него жива истина):

1. ЈА САМ АНКА ПАРТИЗАНКА
ИМАМ ЗВЕЗДУ СА ПЕТ РОГА
И ВОЈУЈЕМ ПРОТИВ БОГА.

2. ПАРТИЗАН САМ - КОМУНИСТА
И БОРИМ СЕ ПРОТИВ ХРИСТА.


8-) 8-) 8-)
 
eremita:
Фино, лепо да лепше не може бити.....па када је већ тако да те мало допуним и
потсетим шта сте све певали (ово није измишљотина - него жива истина):

1. ЈА САМ АНКА ПАРТИЗАНКА
ИМАМ ЗВЕЗДУ СА ПЕТ РОГА
И ВОЈУЈЕМ ПРОТИВ БОГА.

2. ПАРТИЗАН САМ - КОМУНИСТА
И БОРИМ СЕ ПРОТИВ ХРИСТА.


8-) 8-) 8-)
divne pesme................... :grin:
hvala na podsecanju...potpuno sam ih zaboravio...
:grin:
 

Back
Top