Pitanje za devojke ?

7550

Početnik
Poruka
3
Pitanje za devojke glasi: Upoznate decka ,zgodnog inteligentnog itd... Znaci svidja vam maximalno,ali saznajete da ima dete s nekom devojkom s kojom je nakada davno bio uvezi(ne bracnoj).Da li ce i dalje da vas interesuje posle toga.?
 
7550:
Pitanje za devojke glasi: Upoznate decka ,zgodnog inteligentnog itd... Znaci svidja vam maximalno,ali saznajete da ima dete s nekom devojkom s kojom je nakada davno bio uvezi(ne bracnoj).Da li ce i dalje da vas interesuje posle toga.?


Naravno da će da me interesuje i dalje .... još će me više privući ako to dete zaista ima oca i ako mu on posvećuje dovoljno pažnje. To samo može da govori još više i lepše o njemu. A i dete nije smrtni greh. Kakve to veze ima.
 
7550:
Pitanje za devojke glasi: Upoznate decka ,zgodnog inteligentnog itd... Znaci svidja vam maximalno,ali saznajete da ima dete s nekom devojkom s kojom je nakada davno bio uvezi(ne bracnoj).Da li ce i dalje da vas interesuje posle toga.?



A sto me ne bi interesovao..svi mi imamo proslost,a neko iz proslosti vuce i prikolicu :lol:
 
7550:
Pitanje za devojke glasi: Upoznate decka ,zgodnog inteligentnog itd... Znaci svidja vam maximalno,ali saznajete da ima dete s nekom devojkom s kojom je nakada davno bio uvezi(ne bracnoj).Da li ce i dalje da vas interesuje posle toga.?

Pa, siroto dete nije ništa krivo što su ga pravili a da nisu razmišljali.To pod jedan. Pod dva- meni bi značilo kako se on odnosi prema tom detetu-kakav je otac...To može mnogo da ti kaže kakav je čovek i vredi li...Ako tu nemaš zamerke- onda ga i dalje gotivi. U suprotnom- beži glavom bez obzira...
 
7550:
Pitanje za devojke glasi: Upoznate decka ,zgodnog inteligentnog itd... Znaci svidja vam maximalno,ali saznajete da ima dete s nekom devojkom s kojom je nakada davno bio uvezi(ne bracnoj).Da li ce i dalje da vas interesuje posle toga.?
kao sto vidim devojke su ovde prilicno "tolerantne" prema "privesku" zvanom dete, ali znamo i ti i ja, a i one, da to u praksi nije bas tako...mislim nije isto i ne moze biti SA i BEZ ;)
 
NatasaNatasa:
Naravno da će da me interesuje i dalje .... još će me više privući ako to dete zaista ima oca i ako mu on posvećuje dovoljno pažnje. To samo može da govori još više i lepše o njemu. A i dete nije smrtni greh. Kakve to veze ima.
Nataša jedno je moralisanje a drugo je realnost, ipak je to "tuđe" dete i jedno je priča a drugo je kad ti se to stvarno desi :roll:
 
Upoznala ja jednog takvog pre neku godinu..i nije mi smetalo..šta ja imam sa tim što on
ima dete..nego što me smaro svaki put kad se vidimo,kako mu mala tražila da joj kupi
ovo,ono,...i on mene kao pita šta da radi.....u stilu ode mu sva lova na malu<dete< e ebi-
ga ostavila sam ga neka se posveti detetu i nekoj koja može sa tim da se nosi, a ja bila
mlada mlogo..
 

Back
Top