DA LI JE BAM MARGERA STVARNO TAKAV???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bam je PLITKOumni razmazeni kreten koji zna da vozi skejt i ponekada se zaista povredi- pa volim da ga gledam :) Znam samo da ne tuce svoju debelu rodbinu ozbiljno- jer sam na jednom klipu video da je maaaalo jace slucajno udario caleta i odmah skocio da mu se izvinjava. Od Jackassa, Wildboysa i Bam Margere- Bam je najveca foliraza!
To za Srbiju, rekao on to ili ne- racunaj kao da jeste! Ako dozvoljava sebi da onako ponizava caleta (koji to prihvata doduse za debele pare), posto vec rekoh da ga ne povredjuje fizicki, onda je sigurno i za Srbiju mogao da kaze *******! Ko sto neko rece, sigurno nije dobio sve zacine u hamburgeru, ili ga neka riba nije prepoznala...
 
Crazy in love 2:
Ja sam bila jedan od najvecih fanova skejtera Bama Margere, a sinoc sam od drugarice cula da je kada je jednom bio u Beogradu opsovao Srbiju i jos svasta rekao. Molim vas neka mi neko kaze da li to istina i da li postoji neki sajt na kom mogu naci nesto o tome!!! PLEASE!!!
SVAKA CAST sto si zbog vredjanja SRBIJE spremna da promenis odlicno misljenje koje imas o njemu! :)
A najrealnije- Bam NEMA POJMA sta je Srbija! Jedino ako je nekim cudom bio ovde, ili ako prati vaterpolo, odbojku ili kosarku u kojoj smo ih doooobro izlemali; da nas duuuugo pamte! :)
 
polarnimeda:
SVAKA CAST sto si zbog vredjanja SRBIJE spremna da promenis odlicno misljenje koje imas o njemu! :)
A najrealnije- Bam NEMA POJMA sta je Srbija! Jedino ako je nekim cudom bio ovde, ili ako prati vaterpolo, odbojku ili kosarku u kojoj smo ih doooobro izlemali; da nas duuuugo pamte! :)
Poznata je Srbija druze. Nije to kao shto mislish. Pa Tarantino je bio ovde milion puta(imo je devojku u Srbiji) i znani smo mi po nekim stvarima da ne racunam Banjalucki cevap.
 
Ocean_state:
Poznata je Srbija druze. Nije to kao shto mislish. Pa Tarantino je bio ovde milion puta(imo je devojku u Srbiji) i znani smo mi po nekim stvarima da ne racunam Banjalucki cevap.
Da da, kako da ne.... Po Banjaluckom! Kao sto je Banjaluka poznata po Leskovackom rosatilju :-D
Istina je da je manje vise Srbija poznata (vec pomenuh sportove a tu je i rat), ali retko ko van Evrope zna na kom je kontinentu. Ali njihova je sramota! :-D
 
Crazy in love 2:
Ja sam bila jedan od najvecih fanova skejtera Bama Margere, a sinoc sam od drugarice cula da je kada je jednom bio u Beogradu opsovao Srbiju i jos svasta rekao. Molim vas neka mi neko kaze da li to istina i da li postoji neki sajt na kom mogu naci nesto o tome!!! PLEASE!!!

tvoja drugarica je kreten...a ni ti nisi daleko odmakla kad joj sve verujes ;) Bama mrzim iz dna duse...a u Srbiji je bio najmanje tri puta...cak je bila jedna epizoda u Viva la Bam kada je prolazio kroz Srbiju...
 
Crazy in love 2:
Ja sam bila jedan od najvecih fanova skejtera Bama Margere, a sinoc sam od drugarice cula da je kada je jednom bio u Beogradu opsovao Srbiju i jos svasta rekao. Molim vas neka mi neko kaze da li to istina i da li postoji neki sajt na kom mogu naci nesto o tome!!! PLEASE!!!
Ti si luda sto njega volis.On je jedno neozbiljno deriste koga nije briga za bilo sta!!!BAR TAKVU PORUKU SALJE MLADIMA.Veoma je zaostao.Ja koji imam 14 godina 1000000000x sam pametniji od njega. 8) Heal the World!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top