Klub MLADIH foruma krstarice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Nije originalno,
ali svi imamo svoja prava.
Bitno je da se udružimo, lakše se lobira
i beneficije kroz život stiču.

Tek da se vidi da i nas ima!


Ne objavljujem rat: veterani vs. mladi
penzosi vs. buduća radna snaga

Temu posvećujem rodjenima 2005.i 2006. jer su nas izopštili!

Znate šta treba, nižite se, da vidimo koga ima više,
i da li su matorci 2003/4. u pravu da je nekada bilo bolje,
a da je ova nova mladež...

Da li noviji klinci na netu zaista više lupetaju gluposti, a veterani su zauvek
zatvorili krug dubokoumnih rasprava... itd...itd... snaći ćete se!
 
Ja, pa gde, cu, jadna, ja da se svrstam...:(...nikako ne spadam u klince, po godinama, al lupetam kao da imam 16-g. :))...tamo me sigurno nece, jer sam se kasno uclanila...i, sad samo mogu da otvorim temu - Nesvrstani forumasi, ujedinite se!!! :)))...al bi je Cale sa apetitom zapeo...a i ja bi, da sam na njegovom mestu...:)
 
Cupavka:
Ja, pa gde, cu, jadna, ja da se svrstam...:(...nikako ne spadam u klince, po godinama, al lupetam kao da imam 16-g. :))...tamo me sigurno nece, jer sam se kasno uclanila...i, sad samo mogu da otvorim temu - Nesvrstani forumasi, ujedinite se!!! :)))...al bi je Cale sa apetitom zapeo...a i ja bi, da sam na njegovom mestu...:)
...ja cu te sFrstam...negde... :D :D :D
 
Cupavka:
Ja, pa gde, cu, jadna, ja da se svrstam...:(...nikako ne spadam u klince, po godinama, al lupetam kao da imam 16-g. :))...tamo me sigurno nece, jer sam se kasno uclanila...i, sad samo mogu da otvorim temu - Nesvrstani forumasi, ujedinite se!!! :)))...al bi je Cale sa apetitom zapeo...a i ja bi, da sam na njegovom mestu...:)
Ma mosh ti da imash i 88 ali ako si se juce uclanila ti si mlada.
Ja sam mlad ali koga briga. Ovde smo da uzivamo. I mislim da je bilo bolje pre. Ali tada nisam bio.
 
pu i za mene
jump.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top