MILOŠEVIC I ATOMSKA BOMBA???

da pravio je , zaboravio je kod mog komsije 10 kg plutoniuma i oko pola kile uranijuma, al ne bi mu ni uspelo da je napravi posto sam mu ja popio tesku vodu dok sam bio mamuran a biloe one restrikcije, c c c covece jos je hteo i od mog usisivaca da napravi minobac....
 
Pedja_K:
Ma, i ja mislim da to nije istina, mada ... ako se neko seca onog nocnog misterioznog konvoja kroz Beograd (u periodu posle 5.oktobra), kada su nasi transportovali "nesto" i zablokirali pola grada... ne znam, da li je to ikada razjasnjeno?
Pa to svi znaju bilo je i na TV, komentar je bio da je to radioaktivni otpad iz Vince i da je Tito hteo da ga iskoristi za pravljenje atomske bombe, Rusi su ga preuzeli na madjarskoj granici, a pare za "transport" i "skladistenje" su dali ameri... ko zna gde je to zavrsilo... 8-)
 
To iz Vinče je bio nuklearni otpad reaktora koji se koristio u naučno istraživačke svrhe. Postojala je teoretska mogućnost da se napravi A-bomba ali ne vjerujema da je to ikad palo na pamet ni Titu ni Milosevicu, a i da je, za to nije bilo dovoljno novca ni u zlatna SFRJ vremena. Tačno je da su Ameri dali pare da se to izmjesti i uništi u Rusiji, ali nisu se oni bojali atomske bombe. Bojali su se da bi teroristi otpad mogli iskoristiti za pravljanje tzv. prljavih bombi. Danas se Vinča uglavnom više ne bavi nuklearnim istraživanjima, preorjentisali su se na nanotehnologije (šta god to bilo).
 
Ma, dajte, ne lupajte. U ovoj drzavi ni rendgen aparati ne rade po bolnicama, kakva atomska ? Treba imati i petlju k'o S. Koreja pa to objaviti. Nismo smeli rasp.... po slovencima ni sa klasicnim pesadijskim naoruzanjem, a ne ku... se sa atomskom. Atomska ? Ha, Ha-Ha !!! Idem sad kupiti kod kineza bater-lampu za 200 din. da imam za pecanje....
 
koja bre atomska bomba , covek nije imao vremena da se bavi tim poslovima ...on se bavio biznisom ,mada ovi danasnji su samo nastavili i to ubrzanim tempom ... koji ce nama k:) atomska bomba kad nema vojska para ni za osnovne potrebe ...ovom prilikom se zahvaljujem drzavi sto je vojsku dovela do propasti ...

u potpisu
ex soldier
 

Back
Top