Muskarci to obozavaju "Felacio"

Anonymous:
Zene,devojke,radite li to cesto boljoj polovini ili ne?

Spada li to uvek u sastavni deo vase predigre ili se to desava, samo s vremena na vreme?

Da li ste vi muskarci, zadovoljni po tom pitanju vasom devojkom,suprugom?

Ne mogu da verujem,niko se ne javlja na ovu temu.Ili to ne radite ili se stidite da kazete.To je sastavni deo sexa,u cemu je problem da o tome komentarisete.Ljudi, u kom veku zivite vi,ako se od toga stidite dzaba i pricate o sexu.Zar je moguce da niko od vas to nije radio svom partneru,zar vama Dragi jos nije liz...onu stvar?
 
Anonymous:
Anonymous:
Zene,devojke,radite li to cesto boljoj polovini ili ne?

Spada li to uvek u sastavni deo vase predigre ili se to desava, samo s vremena na vreme?

Da li ste vi muskarci, zadovoljni po tom pitanju vasom devojkom,suprugom?

Ne mogu da verujem,niko se ne javlja na ovu temu.Ili to ne radite ili se stidite da kazete.To je sastavni deo sexa,u cemu je problem da o tome komentarisete.Ljudi, u kom veku zivite vi,ako se od toga stidite dzaba i pricate o sexu.Zar je moguce da niko od vas to nije radio svom partneru,zar vama Dragi jos nije liz...onu stvar?
A kako se to radi...? :oops: :oops: :oops:
 
zagrepčanka:
ja to ne radim.nek si za tekvo što nađu kur....

Kada naidjes na pravu osobu(ako nisi), koju volis i koja tebe voli, radices to iz ljubavi prema svom dragom.Ne vidim nista ruzno u tome.Ja sam srecno udata zena,nisam *****.Kao sto vidis,to radim iz ljubavi jer mi je uzvracena istom merom.Kur... rade to za pare,to im je poso.

A ti Gospodjice Zagrebcanka,kad se budes udala da li bi ti vise prijalo da te tvoj suprug vara, samo zato sto ne zelis da mu radis Felacio?
Razmisli malo o tome,i bolje se privikni na to, da ova prva varijanta ima vece prednosti.Nemoj se bojati, zadovoljice i on tebe neces samo ti njega.
 

Back
Top