ČEDA POBEGAO NIJE PLATIO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Šef LDP ostao dužan 75.000 dinara jednom novopazarskom hotelu u kojem je sa telohraniteljima boravio nedelju dana

BEOGRAD - Lider Liberalno-demokratske partije Čedomir Jovanović izbegao je da plati hotelski račun koji su on i njegovi telohranitelji napravili tokom sedam dana, koliko su prošlog meseca boravili u Novom Pazaru, otkriva sagovornik Kurira odlično upoznat sa dešavanjima u toj stranci. Kako tvrdi, Čeda se posle celonedeljnog gostovanja u novopazarskom hotelu "Tadž" mrtav ladan spakovao i krenuo sa svitom za Beograd a da nije ni pomislio da plati račun!

0101.jpg


- Čeda se najnormalnije pokupio iz hotela i ostavio neplaćen ceh - čitavih 75.000 dinara! Uprava hotela je bila u šoku, jer niko nije mogao da pretpostavi da će se lider jedne stranke poneti kao poslednji mufljuz! Iako je to bilo pre skoro mesec dana, ljudi iz hotela ga i dalje danima zovu, ali se on ne javlja na telefon - prepričava naš izvor. On kaže da je Čeda odbio ponudu tamošnjeg opštinskog odbora stranke da kao domaćin pokrije troškove boravka lidera i insistirao na tome da sve on plati.

- Čedina sekretarica Ivana je bila više nego izričita da će oni platiti i baš zbog toga niko ne može da se načudi zašto su onda pobegli i ostavili nepodmiren račun. Nemoguće je da su zaboravili da plate - ocenjuje naš sagovornik.

Kurir je kontaktirao i sa upravom hotela, međutim, oni nisu želeli direktno da potvrde informacije do kojih je Kurir došao.
- Čeda jeste bio naš gost, ali ne mogu da vam kažem da li je platio račun ili ne. Niko iz hotela vam neće dati bilo kakvu informaciju o gostu. I nije važno da li nije platio Čeda ili neko drugi - rekla je recepcionerka hotela.

Inače, noćenje u apartmanu sa đakuzijem u ovom hotelu sa četiri zvezdice košta 7.000 dinara i sve sobe i apartmani imaju klimu, internet konekciju, kablovsku i satelitsku televiziju, mini-bar, rum servis. I pored toga, Čeda je imao gomilu ekstra prohteva.

- Čeda je zahtevao da se apartman u kome će boraviti uredi specijalno po njegovoj meri. Da se unese nova garnitura, nov radni sto... Jedan od zahteva je bio i da njegovi telohranitelji budu smešteni u sobi pored njegove - kaže naš sagovornik.

(R. K.)

http://www.kurir-info.co.yu/dnevne-vesti/V-04-17102006.shtml
 
ja chitam blic i odnedavno tabloid......a ako mislish na velikog brata ma ja mislim da samo koshtunjavi to ne gleda......nije mu hrishcanski :lol: ....Grand SHIT produkciju koja je omiljena kod vas radikala i domacina ne gledam.....
 
goxy:
ja chitam blic i odnedavno tabloid......a ako mislish na velikog brata ma ja mislim da samo koshtunjavi to ne gleda......nije mu hrishcanski :lol: ....Grand SHIT produkciju koja je omiljena kod vas radikala i domacina ne gledam.....

Blic, kakav shit od novina!
Sa Google skinem nku vest o Kosovu, da je aktisari nešto izjavio, onda Blic, posle tri dana donese tu vest, izbaci 80% tek da ne mora da plati copyright Fajnenšl tajmsu i na naslovnoj stranici napiše nešto ko "Aktisari presekao, Aktisari odlučio" a u izvornoj vesti piše recimo da su rusi napušili Aktisarija.

Sećam se jednog članka gde je 80% izbačeno, i ostavili samo šta je Aktisari rekao, a izjavu ruskog predstavnika u UN "Aktisari je samo službenik UIN, a rusija mu je šef i on ima da se tako ponaša" - izbacili.

Blic, trećerazredne novine propalog režima...
 
"nas covek upoznat sa desavanjima u stranci" ,"dobro obavesteni anonimni izvor blizak tom i tom" "blizak prijatelj gospodina ..." treba biti bas jako retardiranog mozga i nasedati na ove udbaske pricice blago Radetu kada ima ovakvih ovaca u drzavi pa ne mora ni da se potrudi nego samo udri .... :lol:
 
TOMA UDARIO CHOVEKA KOLIMA I ZAMALO GA UBIO PRE DVE TRI GODINE i ne da nije platio, nego onako osiono reko CHUVA BOG RADIKALA SVOG......kakva bahatost i osionost al shto je najgore, niko ni da reaguje, ni TUZILASHTVO ni SUD.....Shta je u poredjenju sa ovim bahacenjem to shto cheda navodno nije platio neki hotelski rachun..........A da ne govorimo kolko su radikali para drzavnih potroshili u kojekakviim restoranima.......EJ DRZAVNIH ovo su bile chedine privatne pare......
Pa kako besplatno spavaju jedu u hotelima po kojekakvim planinama(PITATI MIRCHICA!)....Ajde bre radikali nemate pravo da bilo koga optuzite.......
 
Ma nije stvar Toma ,Cheda ,Blowjob Vucic niti bilo ko pojedinacno stvar je u udbskim toaletoidima koji pisu neistine po zadatku i sto ima ovaca koje to citaju isto tako je bilo i kada su napisali za Dulickinog oca da se zove Anton i da je bio jatak ustasi posle rata iako je tada imao 9 godina i zove se Josip ,kao i sad ovo za Cedu iako su iz hotela potvrdili da je racun placen.Stvar je u tome sto je ovcama se servira ono sto hoce da cuju pa ako oni mrze Cedu,Dulicku ili Tomu njima da napises kako je Ceda zaklao coveka na sred Terazija oni ce poverovati jer im se jednostavno svidja svaka diskreditacija politickog protivnika i uopste im nije bitno dal je istina ili ne.
 
imam pitanje: koliki je Čedin rejting i koliki postotak ljudi bi glasao za njega da su sutra izbori?
statistički molim, a ne vaše maštarije!
jer čovjek gostovao nedavno na HTVu u emisiji Nedeljom u 2
čini mi se prilično objektivan čovjek
nekako bi se s takvim ljudima prije mogao sprijateljiti
nego s onim iz radikala
 
kyo:
imam pitanje: koliki je Čedin rejting i koliki postotak ljudi bi glasao za njega da su sutra izbori?
statistički molim, a ne vaše maštarije!
jer čovjek gostovao nedavno na HTVu u emisiji Nedeljom u 2
čini mi se prilično objektivan čovjek
nekako bi se s takvim ljudima prije mogao sprijateljiti
nego s onim iz radikala
gradjanska koalicija,osnovana pre nekoliko dana,ciji je glavni oslonac LDP ima velike sanse da osvoji iznad 5% glasova,odnosno da obezbedi ulazak u parlament na sledecim izborima...
 
Имао је он пуно посла,.....ко да се сети рачуна за хотел....има ко о томе мисли........
А...... шта оно јутрос на РТС јавише.....где оно у спакованим штофовима и шлеперу...из ког је правца ишао...........пронађоше по доста белог прашка.....бемга не могу све у детаље.....али ..........
Имао је посла и преко главе.............
 
Alekasandar2:
Blic, kakav shit od novina!
Sa Google skinem nku vest o Kosovu, da je aktisari nešto izjavio, onda Blic, posle tri dana donese tu vest, izbaci 80% tek da ne mora da plati copyright Fajnenšl tajmsu i na naslovnoj stranici napiše nešto ko "Aktisari presekao, Aktisari odlučio" a u izvornoj vesti piše recimo da su rusi napušili Aktisarija.

Sećam se jednog članka gde je 80% izbačeno, i ostavili samo šta je Aktisari rekao, a izjavu ruskog predstavnika u UN "Aktisari je samo službenik UIN, a rusija mu je šef i on ima da se tako ponaša" - izbacili.

Blic, trećerazredne novine propalog režima...


Blic je glasilo DS-a . To smece od novina odavno ne citam.

Nego sta je ovde smesno jeste koji su kokosari jajare i mufljuzi ovi iz DS/LDP-a koji kao poslednji prevaranti beze pod okriljem mraka neplacenog racuna :lol:
 
auuuu, ako je KURIR to napisao, onda je sigurno tacno, posto je Kurir inace poznat po tacnosti informacija :)))))... au ljudi, sto to citate, bolje bre uzmite onaj Svet, Skandal, ne znam ni ja sta - to vam je kao pregled kurira u poslednjih nedelju dana! a dobri su mi ovi novi sto kazu kao " ne citam kurir bre, vec Press!"! a jbg, ne znas ko su vec magarci :)
Kurir - klasicne radikalske novine, Press - vladine... nek je Bog u pomoci napacenom narodu koji cita te novine.

a sto se tice Cede, on to NIKAD ne bi uradio, ma jeste nema pametnija posla nego da trazi da mu posebno urede apartman i onda pobegne! alo bre ljudi, di vam je mozak...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top