I had a dream

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Sanjao sam jednom da volim i da me voli... da spavamo jedno pored
drugog... da mi mirese non stop... da kad otvorim oci da mi smesak
bude na licu... da mazim slatku kosicu i da me pri tom ispunjava bol u
grudima... sanjao sam o besprekornoj iskrenosti, lepoti i poverenju...

A onda je san odleteo...
I will dream no more....

Jeste vi nekad izgubili san... jeste uopste ikad imali san... :lol:
 
JA sam sanjao neku noc da sam opljackao banku...

Bre kupim ja kintu i kada sam vec mislio da je to to nadjem jos toliko sve u hiljadarkama!!! :) Yebote!!!!

Znaci digao sam iz banke jedno 500.000 doduse dinara ali....


I istrcim na ulicu kad ono - pandur!!! :shock:


I ga ladno iskuliram, nije me provalio, i tako.... 8)

Uh ala sam bio sretam... :D:D
 
Uh,batice...Pitaj me jesam li ostvario koji...Svakog jutra se budim sa mislju da cu opet nesto izgubiti...A ovaj tvoj da se budim svakog jutra s osmehom na licu,kraj voljene i ne okrecem glavu na drugu stranu vec se jos vise pribijam uz nju,i mozda ljubim je u vrat, mi je smisao zivota...Kad to budem odsanjao na javi znacu da sam uspeo u zivotu... :-(
 
ODLICHNo...puno puta mi se prekidao san,kao neka spanska serija-logichkim pytem sam prolazio......
iz jednog u drygi san..najvishe sam sanjao ajkule...to mi je bio kosmar!,...prezznojavao sam se...ustajao..iskakao,budio ne vishe o d 5 gofina....(xaxaxaxa))...

>>>san...pa ja samo sanjam zenske...od prve ljubavi do neke tri vezice-labave...propusti,neke klinke,starije macke..sta radim..sa dve tri.ko u haremu...i vek me zaboli glava...ko da sam lose "vario"...
...najvish kao neki rambo ili jean Vam damme...i krvavom sporty ili MK..majstor...
 
Minon,a kako se zove ono...das dva dukata a dobijes tri... i to bez oranja...ne mogu vise ovako ,jbt...nekad davno cuo da je rad stvorio coveka,i od tada ko sivonja zapeo, ali...nikako da postanem covek...
 
e svashta sam ja sanjala... he a sad vishe i ne spavam.....
sanjala sam da se onako jako, jako zatrchim.... da naprostvo pomislish da se otcepljujesh od zemlje..... :D
i da cju zavrshiti balet..... i da cju uvek zhiveti punim plucjima....
al eto... retko izlazim iz qcje....
shto reche neki nn: "neke ptice nikad ne polete......" :D

nda, krvoloche... i da cju se valjda udati.... i shta sve ne... al eto.... lepo je sanjati....
nekad mi bude drago... nikada me snovi necje razocharati :-D

i keep on dreaming.... :wink:
 
Imao sam "iskustva" s nekoliko različitih devojaka, ali samo jednu sanjam, i to jako često. Sanjam kako se ljubimo, i naravno mnogo mi je lepo, a onda dođe najgori deo - buđenje i shvatanje da je to ustvari bio samo san... :( Mada, samo polako... će dođe ona na... :lol:
 
Nas četvoro, meni tri najbliskije osobe na svetu celom,
nalazimo se u ogromnom skladištu troseda, dvoseda, fotelja..
i trčimo mi četvoronoške tom halom, ali preko nameštaja..
i objašnjavam dragim osobama, koje sam očigledno ja dovela ovde,
da podelim sa njima jedno moje divno životno iskustvo...
kako ja ovde često dolazim...uživajte sa mnom...a oni oduševljeni, ko kučići!

Ameriko, daleka si, fotelja je zakon!
 
seljanin_tadija:
Uh,batice...Pitaj me jesam li ostvario koji...Svakog jutra se budim sa mislju da cu opet nesto izgubiti...A ovaj tvoj da se budim svakog jutra s osmehom na licu,kraj voljene i ne okrecem glavu na drugu stranu vec se jos vise pribijam uz nju,i mozda ljubim je u vrat, mi je smisao zivota...Kad to budem odsanjao na javi znacu da sam uspeo u zivotu... :-(
e ja to tadija odsanjala na javi...al morala jedno jutro da napustim mog senjanina i sad mi gore 5x nego da sam sanjala ili jos sanjam...sve jos bezazleno i najlepse dok je jos saamo dream zato....have dreams i ne tezite preterano da ih sto pre ostvarite :cool:
 
Jesam...bio sam najsretjniji dok sam mogao da se samozavaravam taqvim snovima....znao sam i tada ko i sada da je to samo san ali mogao sam da se uverim dovoljno da mi bude lepo....ne znam shto to vishe ne funkionishe.
 
Petar_Pan:
Sanjao sam jednom da volim i da me voli... da spavamo jedno pored
drugog... da mi mirese non stop... da kad otvorim oci da mi smesak
bude na licu... da mazim slatku kosicu i da me pri tom ispunjava bol u
grudima... sanjao sam o besprekornoj iskrenosti, lepoti i poverenju...

A onda je san odleteo...
I will dream no more....

Jeste vi nekad izgubili san... jeste uopste ikad imali san... :lol:


Imala i izgubila .... ja i dalje pokušavam da sanjam, ali neće san na oči
c038.gif
 
Petar_Pan:
Sanjao sam jednom da volim i da me voli... da spavamo jedno pored
drugog... da mi mirese non stop... da kad otvorim oci da mi smesak
bude na licu... da mazim slatku kosicu i da me pri tom ispunjava bol u
grudima... sanjao sam o besprekornoj iskrenosti, lepoti i poverenju...

A onda je san odleteo...
I will dream no more....

Jeste vi nekad izgubili san... jeste uopste ikad imali san... :lol:


Lep san,al steta sto je samo san.. :lol:
 

Back
Top