KOSOVO I METOHIJA

da li ste za nezavisno kosovo?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
То су углавном слике уз политичке текстове(разних новина) који у покушају анализе ситуације на Балкану,приказују мапу онако како њима одговара.
Није у великом броју...
 
Area - comparative:
slightly larger than South Carolina

Хахаха...Паметна ЦИА за још паметније грађане Америке...Изгледа само тако могу да појме величину.
 
Ako je sa Albancima onda jesam ako je bez Albanaca onda nisam....ja sam najpre za podelu ali to ne moze...dilema postavljena ovde je lazna i trebalo bi da pise da li ste za to da"
a)Kosovo dobije "uslovnu nezavinsost"
b)Da li ste da Kosovo formalno ostane u Srbiji a da fakticki funkcionise kao nezavisna drzava
 
ne, ja nisam za nezavisno kosovo, ali jedno su zelje, a jedno realnost...

jedite_kod_Joa:
Area - comparative:
slightly larger than South Carolina

Хахаха...Паметна ЦИА за још паметније грађане Америке...Изгледа само тако могу да појме величину.

brate, sta je tu smesno...lakse je stvoriti sliku u glavi o velicini necega kada ga uporedjujes sa necim poznatim, nego da mu pokazes gomilu brojeva....
 
Добро Миланче,Чедине идеје имају до 3% подрчке у Србији,тако да је ово сасвим исправно постављено питање ако смо "демократска" земља.
 
jedite_kod_Joa:
Добро Миланче,Чедине идеје имају до 3% подрчке у Србији,тако да је ово сасвим исправно постављено питање ако смо "демократска" земља.
Ja ne pricam o Cedinim idejama nego o realnotsti (da prosti gospodin Eremita)
 
Silent Bob:
Vidi stvarno... Bez Kosova!!!

serbia.jpg
 
Синоћ сам био код пријатеља и бацимо поглед на Б92. Шта мислите колико мора бити заштићена ТВ станица да пушта онако нешто? Окупација Косова и Метохије наравно. У случају независности Косова и Метохије могли би озбиљно поразмислити о одбрани српске територије, односно о ослобнађању од окупатора.
 
PA KOM OBOJCI KOM OPANCI.......Ako mogu kamikaze i mujahedini , shto i mi srbi ne bi mogli...........Zar smo mi loshiji od njih........svako se opremi sa kilogramom c-4 i u BOJ.......
 

Back
Top