Studenti koji zele u USA.....

symbad

Zainteresovan član
Poruka
145
Posto vidim da se puno diskutuje o USA.........
Ja sam bio na W/T programu u California-iji u San Francisco-u. Imao sam divnu mogucnost da proputujem i vidim: Sacramento, San Francisco, Los Angeles, Hollywood, San Diego, Las Vegas, Grand Canyon, Yosemite NP i mnogo mnogo drugih manjih i lepih gradova......

Tu sam da pomognem svima onima koji zele da znaju nesto vise i oko samog programa, a imam i odredjena znanja o Au Pair programu (za dame).

Feel free to contact me: vlado_bk@yahoo.com
+381 63 623 088

Pozdrav.
 
e sad.... kako otici i postoji li neki nacin da se dobije stipendija ili nesto jer ovi nisu normalni, za strane studente je skolarina 10,000$ to 12,000$. pa ne znam... inace isao bih tamo prvenstveno zbog sporta ali je ovo malko... uhhhhhhh.... sta reci i sta mi treba od kad izadjem iz kuce do tih prijava i svih tih cuda?
 
idza:
e sad.... kako otici i postoji li neki nacin da se dobije stipendija ili nesto jer ovi nisu normalni, za strane studente je skolarina 10,000$ to 12,000$. pa ne znam... inace isao bih tamo prvenstveno zbog sporta ali je ovo malko... uhhhhhhh.... sta reci i sta mi treba od kad izadjem iz kuce do tih prijava i svih tih cuda?
Ja sam bio 2005. god. Ako si student, i ako dajes ispite u roku, ja ti mogu dati neke savete kako da odes?
Najbolje je da mi posaljes mail, pa cu ti odgovoriti na pitanja.
Pozdrav.
 

Back
Top