Sabrina-The Teenage witch

britgirl:
svidja mi se serija,ali me nervira sto nema repriza!i ja sam 2.smena,pa ne mogu da gledam ove nedelje
E, ja mogu ove, ali ne i sledece...evo sta se dogodilo...verovatno znate da su Morgan i Dzos raskinuli...e sad!Sabrina i on su se tu tako muvali, kao otisli u bioskop, u medjuvremenu i posvadjali i pomirili i evo u petak Dzos je nju poljubio i ona se naravno nije bunila.To je ukratko sto se dogodilo ove nedelje! :D
 
bonelady2003:
britgirl:
svidja mi se serija,ali me nervira sto nema repriza!i ja sam 2.smena,pa ne mogu da gledam ove nedelje
E, ja mogu ove, ali ne i sledece...evo sta se dogodilo...verovatno znate da su Morgan i Dzos raskinuli...e sad!Sabrina i on su se tu tako muvali, kao otisli u bioskop, u medjuvremenu i posvadjali i pomirili i evo u petak Dzos je nju poljubio i ona se naravno nije bunila.To je ukratko sto se dogodilo ove nedelje! :D
DA!Gledala sam u petak zato sto sam gubila 3 casa!
Onaj Josh je mnogo sladak :D :D :D
 
bonelady2003:
tixi:
e,jeste da niej Salema serija bi bila zesci smor...
on je najveci lik.
juce je sabrina snimala film,horor,i ulogu je dobio pravi vampir,koga ona na kraju ubija...ko nije gledao...
gledala sam tu epizodu ranije..secam se.Vampir je bio neki crnac..Vladimir, zvali ga Vlad...itd.Danas cu moci da gledam!weee :)

Taj crnac je r'n'b pevac Sisqo iz grupe Dru Hill. Mozda ga znate po hitu THONG SONG. Verovatno...
 
E ljudi, ajde vi koji pratite Sabrinu redovno, setite se ko je sve bio od slavnih licnosti u seriji. Ja se secam, ovako: Britney, *NSYNC, Backstreet Boys, Sisqo, Aaron Carter, Coolio... Aj sad vi...
PEACE ON EARTH!!! :wink: :wink: :wink:
 

Back
Top