Zakrvavljene oci!
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Zakrvavljene oci!

Aktivan član islandjanin (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Zakrvavljene oci!

E dakle ovako stoje stvari! Moj problem je sto su mi beonjace, kratko i jasno, prilicno zakrvavljene, odnosno crvene, to je u najkracem! Od pre 2 ipo godine pocele su da mi se zamaraju oci i predvece to je postajalo toliko nepodnosljivo da mi je jedino zatvaranje ociju pruzalo olaksanje. U medjuvremenu sam bio i u domu zdravlja kod oftalmologa kao i kod privatnika, medjutim slaba vajda! Naocare nosim, ali dioptrija je ok. Ocni pritisak takodje! Ne pusim, ali mi dim ne smeta nista posebno. Takodje sam radio i razen briseve ociju i tu su mi utvrdjivane neke bakterije, koje sam koriscenjem kapi odstranio, ali glavni problem i dalje je prisutan!

Pa eto ako ima nekog ko bi mogao nekako da mi pomogne, ja cu mu biti zahvalan!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Zakrvavljene oci!

Proveri da opet nije infekcija u pitanju, ako sedis ispred kompa,tv...smanji malo tu vrstu angazovanja.

chika_doktor
    Guest

i ja sam bio kod doktora zbog toga...svi misle da sam non stop navaren...uzimam samo visine po potrebi...

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Islandjanin: zvuci kao konjiunktivitis, posto si vec imao bakterije moguce da nije u potpunosti sanirana infekcija, svakako ponovi pregled (bris).
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Pa mogu ponovo ici na bris, ali i do sada nakon svakog brisa, koriscenjem kapi, te su bakterije bile unistavane, i poslednji bris koji sam uradio je pokazao da je sve u redu, ali probacu svakako ponovo. Inace i ne sedim mnogo ni pred kompjuterom niti pred tv-om, ne znam stvarno sta je u pitanju, ali hvala na savetima!!!!

Domaćin RACE MASTER (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Citat Original postavio islandjanin
    E dakle ovako stoje stvari! Moj problem je sto su mi beonjace, kratko i jasno, prilicno zakrvavljene, odnosno crvene, to je u najkracem! Od pre 2 ipo godine pocele su da mi se zamaraju oci i predvece to je postajalo toliko nepodnosljivo da mi je jedino zatvaranje ociju pruzalo olaksanje. U medjuvremenu sam bio i u domu zdravlja kod oftalmologa kao i kod privatnika, medjutim slaba vajda! Naocare nosim, ali dioptrija je ok. Ocni pritisak takodje! Ne pusim, ali mi dim ne smeta nista posebno. Takodje sam radio i razen briseve ociju i tu su mi utvrdjivane neke bakterije, koje sam koriscenjem kapi odstranio, ali glavni problem i dalje je prisutan!

Pa eto ako ima nekog ko bi mogao nekako da mi pomogne, ja cu mu biti zahvalan!
    Postoji tzv. sindrom "suvog oka",koji daje neke od tegoba koje opisujes,ali bi bilo bas cudno da dva ocna lekara to ne uoce .Svakako je najbolje da ponovo ides kod oftalmologa.
    Samo nemoj da se "lecis u apoteci".Oni ce svakako imati nesto da ti prodaju,a sto ti verovatno nece resiti problem(mozda samo odgoditi),pa ih zaobilazi u velikom luku.
    Poslednji put ažurirao/la RACE MASTER : 21.10.2006. u 17:51

Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

I ja sam na to pomislila, ali: postoji podatak o bakterijskoj infekciji, a i sumnjam da oftalmolog ne bi znao d aprepozna suvo oko. Nego ja pre mislim da bi islanjdanin trebalo d auradi BRIS NOSA I ZDRELA. Bojim se da tu postoji mozda neka hronicna bakterija koja se siri na oko. Svakako uz bris oka treba i ovaj bris uraditi pa onda leciti i bakteriju u nosu podjednako agresivno kao i u oku (ako ista postoji). Dakle, pravac lekar, pa na briseve!

Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

e hvala ti WW, to stvarno ima smisla sto si rekla za briseve!!

Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Molim i drugi put, trudimo se! Srecno i javi sta je bilo!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Mislim da vam mogu pomoci zato sto sam imao slicnu situaciju pre dve godine. Imao sam crvenilo u ocima , zamor i slicno sto ste vi opisali kod vas. Pregledi, brisevi, oftamolozi, kapi,masti i drugo nisu dali rezultate. Posle toga , posle nekoliko meseci pojavili su se simptomi ozbiljnijeg oboljenja i danas se vrlo uspesno lecim od toga. Zato zelim da Vam pomogne da preventivno to dovedete u red. Vec posle mesec dana to ce biti uredu ili se javite. Sta treba da radite je sledece:
    Pocnite da pijete bedoksin tablete ( 3x1) vitamin b6, svako jutro pre jela po jednu kasiku sumskog meda i navece pre spavanja po jednu kasiku sumskog meda,u toku rucka ili posle rucka caj od hajducke trave (jedna ili dve solje caja). Nadam se da cete biti vrlo zadovoljni rezultatima. Javite mi
    kakvo iskustvo ste stekli .

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •