Kakav trip...

kupina

Zainteresovan član
Poruka
133
Braco moja draga i sestre,

ajde recite otkud ovde na ovom forumu Lj&S? Sta radite (i trazite) ovde? Sta vam uopste znaci ova nasa spika? Koliko se dnevno "zadrzavate" na forumu?
 
Sestro .... šta da ti kažem .... ja sam na LJ&S retko .... i ne tražim ništa ... samo zekim ljude ovde
a030.gif
 
Ja ovde dolazim da bih se hvalio i pravio vazan po forumu. Uglavnom sam tih, povucen... Pravi geek... Onda dolazim ovde da bih lecio komplekse zato sto me svi zaebavaju u RL i pokusavam da zivim zivot koji nemam. Eto.
 
Silent Bob:
Ja ovde dolazim da bih se hvalio i pravio vazan po forumu. Uglavnom sam tih, povucen... Pravi geek... Onda dolazim ovde da bih lecio komplekse zato sto me svi zaebavaju u RL i pokusavam da zivim zivot koji nemam. Eto.
Bobe, stujem iskrenost! svaka cast :razz:
 
Silent Bob:
Ja ovde dolazim da bih se hvalio i pravio vazan po forumu. Uglavnom sam tih, povucen... Pravi geek... Onda dolazim ovde da bih lecio komplekse zato sto me svi zaebavaju u RL i pokusavam da zivim zivot koji nemam. Eto.
...svaki post pochinjesh rechenicom - ja ne ***** i nisam yeb`o odavno i skoro pa sam zaboravio kako se to radi i sl....
...bem li ga tihi, shta kazzesh kad se ne hvalish?
 
kupina:
Braco moja draga i sestre,

ajde recite otkud ovde na ovom forumu Lj&S? Sta radite (i trazite) ovde? Sta vam uopste znaci ova nasa spika? Koliko se dnevno "zadrzavate" na forumu?

veselo je.
posebno ako se pojavi aca ili neka patoloska lazovcina pa krene da laze ihvali se ovde.
kad zamre politika uglavnom svratim ovde jer ima najvise ljudi pored svastare i politike,a svastaru ne volim...nekad dodjem i da se zezam i tako..retko kad nesto ozbiljno otkucam...
 
I sve zenske su udavache..da,da...to je 100% provereno,mada izgleda ne preterano inteligentne ako misle da tje ovde da nadju muza,nema ovde dobrih....missim pogledaj samo koje gluposti kuckamo-kashtje ti se samo...zato...pamet u glavu!:mrgreen:
 

Back
Top