Natalna Karta Relokacije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Natalna Karta Relokacije

Podrazumevano Natalna Karta Relokacije

Ako dugo zivite u drugom gradu ili drzavi manje ili vise udaljenim od mesta rodjenja, po mojoj logici bi aktivna natalna karta postala karta relokacije...
    Samo "prepravite" natalnu kartu tako sto cete uzeti koordinate za novi grad u kome zivite, i vreme vaseg rodjenja koje je u tom trenutku bilo u tom gradu, i dobili ste kartu relokacije....
    Sve planete su na istim mestima i stepenima u istim znacima , samo su kuce pomerene, i imate drugi podznak...uglavnom promene su drasticne...pa ako dugo zivite u nekoj udaljenoj drzavi ili u drugom gradu, pogledajte tu kartu, mozda ima vise smisla i mozda se bolje podudara sa vasim trenutnim zivotom nego originalna natalna karta...
    to znaci da je relokaciona karta postala aktivna, jer ste "postali deo mesta/drzave" u kojoj zivite..i onda pogledajte tranzite....
    mada originalna natalna karta jos uvek vazi, ali relokaciona pokazuje bolje vase trenutno "stanje" u svim oblastima......

Podrazumevano Re: Natalna Karta Relokacije

ovo je moja karta relokacije plus tranziti za danas

Primećen član lyriza (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Bebo, ja zivim u Splitu, ali ne verujem da mi to nesto posebno menja. Sta ti mislis?

Citat Original postavio lyriza
    Bebo, ja zivim u Splitu, ali ne verujem da mi to nesto posebno menja. Sta ti mislis?
    ja mislim da menja
    ja kad pogledam kartu relokacije, sve ima vise smisla....samo sto natalna karta jos uvek vazi a relokaciona pokazuje bolje detalje zivota u novom mestu...

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

ok...hoces onda da mi pogledas?

ok...hoces onda da mi pogledas?
    Astrolozi upomoc , treba neko da gleda meni i lyrizi))

Pa tebi se nista drasticno nije promenilo, osim sto ti neptun sad totalno deluje na 12. kucu a ne vise na 11.

lyriza original

lyriza - relokaciona karta

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

sta znaci taj neptun sto deluje na 12 kucu?

sta znaci taj neptun sto deluje na 12 kucu?
    pa znaci tvoja imaginativna poetska strana licnosti, koju cuvas duboko u dusi i krijes od sveta...ali tebi to donosi regeneraciju i nije bitno sto niko drugi za to ne zna...sasvim dobar aspekat, neptun je ovde kod kuce u 12 kuci))

Aktivan član Neptunijanka (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Stvarno nisam cula za ovu varijantu?! Re- lokacija se radi za solarne horoskope i to je vise nego validno makar se i na kratko nasli u drugom gradu, mestu ili drzavi, dana kada vam se desava suncev povratak. ali ovu teoriju bi mogla da predloziz na nekoj astroloskoj konferenicjii Raspitaj se dali se odrzavju "zasedanja" astrologa u Torontu.

Interesantno vrlo!

Citat Original postavio Neptunijanka
    Stvarno nisam cula za ovu varijantu?! Re- lokacija se radi za solarne horoskope i to je vise nego validno makar se i na kratko nasli u drugom gradu, mestu ili drzavi, dana kada vam se desava suncev povratak. ali ovu teoriju bi mogla da predloziz na nekoj astroloskoj konferenicjii Raspitaj se dali se odrzavju "zasedanja" astrologa u Torontu.

Interesantno vrlo!
    Pa to sam nasla na ovim americkim engleskim sajtovima ima mnogo toga o relokacionim kartama, oni to vec uveliko praktikuju, nego sad cu ja da dodjem ako bog da u bgd....
    pa cu tamo, na zasedanje astrologa

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.06.2006.
    Reputaciona moć
    43

evo ja zivim u beogradu 24.08.1990 4-55

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Kakve sad to veze ima sa temom o relokaciji????

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio beba_toronto
    Pa to sam nasla na ovim americkim engleskim sajtovima ima mnogo toga o relokacionim kartama, oni to vec uveliko praktikuju, nego sad cu ja da dodjem ako bog da u bgd....
    pa cu tamo, na zasedanje astrologa
    Zvuci vrlo logicno i primenljivo. Stvarno koliko god da citam nase dobre astroloske casopise i pratim literaturu nisam cula da je neko pricao o tome cak ni kao o necemu sto praktikuju Ameri?
    Dodji ti ovde pa im objasni na " zasedanju" kako to ti radis

Zvuci vrlo logicno i primenljivo. Stvarno koliko god da citam nase dobre astroloske casopise i pratim literaturu nisam cula da je neko pricao o tome cak ni kao o necemu sto praktikuju Ameri?
    Dodji ti ovde pa im objasni na " zasedanju" kako to ti radis
    problem je sto ja to ne radim...ja za sad samo citam o astrologiji, ali kad dodjem tamo
    uskoro...nadam se da cete da me naucite ))))
    al cu da dodjem na zasedanje np, ako me primate)

pa ubaci u google "relocation chart"
    a ima opcija i na astro.com u extended chart selection

Zainteresovan član putzaraj (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Interesantno vrlo!

moze li mala pomoc ??? preselila sam se u inostranstvo na dve godine (za sada na dve u jedan grad ) da li bi bilo razlike u mojoj natalnoj karti zbog promene mesta boravka? moze li pomoc???

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio putzaraj
    moze li mala pomoc ??? preselila sam se u inostranstvo na dve godine (za sada na dve u jedan grad ) da li bi bilo razlike u mojoj natalnoj karti zbog promene mesta boravka? moze li pomoc???

Pa da u tome je i fora. Da sada ukucas sve svoje podatke ali u odeljak za mesto rodjenja - grad gde si sada, pa da vidis kako ti se " pise" tamo negde.

Ako vidis da ti se ne pise dobro ......... vrati na 'staro ' mesto -mesto rodjenja

Pa da u tome je i fora. Da sada ukucas sve svoje podatke ali u odeljak za mesto rodjenja - grad gde si sada, pa da vidis kako ti se " pise" tamo negde.

Ako vidis da ti se ne pise dobro ......... vrati na 'staro ' mesto -mesto rodjenja
    a mora da pomeri i vreme...vreme koje je bilo u tom mestu u vreme njenog rodjenja....
    ako nije isto vreme
    u svakom slucaju gledaj sunce, mora da bude na istom stepenu, sekundi i minuti , pa ako nije pomeraj vreme dok ne bude na istom stepenu tacno kao u natalnoj karti...

npr, u mojoj relokacionoj karti vreme je 17;40 pm....a rodjena sam u 22:40 po vremenu u beogradu, a tada je u Torontu bilo 17:40))

ma idite tamo na astro.com ima program..
    samo klikni na extended chart selection pa izaberi u tabeli Relocation chart\
    klikni na show the chart, pa onda dole u dnu ima reference place...
    pa to promeni , stavi grad gde sad zivis pa onda tamo klikces continue itd...
    pa ce tamo program sam sve da izracuna

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

a jel bi migle vas dve malo da mi pomognete oko toga sta mi se menja i kako utice na mene posto ja nemam pojma skoro nista,cisto od oka??? please

Citat Original postavio putzaraj
    a jel bi migle vas dve malo da mi pomognete oko toga sta mi se menja i kako utice na mene posto ja nemam pojma skoro nista,cisto od oka??? please
    pa idi na astro com i napravi relocation chart pa postavi ovdel....
    neko ce vec da pogleda)

Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    76

Citat Original postavio beba_toronto
    a mora da pomeri i vreme...vreme koje je bilo u tom mestu u vreme njenog rodjenja....
    ako nije isto vreme
    u svakom slucaju gledaj sunce, mora da bude na istom stepenu, sekundi i minuti , pa ako nije pomeraj vreme dok ne bude na istom stepenu tacno kao u natalnoj karti...

npr, u mojoj relokacionoj karti vreme je 17;40 pm....a rodjena sam u 22:40 po vremenu u beogradu, a tada je u Torontu bilo 17:40))
    A znaci tempira se kao kada radis relokaciju solara???

Mislim a ta opcija postoji i u Win Staru. Ustvari postoji za kompozitne horoskope a za natal nisam sigurna.

A znaci tempira se kao kada radis relokaciju solara???

Mislim a ta opcija postoji i u Win Staru. Ustvari postoji za kompozitne horoskope a za natal nisam sigurna.
    e ne znam stvarno kako se radi relokacija solara ali za natalnu rel. znam da je samo vreme pomereno i da su ubacene koordinate trenutnog mesta obitavanja....

npr. radis rel. za toronto ubacis samo koordinate za toronto i kao vreme rodjenja 17:40
    umesto 22:40, kao sto je kod mene..
    to je vreme tvog rodjenja u tom trenutku u torontu, to je to

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor