BIVSI I SADASNJI

pa ebem li ja..... kako sad to?
inache znam koji mi tip ljudi odgovara....
jednostavno.... hm... ogradjujem se, mozhda nisam obratila pazhnju dovoljno..... s onim sam ko mi se iz nekog razloga svidja ili mi odgovara ili vecj.... shto povlachi za sobom chinjenicu da svi ti ljudi moraju imati neshto zajednichko.... sad...
ne znam shta s ti mislio/la... da trazhim nekog ko lichi onako... kosica, ochi i to na bivsheg? uzhas.... mislim da bi radije sebi lomila prste.....
 
hm.. moze se reci ja je ovo neka manja "hamletovska dilema"... da li da bude kao pre ili ne?!?!?!?!....
znam kako je bilo pre, ali ne znam kako bi bilo sada ... mogu samo, moje drage dame, da vam kazem da je u ljudskoj psihologiji ugradjeno da se drzi nechega slichnog, ako ne vec istog... sve devojke i svi mushkartzi traze devojke/momke po uzoru na prethodnu vezu... ne svesno, ali nesvesno u svakom sluchaju... samo je pitanje koliko smo mi zalsepljeni i nevidimo svet oko nas... i ono shto je josh gore... nismu u mogucnosti da vidimo "svet u nama"....
 
pa valjda ako je covjek normalan treba da trazi suprotno od bvshe-g...ali ljudi nisu normalni i boluju od razlichitih oboljenja pa se onda ponashaju nenormalno...98% ljudi nije normalno svi imaju manje ili vece poremecaje licnosti i druge fine bolesti...ali to je sve zdravo...zdravoooo mamaaaaa:))))))))))))))))))))
 
slucajna:
Da li u sadasnjoj ljubavi trazite bivsu?....Pod uslovom da je bivsa ljubav bila velika!!!!
Pa s obzirom da nas obicno privlace stereotipi ne bi bilo cudno da bivse, sadasnje i buduce ;-) imaju ponesto zajednicko...
Ne trazim bivsu... cak mi stavise smeta kada pocnem u sadasnjoj da prepoznajem bivsu :arrow: koshmar
Ma je8eno je BILA velika cim je bivsa :D :D :D
 
Ne. A i što bi? Zar nije poenta da neđeš nekog ko ti više odgovara, da ta nova ljubav bude još veća?

teddy.gif
 

Back
Top