Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Cao drustvo ... sigurno svakom od vas tj. nas nesto fali sto se tice sporta. Nekome visina a nekom odraz. E sad ovom prilikom necu nista da kazem samo cu da vam dam ovaj sajt gde mozete procitati sve o programu AIR ALERT III: The complete vertical jump program inace jedini u svetu koji bez ikakvih pomagala za 15 nedelja moze da podigne odraz za neverevotnih 90 cm ukoliko ste aktivni i pravilno radite vezbe.

e sad posto se program placa nekih 30$ svako ko zeli da ga ima a da ga ne placa toliko neka mi se javi ...

Pored programa imam i DVD na kome se nalazi kopletno objasnjenje svih vezbi, a kojih ima 9. Zatim kako se vezbe pravilno rade, pod kojim uslovima je najbolje raditi, u kom starostnom dobu, sta je potrebno jos koristiti od hemije ( misli se na proteine, aminokiseline i ostalo iskljucivo po preporuci NBA savetnika i lekara) ovo se koristi prilikom ishrane za bolji efekat, sta je najbolje da se koristi za isranu u toku veznanja. Kad je najbolje vezbati, kako prebroditi upalu, kako kombinovati treninge basketa ili drugog sporta sa ovim vezbama itd itd ... Znaci vredi mnogo vise od obicnog programa ...
AAcover.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ма дај, да повећа скоро за метар одраз, знаш ли ти о чему причаш? Јеси ти пробао то "чудо" ? Таквих глупости и реклама имаш на сваком кораку.
 
Slusaj Toki ja treniram odbojku vec skoro desetak godina ... moj odraz je sada veci za oko 30 cm iako se nisam pridrzavao programa do kraja pa sam posle pauze od mesec dana poceo oped da radim od prosle nedelje. sada je moj odraz oko 70 racunajuci i moje predhodno stanje a mozda i vise cm ... ti nemoras da verujes ... tako sam i ja rekao kad sam prvi put cuo od prijatelja koji je kucao kos skoro od slobodnog bacanja .... dolazio je i svake nedelje je izvodio nesto sa loptom dok ga nisam nekako namolio da mi kaze kako i na koji nacin ....

pozz. ....
 
Lado ... dobar si ti ... Ljudi vi mene ne shvatate. Sa ovim programom nemozes da dobijes odraz 1 metar ako ti imas vec jak odraz od metar. Ali mozes znatno da ga pojacas da bude vidno i tebi i drugima. Napisao sam za odraz od 90cm jer je decko poceo bukvalno od nule. Imao je jako mali odraz, a kaposle programa je imao odraz 90 cm .... Vi mislite da je ovo bezazlena vezba. Pa 15 nedelja vam nije malo .. to je 3 i po meseca .... probajte pa cemo komentarisati kad neko od vas zavrsi ... javi mi se na mail ...
 
Kolena trpe veliko opterecenje u slucaju koriscenja dodatnih otezanja npr. tegova na nogama, teskih prsluka i vrecica za ledja ... ove vezbe se rade bez ikakvih dodatnh opterecenja ... znaci zamo patike, sorts i majca ... nema rizika nema opasnosti ...

P.S.

Svaka vezba vezana za odraz opterecuje kolena na svoj nacin ... a najvise ih opterecuje teratana i tegovi ... svoja sopstvena tezina ne.
 
Ajde ne lupaj,u tom aa3 treba da radis po 200-300 i vise skokova u jednom treningu sto je jako veliko opterecenje na kolena,savetujem vam da ne radite aa3

Ako ocete da povecate odraz treba vebati sa tegovima ali pravilno
npr. radis squat(cucanj),deadlift,lunges,step ups..........
mozes i da radis vezbe be tegova to se ove ''plyometrics" mozes ukucati tu rec u google i nace ti neke programe za odraz,inace sve te vebe te treba da skaces po 50 puta nisu dobre,treba manje ponavljanja a vise truda,npr. kad radis leap ups u aa3 bolje je da uradis 10 skokova ali da skaces maksimalno nego 20 puta da skoci malo

Ako bas ocete da radite aa3 bolje je da malo snizite ponavljanja,umesto 40 pta da radite 20-30
 
232323:
Ajde ne lupaj,u tom aa3 treba da radis po 200-300 i vise skokova u jednom treningu sto je jako veliko opterecenje na kolena,savetujem vam da ne radite aa3

Ako ocete da povecate odraz treba vebati sa tegovima ali pravilno
npr. radis squat(cucanj),deadlift,lunges,step ups..........
mozes i da radis vezbe be tegova to se ove ''plyometrics" mozes ukucati tu rec u google i nace ti neke programe za odraz,inace sve te vebe te treba da skaces po 50 puta nisu dobre,treba manje ponavljanja a vise truda,npr. kad radis leap ups u aa3 bolje je da uradis 10 skokova ali da skaces maksimalno nego 20 puta da skoci malo

Ako bas ocete da radite aa3 bolje je da malo snizite ponavljanja,umesto 40 pta da radite 20-30

Pravicu se da ovo nisam procitao. :roll:
Imao sam iskustva sa tegovima,tek se od njih preopterecuju kolena.
Bolje da radis squat hops sto vise mozes pravilno,NPR:bolje da uradis 3 serije po 20 pravilno i 1 seriju od 20 nepravilno,nego 4 serije po 10 pravilno.Razmisli malo o ovome. :confused: :confused: :confused:
 
ljudi,ovo je cudo.Za samo 2 nedelje povecao sam odraz za 5 cm.I ako neko lupeta gluposti da ce me boleti kolena,grdno se vara.Ove vezbe naprotiv ko' da su melem za kolena.Mene su pre kolena bolela redovno posle treninga,a ovaj program ih je bukvalno izlecio,uopste nemam problema sa kolenima sada.
 
Danas sam tek zavrsio za 3 nedelju vezbe.Ali pre nego sto sam danas radio vezbe proverio sa odraz u skoli i povecao sam za 7cm od tih 7cm sam za ove 3 nedelje izrastao 3cm.Mislio sam da ovo nema veze sa ubrzavanjem rasta,nista mi nitro nije rekao.U svakom slucaju hvala jos jednom nitro car si.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top