Nije mi jasno...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Milenica17

Početnik
Poruka
10
Morala sam negde da pitam...imala sam sex po prvi put juce...sa deckom kojeg volim, sve je bilo lepo, ali me zanima...na njegovom pen*** kozica se nije povlacila da izadje glavica.... :oops: stvarno mi je glupo sto pitam, ali morala sam...da li je to normalno ili ? stvarno hvala i verujem da cete me razumeti..
 
Milenica17:
Morala sam negde da pitam...imala sam sex po prvi put juce...sa deckom kojeg volim, sve je bilo lepo, ali me zanima...na njegovom pen*** kozica se nije povlacila da izadje glavica.... :oops: stvarno mi je glupo sto pitam, ali morala sam...da li je to normalno ili ? stvarno hvala i verujem da cete me razumeti..

Glavica!!! Hahahahahaha!!!
 
Milenica17:
Morala sam negde da pitam...imala sam sex po prvi put juce...sa deckom kojeg volim, sve je bilo lepo, ali me zanima...na njegovom pen*** kozica se nije povlacila da izadje glavica.... :oops: stvarno mi je glupo sto pitam, ali morala sam...da li je to normalno ili ? stvarno hvala i verujem da cete me razumeti..
:lol: Vidi pretpostavljam da je i on tvojih godinica...
To se u izvesnom procentu desava kod neobrezanih muskaraca i nije nista neuobicajeno... Resava se vrlo prosto... ode kod doktora i malo ga secnu... Izdrzaces valjda par dana bez sexa... jel... :lol:
 
Slusaj vamo: To sto ne moze glavic da mu izadje na svetlost dana tj lampe,mraka ili prigusenog svetla se raesava kod chika Doce,kao sto neko pomenu od ovih gore,a znaci da ga decko bas i nije onanisao,ili nije to radio kako treba.A sto se kondoma tice misljenja su razna.Konkretno meni je lepse da onanisem neg da upraznjavam sex sa kondomom.Ali...da ste mi vi zivi i zdravi...zivot je pred vama...A problem s kozicom moze i sam da resi...U stanju erekcije samo neka je povuce nazad,snazno i brzo...do korena...boli, ali...
 
seljanin_tadija:
Slusaj vamo: To sto ne moze glavic da mu izadje na svetlost dana tj lampe,mraka ili prigusenog svetla se raesava kod chika Doce,kao sto neko pomenu od ovih gore,a znaci da ga decko bas i nije onanisao,ili nije to radio kako treba.A sto se kondoma tice misljenja su razna.Konkretno meni je lepse da onanisem neg da upraznjavam sex sa kondomom.Ali...da ste mi vi zivi i zdravi...zivot je pred vama...
:shock: Guma glavu cuva bre... :wink:
Safe sex je ipak pametniji...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top