P R I J A V E
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: P R I J A V E

Početnik
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation P R I J A V E

Pozdravljam sve kolege koje se bave letenjem na bilo koji nacin.

Pozivam sve koji se bave letenjem na bilo koji nacin da mi se sto pre jave na E-mail skydive.bl@gmail.com.

Zasto???
    Pokrenuta je akcija izrade web prezentacije BALKAN SkyDive FUNCLUB koja ima zadatak da okupi sve ljude sa Balkana koji se bave letenjem bez obzira na boju koze, nacionalnos i vjersku pripadnost. Stoga pozivam sve ljude da mi se jave da bih okupili sto vise klubova i simpatizera padobranstva, paraglajdinga, jedrilicare, pilote i sve ostale koji na bilo koji nacin lete da se druzimo i da uspesno sprovedemo ovu akciju.

Sajt imamo vec izradjen i u PHP-u je, jedino sto nam je sada potrebno je hosting i domen za sajt sto nije nikakav problem.
    Jedino sto nam je u ovom trenutku najpotrebnije su ozbiljni ljudi koji su za saradnju kako bih akciju uspesno sproveli.

Po mogucnosti potrebno nam je bar 3-5 kvalifikovanih webmastera sa obaveznim poznavanjem rada sa PHP-om.

Sve prijave dostavite sto ranije na skydive.bl@gmail.com

P.S.
    Ja sam padobranac u Padobranskom skolskom centru "Banja Luka".

Molimo i sve klubove koji se bave letenjem da nam se jave jer imamo u planu otvaranje pojedinacnih sekcija na sajtu za svaki klub.

Obećava Gost sa Zmajem (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: P R I J A V E

Cao. Pozdrav za sve vazduhoplovce. Bivsi sam padobranac, a sada zmajar. Pogledaj temu
    http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=46010

, a ostalo na p.p.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •