Slike nagog tela moje bivse devojke...

Cim si postavio takvo pitanje znaci da u tebi postoji crv sumnje da mozda i nisi ispravno postupio!
A zasto si ljut na nju? Pa svako ide tamo gdje misli da mu je bolje! Ti garant ne bi otisao kad bi naisao na nekoga za koga mislis da bi ti bolje odgovarao!?!
Gledaj to s ove strane: ako te danas ostavljaju, sutra ces mozda ti biti taj koji ostavlja! :roll:
 
superhik1975:
Ispricacu sta mi se desilo. 6 meseci sam se zabavljao sa devojkom koja ima dete iz prvog braka. Vodio sam ih oboje na more (besplatno), cinio joj sve moguce, ali me je ona izneverila, ponizila (da ne ulazim u detalje). Nasla je tipa koji ima vise love od mene, a stariji je 20 godina od nje. Ja sam imao snimke sexa i njenog nagog tela, ona je pozirala, nisu tajni. Ja sam pre dva dana otisao kod njega i urucio mu ih u ruke. Oko 30 slika + dva kratka video zapisa na CD-u. Naglasavam da ne zelim da se pomirim sa njom (niti ona sa mnom). Bitna je osveta!
Da li sam napravio gresku? Sta mislite o mom potezu?

samo si rekao o sebi i svom karakteru.........................fuj
 
superhik1975:
Ispricacu sta mi se desilo. 6 meseci sam se zabavljao sa devojkom koja ima dete iz prvog braka. Vodio sam ih oboje na more (besplatno), cinio joj sve moguce, ali me je ona izneverila, ponizila (da ne ulazim u detalje). Nasla je tipa koji ima vise love od mene, a stariji je 20 godina od nje. Ja sam imao snimke sexa i njenog nagog tela, ona je pozirala, nisu tajni. Ja sam pre dva dana otisao kod njega i urucio mu ih u ruke. Oko 30 slika + dva kratka video zapisa na CD-u. Naglasavam da ne zelim da se pomirim sa njom (niti ona sa mnom). Bitna je osveta!
Da li sam napravio gresku? Sta mislite o mom potezu?
Ne Nisi,..mada spustati se na takav nivo je jadan,...ali ok....mislim da se on nece bas nesto potresti zbog toga a ni ona.....
E jel mogu ja da budem tvoja sledeca devojka???;) :D:D:D:D
 
superhik1975:
Ispricacu sta mi se desilo. 6 meseci sam se zabavljao sa devojkom koja ima dete iz prvog braka. Vodio sam ih oboje na more (besplatno), cinio joj sve moguce, ali me je ona izneverila, ponizila (da ne ulazim u detalje). Nasla je tipa koji ima vise love od mene, a stariji je 20 godina od nje. Ja sam imao snimke sexa i njenog nagog tela, ona je pozirala, nisu tajni. Ja sam pre dva dana otisao kod njega i urucio mu ih u ruke. Oko 30 slika + dva kratka video zapisa na CD-u. Naglasavam da ne zelim da se pomirim sa njom (niti ona sa mnom). Bitna je osveta!
Da li sam napravio gresku? Sta mislite o mom potezu?


Gde je tu smisao osvete????
Ako si hteo da se svetis trebao si da to distribuiras svima,da pustis u javnost i tako to pa da taj novi ebac to nekad vidi al ne da mu ti pokazes...
 
superhik, ok, ispao si bezveze, ali i ona je ispala bezveze. oboje ste se poneli kao kreteni i shvatam tvoju zhelju za osvetom. ali, to je sada gotovo, i ne treba da te opterecuje. dovoljno ti je saznanje da si joj nashkodio, jer je ona tebe prva sjebala, ali ne dopusti da to ide dalje.... ne bi te osudjivala.........
 
cvele_kv:
Gde je tu smisao osvete????
Ako si hteo da se svetis trebao si da to distribuiras svima,da pustis u javnost i tako to pa da taj novi ebac to nekad vidi al ne da mu ti pokazes...

pa dobro, ochigledno je bio nadrkan, povredjen i ljut i nije bash mogao da razmishlja jasno o tome kakva bi bila prava osveta....... ali ne verujem da ce i ovo proci nezapazheno..................
 
superhik1975:
Ispricacu sta mi se desilo. 6 meseci sam se zabavljao sa devojkom koja ima dete iz prvog braka. Vodio sam ih oboje na more (besplatno), cinio joj sve moguce, ali me je ona izneverila, ponizila (da ne ulazim u detalje). Nasla je tipa koji ima vise love od mene, a stariji je 20 godina od nje. Ja sam imao snimke sexa i njenog nagog tela, ona je pozirala, nisu tajni. Ja sam pre dva dana otisao kod njega i urucio mu ih u ruke. Oko 30 slika + dva kratka video zapisa na CD-u. Naglasavam da ne zelim da se pomirim sa njom (niti ona sa mnom). Bitna je osveta!
Da li sam napravio gresku? Sta mislite o mom potezu?


A kako su joj se time osvetio??

Trebao si da je napucas.

Daj snimke nama, pa cemo da prosudimo! :lol:
 
chypawa_18:
superhik, ok, ispao si bezveze, ali i ona je ispala bezveze. oboje ste se poneli kao kreteni i shvatam tvoju zhelju za osvetom. ali, to je sada gotovo, i ne treba da te opterecuje. dovoljno ti je saznanje da si joj nashkodio, jer je ona tebe prva sjebala, ali ne dopusti da to ide dalje.... ne bi te osudjivala.........


MA treba da ide dalje!!

Da kupi utoku i da im presudi oboma!!!
 

Back
Top