Pokusati nesto sasvim novo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

wuki

Obećava
Poruka
91
Grupni sex?Jeste li to ikada pokusali?Koliko je devojaka dovoljno da zadovolji i iscrpi jednog muskarca,ili vam je zabavnije kad ima vise muskaraca na jednu devojku? A mozda je najbolje kad ima dosta i jednih i drugih? Zeleo bi da cujem vase misljenje o tome?
 
chypawa_18:
Ja bi probala samo sa 2 mushkarca, ali nikako sa nekim koga volim.....................
sa josh 1 devojkom ne dolazi u obzir.........

Hahahaha, znaci yebala bi se sa nekim koga ne volis i to jos dvojicom??? :D:D

Inace ja nisam za te varijante. Sa 2 devojke jos i nekako, ali ni to mi nije neki poseban filing, ali ne bih se bunio.
 
Hehe srce nisi ti centar mog sveta, tako da nisam ni mislio na tebe! :)

A ne brini ni ti pored mene ne bi ti ni treba jos 1 ;)


E sada ajde mi jos malo objasni kako to mislis da se sexas sa 2 tipa koje ne volis? Zanci u startu lose zvuci.... I to jos 2!
 
Aleksej_BASO:
Hehe srce nisi ti centar mog sveta, tako da nisam ni mislio na tebe! :)

A ne brini ni ti pored mene ne bi ti ni treba jos 1 ;)


E sada ajde mi jos malo objasni kako to mislis da se sexas sa 2 tipa koje ne volis? Zanci u startu lose zvuci.... I to jos 2!

:) pa ne znam, pazi, znash kako, ja imam 18 godina, i u to doba ljudi zhele da experiimentishu........ mislim, kao ideja mi to ne zvuchi loshe, ali da li cu ja to ikad stvarno uraditi........ nemam pojma.........
 
wuki:
Grupni sex?Jeste li to ikada pokusali?Koliko je devojaka dovoljno da zadovolji i iscrpi jednog muskarca,ili vam je zabavnije kad ima vise muskaraca na jednu devojku? A mozda je najbolje kad ima dosta i jednih i drugih? Zeleo bi da cujem vase misljenje o tome?

Mastam o tome :arrow: 2 muskarca ili nas cetvoro :arrow: ali priznajem, sve se zavrsava samo u masti :arrow: ne bih imala hrabrosti za tako nesto u stvarnosti.....
 
Budirecheno:
BILA TEMA, 1001 PUT :roll:


Anyway, nas dvoje i ona, to opusteno. (shooovinista muski sta ces)
Nas dvoje, sa nekom njegovom asistencijom... hm, ok proslo bi, al' ja strogo da drzim dupe za zid... i to bi sigurno bilo uvek ispunjavanje njene zelje, ako bi takvu uopste imala.
Dva na dva... ne znam, necu nista da kazem, ali ne vidim neki smisao.
Ostalo... zajebi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top