Kosovo DA, Albanci NE

_Milanche_:
Pa trebali smo da dobijeo i dobili smo polovinom godine.
Nebih da polemisem stobom trebalo bi da odes da se malo odmoris dugo si ovde, sve znas a u stvari nista zao mi je sto to moram da ti kazem, zagovaras demokratiju u zemlji Srbiji a pricas protiv te iste zemlje kako ce da ostane bez dela svoje teritorije, demokratija znaci i postovanje volje vecine koja je izabrana na demokratski nacin nebitno dali se tebi ili meni dopadala ta vlast
 
Fagypont:
RIK je utvrdio da je broj birača u Srbiji na referendumu o potvrđivanju novog ustava 6.637.911. Glasanje na Kosovu omogućeno samo u srpskim opštinama,gradjanima albanske nacionalnosti glasanje i teorijski onemogućeno.
Srbija donosi odluku da je Kosovo njen deo,a pritom ništa ne pita većinu stanovnika te zemlje. Toliko o srpskoj "demokratiji"..Da li je to nastavak Miloševićeve politike da bismo rado da zadržimo Kosovo,ali ako može bez Albanaca? Kako će ovakav referendum izgledati u očima medjunarodne zajednice?

najbolja jedina ispravna politika.
 
vuk.k:
Nebih da polemisem stobom trebalo bi da odes da se malo odmoris dugo si ovde, sve znas a u stvari nista zao mi je sto to moram da ti kazem, zagovaras demokratiju u zemlji Srbiji a pricas protiv te iste zemlje kako ce da ostane bez dela svoje teritorije, demokratija znaci i postovanje volje vecine koja je izabrana na demokratski nacin nebitno dali se tebi ili meni dopadala ta vlast

Vidi to sto ti imas preko 10 nickova i sto se na nekim predstavljas kao musko a na nekima kao zensko sto sam sa sobom polemisis i sam se sebi divis to je tvoja stvar meni to ne smeta.

To da ja pricam protiv svoje zemlje to ti zajebi moras mi naci gde ja to pricam.
Sto se tice dela terotorije...zemlja ostala bez tog dela 1999. godine a ono sto ce se desiti jeste formalizacija faktickog stanja.To sto ja kazem da ce se to desiti to ne znaci da se ne bi desilo da ja nisam rekao...
Postujem izabranu demokrartsku vlast...
 
_Milanche_:
Vidi to sto ti imas preko 10 nickova i sto se na nekim predstavljas kao musko a na nekima kao zensko sto sam sa sobom polemisis i sam se sebi divis to je tvoja stvar meni to ne smeta.

To da ja pricam protiv svoje zemlje to ti zajebi moras mi naci gde ja to pricam.
Sto se tice dela terotorije...zemlja ostala bez tog dela 1999. godine a ono sto ce se desiti jeste formalizacija faktickog stanja.To sto ja kazem da ce se to desiti to ne znaci da se ne bi desilo da ja nisam rekao...
Postujem izabranu demokrartsku vlast...
rekoh da necu da polemisem, ja vidim dobro tako da nema potrebe da pises kao sto pises ili hoces da zadivis nekog
Ja zivim na Kosovo i ovde funkcionise drzava Srbija kolko moze a za tvoj info svakog dana sve je prisutnija sto je i normalno, e sad sto ti se to nedopada zao mi te je.

Rekoh ti idi se odmori nemas pojma o cemu pricas (10 nickova prolupao si)
 
Mi lan če nije mi više lanče ,nego mi je privezak!
A što bi on da bude mi lan če ge vara od toga nema ništa !Od toga je jedino tačno ovo vara,milanče se vara ako misli da je to jedna ista osoba,možda bi on to želeo ali ništa zato
Mi lan če će uskoro da dobije narukvice!
Jer ovo što on radi je podrivanje bezbednosti republike Srbije !
 
Odlaganje u interesu Kosova?
15. oktobar 2006. | 12:54 | Izvor: Beta
Priština -- Džudi Bat iz Instituta za bezbednosne studije kaže da bi u slučaju izbora u Srbiji bilo logično odložiti rešenje za Kosovo.


"Kratko odlaganje bilo bi i u interesu Kosova. Stabilna i demokratska Srbija u interesu je svih u regionu i, kao takva, Srbija može biti konstruktivan partner za Kosovo", rekla je Džudi Bat za prištinski Kosova sot.

Ona je ocenila i da odlaganje ne bi ugrozio sigurnost u regionu, ali je rekla da ono neće doprineti izgradnji uzajamnog poštovanja i poverenja etničkih zajednica na Kosovu i sigurnosti manjina. "Nesigurnost na duže ima i negativan uticaj na ekonomije Srbije i Kosova jer isključuje mogućnost da vlade u Beogradu i Prištini rade na rešavanje realnih problema građana, kao što je nezaposlenost", kaže ona.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=10&dd=15&nav_category=11&nav_id=215483
*******************************************************
Један коментар:

''Zanimljivo je da nikad niko ne kaze zasto se predlaze odlaganje odluke u slucaju izbora i u tome se slazu "demokratske snage" i "konstruktivni zapad". Pa samo je jedan razlog - strah od radikala! To znaci prvo cemo na izbore da dobijemo a onda potpisujemo sta god se trazi da potpisemo jer cemo imati vlast u rukama narednih nekoliko godina, sta nas onda briga da li je neko uzeo (i zvanicno) deo nase teritorije.''
**************************************************************

Иначе занимљиво је то,да сам цензурисан на б92,јер сам послао коментар сличан овом,чак нисам ни помињао ни једну конкретну странку.
Нема шта "демоклратски медиј Б92"... :roll:
 
jedite_kod_Joa:
Odlaganje u interesu Kosova?
15. oktobar 2006. | 12:54 | Izvor: Beta
Priština -- Džudi Bat iz Instituta za bezbednosne studije kaže da bi u slučaju izbora u Srbiji bilo logično odložiti rešenje za Kosovo.


"Kratko odlaganje bilo bi i u interesu Kosova. Stabilna i demokratska Srbija u interesu je svih u regionu i, kao takva, Srbija može biti konstruktivan partner za Kosovo", rekla je Džudi Bat za prištinski Kosova sot.

Ona je ocenila i da odlaganje ne bi ugrozio sigurnost u regionu, ali je rekla da ono neće doprineti izgradnji uzajamnog poštovanja i poverenja etničkih zajednica na Kosovu i sigurnosti manjina. "Nesigurnost na duže ima i negativan uticaj na ekonomije Srbije i Kosova jer isključuje mogućnost da vlade u Beogradu i Prištini rade na rešavanje realnih problema građana, kao što je nezaposlenost", kaže ona.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=10&dd=15&nav_category=11&nav_id=215483
*******************************************************
Један коментар:

''Zanimljivo je da nikad niko ne kaze zasto se predlaze odlaganje odluke u slucaju izbora i u tome se slazu "demokratske snage" i "konstruktivni zapad". Pa samo je jedan razlog - strah od radikala! To znaci prvo cemo na izbore da dobijemo a onda potpisujemo sta god se trazi da potpisemo jer cemo imati vlast u rukama narednih nekoliko godina, sta nas onda briga da li je neko uzeo (i zvanicno) deo nase teritorije.''
**************************************************************

Иначе занимљиво је то,да сам цензурисан на б92,јер сам послао коментар сличан овом,чак нисам ни помињао ни једну конкретну странку.
Нема шта "демоклратски медиј Б92"... :roll:

E, i ti si, brate nasao u kojoj crkvi da se molis.
 
Fagypont:
RIK je utvrdio da je broj birača u Srbiji na referendumu o potvrđivanju novog ustava 6.637.911. Glasanje na Kosovu omogućeno samo u srpskim opštinama,gradjanima albanske nacionalnosti glasanje i teorijski onemogućeno.
Srbija donosi odluku da je Kosovo njen deo,a pritom ništa ne pita većinu stanovnika te zemlje. Toliko o srpskoj "demokratiji"..Da li je to nastavak Miloševićeve politike da bismo rado da zadržimo Kosovo,ali ako može bez Albanaca? Kako će ovakav referendum izgledati u očima medjunarodne zajednice?

КОСОВО НИЈЕ ЗЕМЉА, ВЕЋ ЈУЖНА СРПСКА ПОКРАЈИНА!
 
Zakon o restituciji spas za Srbe na Kosovu

Dve srpske porodice su bile vlasnici rudnika lignita "Kosovo" u Kosovskoj Mitrovici. Samo nalazište lignita obuhvatalo je površinu od 84 puta 14 kilometara i bilo je privatno, a ne državno vlasništvo, kako to vlast predstavlja
...
Posle Drugog svetskog rata komunisti su ih proglasili narodnim neprijateljima i oteli njihovu imovinu, a sadašnja vlast im, umesto imovine, vraća samo "čast" usvajanjem Zakona o rehabilitaciji.
...
Znači, tim zakonom mogu da povratim samo "čast i ugled" porodice, a našu imovinu će vlast pokušati da da tajkunima, kao što je činila i dosad - ogorčen je Lešić jer nema poverenja u navedeni Zakon, kao ni u državne institucije.
...
- Ova vlast, posle ustava najavljuje zakon o lokalnoj samoupravi, a to je prenos vlasništva naše imovine sa nivoa republike na gradove i opštine. To će omogućiti lokalnim moćnicima da nastave rasprodaju tuđeg bez ikakve kontrole. To će biti kao i sa Zakonom o privatizaciji, u šta su se uverili građani Srbije jer smo svi do jednog u ovoj zemlji pokradeni. Upravo zato, iako na sva zvona pričaju u ulasku Srbije u EU, vlast to ne želi jer to ne odgovara tajkunima sve dok ne završe pljačku i legalizuju i zaštite ono što su oteli - kategoričan je Lešić i optužuje predstavnike vlasti da ovakvu privatizaciju u Srbiji pravdaju višim ciljevima, a činjenice govore suprotno.
...
- Da vlasničkim listovima koje posedujemo, dokažemo Albancima, pred međunarodnom zajednicom, da je to naše. Niko do sada nije odgovorio na moj poziv. Pitam javno, u čije ime i za čiji račun će predstavnici vlasti u Srbiji pregovarati o našoj i imovini drugih porodica, kada ceo svet zna da je država tu imovinu otela. Kako će sada braniti osnovna ljudska prava Srba na Kosovu i Metohiji, kada ta ista prava krše prema svojim građanima ovde. Zakon o vraćanju imovine crkvama je donet, a šta je sa nama građanima. Zar to opet nije diskriminacija - ističe potomak jedne od nekada najbogatijih srpskih porodica.
http://www.glas-javnosti.co.yu/danas/srpski/H06101501.shtml
 
jedite_kod_Joa:
Odlaganje u interesu Kosova?
15. oktobar 2006. | 12:54 | Izvor: Beta
Priština -- Džudi Bat iz Instituta za bezbednosne studije kaže da bi u slučaju izbora u Srbiji bilo logično odložiti rešenje za Kosovo.


"Kratko odlaganje bilo bi i u interesu Kosova. Stabilna i demokratska Srbija u interesu je svih u regionu i, kao takva, Srbija može biti konstruktivan partner za Kosovo", rekla je Džudi Bat za prištinski Kosova sot.

Ona je ocenila i da odlaganje ne bi ugrozio sigurnost u regionu, ali je rekla da ono neće doprineti izgradnji uzajamnog poštovanja i poverenja etničkih zajednica na Kosovu i sigurnosti manjina. "Nesigurnost na duže ima i negativan uticaj na ekonomije Srbije i Kosova jer isključuje mogućnost da vlade u Beogradu i Prištini rade na rešavanje realnih problema građana, kao što je nezaposlenost", kaže ona.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=10&dd=15&nav_category=11&nav_id=215483
*******************************************************
Један коментар:

''Zanimljivo je da nikad niko ne kaze zasto se predlaze odlaganje odluke u slucaju izbora i u tome se slazu "demokratske snage" i "konstruktivni zapad". Pa samo je jedan razlog - strah od radikala! To znaci prvo cemo na izbore da dobijemo a onda potpisujemo sta god se trazi da potpisemo jer cemo imati vlast u rukama narednih nekoliko godina, sta nas onda briga da li je neko uzeo (i zvanicno) deo nase teritorije.''
**************************************************************

Иначе занимљиво је то,да сам цензурисан на б92,јер сам послао коментар сличан овом,чак нисам ни помињао ни једну конкретну странку.
Нема шта "демоклратски медиј Б92"... :roll:
Ne znam šta tražiš na B92-oni na forumu dozvoljavaju postavljanje samo istomišljeničkih i povlađivačkih komentara!:shock:
 
Није се радило о форуму.Да не буде забуне.Радило се о постављању коментара на одређени чланак,који је цензурисан.То није на форуму.
Не би ми пало на памет ни у лудилу да учествујем на њиховом форуму!
 

Back
Top