Blitzkrieg ,kako preci prvu misiju u germany campanji?

Onu poruku iznad ne gledajte :arrow:
Kad su svi neprijatelji poubijani onda dovuci one topove do sela i otkaci ih od kamiona a onda bombardu levu stranu na karti tamo gde budu dosli neprijateljski topovi a moze i pesadija da ih sredi takodje e a kad su i ti ubijeni traba da dobijes jednog snajperistu koga stavljas u kola pored njega i odvozis ga do sela gde ga izbacujes napolje i tu bi trebalo da je kraj misije.

Srecno 8) 8)
 
Jel to ta misija ked ti avijonom bace spajperistu preko reke. Ako je ta onda otkini cuvara mosta, nemoj jos prelaziti most. Poslalji snajper gore na mapu, nadji neprijateljsku artiljeriju, razvali je bombarderima i svim raspolozivim snagama krenes u gradic gde je bila artiljerija.

PS. Imas one marker na mapi, pink boje, ocisti okolinu tih markera od neprijatelja i zauzmi depot, to bi bilo to
 
Cheaf:
Onu poruku iznad ne gledajte :arrow:
Kad su svi neprijatelji poubijani onda dovuci one topove do sela i otkaci ih od kamiona a onda bombardu levu stranu na karti tamo gde budu dosli neprijateljski topovi a moze i pesadija da ih sredi takodje e a kad su i ti ubijeni traba da dobijes jednog snajperistu koga stavljas u kola pored njega i odvozis ga do sela gde ga izbacujes napolje i tu bi trebalo da je kraj misije.

Srecno 8) 8)
U JEEE,SAD SI OTKRIO AMERIKU! :D :lol: :lol:
 
verybadboy:
Cheaf:
E moji amateri ja sam presao celu ca nemcima za nekoliko dana.Davno je bilo ali je to mogu preci jos jednom samo za vas. 8)
e ako cemo se hvaliti ja sam sa rusima presao 2 puta a plus jednom sa britancima i njemcima
Ama ne hvalim se ja nego samo kazem ovim amaterima iznad sto jos ni prvu misiju ne mogu da predju.Pa i ja sam presao vise puta sa svima celu igricu.Ja sam kupio Blitzkrieg prve nedelje kad je izasao i naravno original. 8) I jos jedno pitanje jesi li ti uspeo da dodjes do generala.
 

Back
Top