DOBRA MATORKA?

Izvinjavam se ako je tema vec bila nisam pratila bas pomno.Inspiraciju sam dobila gledajuci svakodnevno jednu moju koleginicu koja je prevalila cetrdesetu a izgleda veoma dobro.Sva zategnuta u telu a faca tu i tamo,neka borica ali dobro.
 
opijum:
Sta to vredi, mislim sto izgleda bolje ;) kad muskarci vole mlado, vidis da se i ne javljaju na temu :roll: propale smo....gotovo,nema druge nego priznati-matora sam :lol: :lol: :lol: ;)
Pa jbg naravno da su mladje sladje... ali sto nas teras to da priznajemo i na taj nacin se zamerimo ovim starijima... Ima lepih i ovih i onih... Ko se kome svidja ok, ko se ne svidja opet ok... i nemojte da budete opterecene glupostima... :wink:
 
Petar_Pan:
Pa jbg naravno da su mladje sladje... ali sto nas teras to da priznajemo i na taj nacin se zamerimo ovim starijima... Ima lepih i ovih i onih... Ko se kome svidja ok, ko se ne svidja opet ok... i nemojte da budete opterecene glupostima... :wink:

A sta ima lose u tome -priznati i da se zamerate starijim zenama-nista, cak sta vise, iskrenost je super ;) A ko je rekao da se opterecujemo, ja bar nisam tako nesto napisala a i ni rekla :lol: Svako nadje svoje slatko, jel tako-tako je :lol: ;)
 
Treba da izgleda opako i nedodirljivo a pristupacno... bolje otvoreno, ali nikako lako kao sedishte nichije bicikle, iskusno, hladno... vise stoichki, ali i jako... puna zrele kontrolisane pasije. Da ima podochnjake koji govore da je bila u ratovima, obozavam podochnjake na zenama, poneki oziljak prethodnih odnosa i da deluje realno, bog zna da sam ja zagubljen pa bi to bilo suludo. Zategnutih misica i narocito stomaka, ili barem u borbi sa svojim godinama, ali ne borba sa tinejdzerkama, to je nemoguce dobiti na otvorenom, barem ne na dobar nachin, i iz glupih je razloga, mislim na rat sa svojim vremenom, i neka bude zla i dobra istovremeno, zenski zla i dobra. Mora da ima i gadan gaadaaan kochijashki jezik kako bi me postavljala na moje mesto, ali i da iz toga viri neka dobra procitana knjiga... nachitana kochijashica - sexy matrona ;).
Hmm.. ali to je dobra 'dobra' matorka koja bi meni bila dobra....
'Dobra' moze biti i ako je zgodna i razdragana :)
radije nju ostavljam machijim danima....
 
opijum:
A sta ima lose u tome -priznati i da se zamerate starijim zenama-nista, cak sta vise, iskrenost je super ;) A ko je rekao da se opterecujemo, ja bar nisam tako nesto napisala a i ni rekla :lol: Svako nadje svoje slatko, jel tako-tako je :lol: ;)
Ma da samo mi fali da se pofajtamo... :lol: Uvek bi ja izvukao deblji kraj... No dobro je ako je sve opusteno i ok... :wink:
 
Breaking:
Treba da izgleda opako i nedodirljivo a pristupacno... bolje otvoreno, ali nikako lako kao sedishte nichije bicikle, iskusno, hladno... vise stoichki, ali i jako... puna zrele kontrolisane pasije. Da ima podochnjake koji govore da je bila u ratovima, obozavam podochnjake na zenama, poneki oziljak prethodnih odnosa i da deluje realno, bog zna da sam ja zagubljen pa bi to bilo suludo. Zategnutih misica i narocito stomaka, ili barem u borbi sa svojim godinama, ali ne borba sa tinejdzerkama, to je nemoguce dobiti na otvorenom, barem ne na dobar nachin, i iz glupih je razloga, mislim na rat sa svojim vremenom, i neka bude zla i dobra istovremeno, zenski zla i dobra. Mora da ima i gadan gaadaaan kochijashki jezik kako bi me postavljala na moje mesto, ali i da iz toga viri neka dobra procitana knjiga... nachitana kochijashica - sexy matrona ;).
Hmm.. ali to je dobra 'dobra' matorka koja bi meni bila dobra....
'Dobra' moze biti i ako je zgodna i razdragana :)
radije nju ostavljam machijim danima....

u ovaj odgovor je utkano toliko osecaja........ti bas volis matoke 8)
 
dobra matorka kao uuu ala bi ovu yebo?...recimo da je tako...

pa nemam pojma nema neka tachna granica recimo od 40 pa nagore...to bi bile one shto provedu 5 sati dnevno ulepshavajutji se...obichno su to one shto su sada plave i obuchene u leopardovu kozhu pa se udaju za neke retarde pune kesha sa pola kozhnim pola zlatnim narukvicama pa posle postanu dokone i samo idu po kozmetichnim salonima i frizerima...nisu domatjice platjaju sve po qtji a ipak nishta ne rade sem shto sebe shminkaju...one obichno nose tuki u ochima do groba...mada ima i onih shto su kao razvedene pa kao deca porasla (il nisu) pa kao one sad furaju sve shto je trendy i tako to...tripuju da su vechno mlade i nastoje da izgledaju tako...ma...svaka matorka je dobra matorka (:
 
sve je to individualna stvar... postoje mlade babe i babe devojke... ko tu da razluci ko je pozurio a ko zaostao u razvoju :D

ne bih ja nazivala matorkama zene jer zene su ipak zene bez obzira na godine... svaka se nekome dopada pa bila dobra ili losa... sta znaci dobra matorka? :)
 
blizance:
Koliko godina i kako treba da izgleda zena da bi dobila ovaj epitet?

Preko 34-5... Pana dalje dokle god izgleda dobro.

Matorke se najbolje tandare, ne znaju sta je dosta! :lol:

Zato ih ja najvise volim!! :):)

Pozdrav smiv dobrim ribama preko 35 na krstarici!!! 8)
 
feles:
u ovaj odgovor je utkano toliko osecaja........ti bas volis matoke 8)
Dolazi jedna starija zena u teretanu, gde ja radim na sebi.
Plavusa, kasne tridesete, na ulazu u 40 ali ne, ne jos uvek.
Opustena, smirena, ima vremena da razmeni par tracarija i nebitnosti sa pubertetlijama koje je ponekada salecu, ili sa starijim tipovima koji bi nesto sa strane.
U svakom slucaju, svako ko kaze da je ne bi hteo laze.
Kada udje u prostoriju, to je stvarno smesno kako se glave okrenu, ponasanja promene. Citao sam u 'CKM-u', pisao Momir Borocki u jednom uvodu kada su tri dobra drugara sela za sto da popiju pivo i dosle neke devojke, i onda svako od njih uvuko stomak, nabacio najmacansku facu i poceo da folira na veliko. :)
E pa tako nesto, to je takva zbilja kada se ona stvori tu da je meni smesno.
Ona je zategnuta, cvrsta, vremenski lepa, ima tacno one bore koje joj trebaju, lep osmeh, i opustenu licnost.
Tiha voda breg roni ona je. Osrednje visine, stalno oblaci neku majcu koja joj otkriva polovinu torzoa, tako da su pirsovani pupak i tatoo sunca na donjoj strani kichme sasvim vidljivi.
Tetovaza ide i nize, to postaje sasvim jasno kada se spusti, ili kada radi trbusnjake, nisam se potrudio da razmislim dokle u stvari ide :)
Iako ne zanima me. Ona nosi kikice, ono, pigtails, kao neka klinka.
I nekako, ne odudara mnogo ne deluje neskladno, momci iz teretane mogu da vauchiraju ovo ;)
**** zovna, u dve reci. Mnogo tegova je palo na stopala bildera, i mnogo pogresno uradjenih vezbi i nepotpunih serija.
Ona redovno flertuje, i ne stidi se nicega i jednim osmehom ce od coveka od tri metra visine i tri metra sirine napraviti svog gym-suznja. Fizicki je snazna, za svoj pol, i ne trazi cesto od drugih da joj raznose tegove, mada, kada se taj contest otvori, svi trche noseci tegove sarenolikih masa.
MILF, (mothers i'd like to f*) samo sto mislim da nema dete, njena sestra ima, one su bliznakinje, mislim.
Ne mogu ipak reci nista zlo za nju, osim da mi je unistila par dobrih treninga zbog moje slabe koncentrisanosti na zadatak predamnom obelezen u kg. Trudim se da ostavim njen lik na miru, da budem stoik jer nisam zato dosao tamo, za razliku od otprilike svih ostalih hehe, imaju slabu disciplinu, ili silu sto bi reko master yoda, 'want not you must, for a dark side of a path to teretana it is'...
To mi daje kao neku char, misticnost, i ponekada je uhvatim kako gleda mene u ogledalu, ne krijem da je privlacna, uzvratim joj pogled, ali znam da se tu nista nece dogoditi, pretpostavljam da zna i ona.
Jedan osmeh, jedan trening.
 
Lauren Hutton je dobra matorka eto recimo 8-)

_1031.jpg
 

Back
Top