dungeon&dragons

Goblini, Hobgoblini, Orci, Trolovi i Gnomi se bave politikom. Nemrtvima se sve smucilo i postali su mrtvi. Vilenjaci su promenili naziv i zanimanje i sad su uglavnom lugari. Patuljci su otisli u Irak da zarade na nafti. Ljudima se sve smucilo i prestali su da pokusavaju promeniti svet... Princeze su pocele da otimaju zmajeve, a zabe su pocele da ljube vestice... ma haos...
 
thief for life (:

e ne znam ja sam igrao par puta...od kojih je jedan trajao sigurno godinu dana...to mi bio prvi...al ne vredi kad su svi u bgu ukljuchujutji i dm-a...a ovima ostalima dosadio paka kao dm jer vodi frpove vetj godinama...pa su pomalo oguglali na njegov neki nachin il shta vetj...ali...paka je diplomirao i kreno civilno u vojsq i svojoj rodnoj grudi...tako da se nadam kradji nekih vrednosti skorije...

e znam neke likove shto su smislili kao srspi frp...nemaju rase al imaju bauci babaroge i ostali...ostali jer ja ne znam a jedan od njih neshto studira neq istoriju pa zna mitologiju slovena i tako to...

ma dnd je suuuuper shteta shto ne mozhe da bude zabavno u dvoje...il solo (:
 
Silent Bob:
Goblini, Hobgoblini, Orci, Trolovi i Gnomi se bave politikom. Nemrtvima se sve smucilo i postali su mrtvi. Vilenjaci su promenili naziv i zanimanje i sad su uglavnom lugari. Patuljci su otisli u Irak da zarade na nafti. Ljudima se sve smucilo i prestali su da pokusavaju promeniti svet... Princeze su pocele da otimaju zmajeve, a zabe su pocele da ljube vestice... ma haos...

a sta je sa Srumanom ii ostalim wizardima!?!???? :lol: :twisted: :-P :-P
 

Back
Top