Da li treba preterano birati?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Микула

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
113
Svi znaju za cuvenu novokomponovanu narodnu poslovicu Od biraca.... Ta poslovica u teoriji je stvarno tacna ali u praksi po meni ne. Mnogo sam probirljiv kad su u pitanju devojke i ne znam da li je to dobro ili ne... Veliki broj drugova se u principu slaze sa mnom ali uvek postoji ono ali... Dok biraci biraju oni drugi ...
Tako da ne znam sta vise da kazem. Mislim da ste raumeli temu...
 
e jest' sad..... ko onaj vepar shto sam gledao na TVu.... neka varijanta "radio shajkash" samo televizija.... vodi cho'ek vepricja, pripitomljenog, kroz selo, i naidju do krmacha i nisha, pusti ovaj vepra.... i pricha cho'ek..... unapredjenje poljoprivrede, savremenizacija, agro-ekonomija, shvajcarski modeli, ovo ono..... a u pozadini vepar se popeo na krmachu i udario sve u shesnaest. a ovi sa TVa pustili u pozadini onu pesmu..... "aaaaapsolutno tvoooj".
 
Keeper:
e jest' sad..... ko onaj vepar shto sam gledao na TVu.... neka varijanta "radio shajkash" samo televizija.... vodi cho'ek vepricja, pripitomljenog, kroz selo, i naidju do krmacha i nisha, pusti ovaj vepra.... i pricha cho'ek..... unapredjenje poljoprivrede, savremenizacija, agro-ekonomija, shvajcarski modeli, ovo ono..... a u pozadini vepar se popeo na krmachu i udario sve u shesnaest. a ovi sa TVa pustili u pozadini onu pesmu..... "aaaaapsolutno tvoooj".
i ti se pronasao u pjesmi... i u sceni.... ohohohoh.... ;pp
 
Ja sam birach... :D
Nisam imao preterano mnogo devojaka do sada, ali zato ove sa kojima sam bio su sve sami shecjeri :mrgreen: Shvatam ja te fore mladost, ludost, zaebancija i krivo mi je malo sto se nisam vise zaebavao sa curama, ali nisam takav.. ne mogu da budem sa svakom i radije bih da samujem nego da se povatavam sa nekim gaborom, na kraju ce samo ona biti povredjena! :(
Inace sto se yebanja tiche, ni tu nisam imao nekih problema.. 8-)
icon_redface.gif
 
Ako mozhesh da birash - BIRAJ.....
A ako vec nisi neki lepotan, onda uzmi shta ti se nudi...

Tako je svuda....
Nije dobro preterano birrati....zato shto cesh svaki naredni put trazhiti sve bolju i bolju... A opet nije ni dobro, zakachiti se sa prvom koja ti naidje....

Zlatna sredina......najbolja.......
;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top