Ozbiljan posao na internetu
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Ozbiljan posao na internetu

Obećava maliMihailo (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Ozbiljan posao na internetu

Poštovanje, moje ime je Mihailo.

Hteo bih da iskoristim priliku i upoznam vas sa novom mogućnošću za internet poslovanje. Kod nas i u svetu. Ono što je tragedija u Srbiji je što ljudi ne shvataju koliko je lako raditi na internetu i radije se odlučuju za poslove koji su daleko mukotrpniji i manje isplativi.

U čemu je problem? Dogma. Misli se da je za e-poslovanje potrebno imati ogromno (pred)znanje a to baš i nije tako. Jeste, ukoliko radite ceo posao peške.

Srećom ono o čemu vam ja govorim enormno olakšava ceo posao. Softverski paket razvijen od strane stručnjaka, kojima je to posao. Zašto? Da bi ga prodali u što više primeraka i zaradili. Ono što ga izdvaja od drugih je što su ga napravili bolje nego što su i sami očekivali! Softver automatizuje celu priču od ideje za poslovanje na netu do novca na računu i što je najvažnije – radi. Kasnije čak i održava ceo posao optimalnim i predlaže poterbne izmene ukoliko se neki parametri promene ili poremete.

Poenta priče – moguće je podići nivo poslovanja uz minimalan napor i predznanje (engleski jezik je neophodan) i napraviti OZBILJAN posao za ceo život, ne jedan od onih „milioner za mesec dana“ poslova.

Pogledajte više detalja o svemu ovome na www.posteno.com

Pozdrav i sve najbolje!
    Mihailo Milanković.
    Poslednji put ažurirao/la maliMihailo : 14.10.2006. u 22:13

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: Ozbiljan posao na internetu

aaa....sajt bilder je u pitanju...a ja mislila...ponekad sam mnogo ispred. Zašto nema FAQ?
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Betty
    aaa....sajt bilder je u pitanju...a ja mislila...ponekad sam mnogo ispred. Zašto nema FAQ?
    Ispred cega gospodjice?

faq? Imate 2 opcije ukoliko vas nesto dodatno interesuje - email webmastera i mogucnost da pitate direktno kompaniju koja je razvila softver, mislim da je to dovoljno, ako bude jos zahteva za faq, mozda ih i dodamo...

Hvala na interesovanju.

>18.000 postova? Moje postovanje...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Mislim da je kod e-poslovanja zaista najmanji problem napraviti sajt. Ponadala sam se nečemu drugom.

btw. videh sam opciju slanja pitanja, ne mogu da se zamaram slanjem, a i nemam pitanja, htela sam samo bolji uvid u to kako stvari funkcionišu.
    pOz.

samo napred.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Učlanjen
    10.03.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Betty
    Mislim da je kod e-poslovanja zaista najmanji problem napraviti sajt. Ponadala sam se nečemu drugom.

btw. videh sam opciju slanja pitanja, ne mogu da se zamaram slanjem, a i nemam pitanja, htela sam samo bolji uvid u to kako stvari funkcionišu.
    pOz.

samo napred.
    Pa upravo u tome i jeste stvar. Ne promovisemo web hosting vec softver koji od istog pravi uspesan posao tako sto... ali to cete vec procitati na sajtu...

web design i web hosting mozete naci svuda, saobracaj?

Otpoz!

Slične teme

1. Ozbiljan posao na internetu
    Autor Дон u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2008., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •